Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 51

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. High West American prairie | 0,7L | 46%
    Nazwa tego bourbonu pochodzi od American Praire Reserve, grupy pracującej nad stworzeniem największego rezerwatu dzikiej przyrody w USA. Pod ścisłą ochroną jest znajdującą się na etykiecie, niezwykle zwinna i szybka antylopa widłoroga. Jej populacja od XXI wieku zmniejszyła się o 98%, dlatego też 10...

    Whisky

    High West American prairie | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  2. Del Professore Madam Gin | 0,7L | 43%
    Gin Madame uosabia ducha włoskiej tradycji zielarskiej. Powstaje z mieszanki destylatów i naparów, które po powolnym dojrzewaniu nabierają charakterystycznego bursztynowego koloru. Gin ten odpowiedni będzie dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z tym alkoholem. Mieszanka ziół i przypraw takich j...

    Gin

    Del Professore Madam Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 264,27 zł
    184,99 zł
    1L = 264,27 zł
  3. Ostatnie Sztuki
    Del Professore Crocodile Gin | 0,7L | 45%
    Del Professore to odzwierciedlenie indywidualnych historii, marzeń i zaangażowania ludzi, którzy za nimi stoją. Wszystkie produkty są dziełem grupy przyjaciół barmanów, na czele której stoi Leonardo Leuci. To on jako pierwszy rozpoczął poszukiwania autentycznych włoskich składników, ożywił zapomnian...

    Gin

    Del Professore Crocodile Gin | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  4. Gran Duque D'Alba Oro Brandy | 0,7L | 40%
    Dojrzewająca blisko 25 lat w beczkach po unikalnej cherry Palo Cortado to wyjątkowa brandy, zaskakująca swoją głębią i złożonością. Wyczuwalne nuty wanilii i z nieco dymnym posmakiem. Intensywne korzenne aromaty zbalansowane słodyczą kandyzowanych owoców. Długi, słodki finisz z delikatnymi przypalon...

    Brandy

    Gran Duque D'Alba Oro Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 949,99 zł
    664,99 zł
    1L = 949,99 zł
  5. Whisky

    Glen Moray 18YO | 0,7L | 47,2% 700 ml

    1L = 614,27 zł
    429,99 zł
    1L = 614,27 zł
  6. Ocena:
    4.25 (4 opinie)
    Jura whisky 12YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Po prostu Jura. Nic dodać, nic ująć. Wyraźny aromat, wyczuwalna wanilia, przyjemna. Pierwszy raz piłam Jurę w Dunkeld, w Szkocji na wakacjach. Podbiła moje serce i tak zostało. Warta grzechu, zdecydowanie ;) Agnieszka

    Whisky

    Jura whisky 12YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 267,13 zł
    186,99 zł
    1L = 267,13 zł
  7. Ocena:
    4.3 (7 opinii)
    Jura whisky Winter Edition | 0,7L | 40%

    Ocena

    Whisky o bardzo ładnym, głębokim zapachu korzenno-kawowo-owocowym. Łagodna i słodka z wyraźnie wyczuwalnymi nutami cytrusów, kawy z mlekiem, rodzynek, wanilii, z delikatną nutą cynamonu o dość długim finiszu pozostawiającym posmak ciastek, marcepanu i migdałów. Bardzo dobrze ukryta pieprzność alkoholu, przez co powinna przypaść do gustu nie tylko panom. Whisky zdecydowanie godna polecenia! Tomasz

    Whisky

    Jura whisky Winter Edition | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł