Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kalifornia

Zobacz jako Siatka Lista

11 produktów

  1. Ostatnia Sztuka
    Chardonnay, Pareto's Estate
    Kalifornijskie Chardonnay w okrągłym, lekko beczkowym wydaniu. Już sama barwa zapowiada wino o wyraźniejszym ciele, jest złotawo-żółta, umiarkowanie intensywna. Wino pachnie dojrzałym bananem, kandyzowanym ananasem, pieczonym jabłkiem, wanilią i toffi. W ustach umiarkowana kwasowość, przyjemnie rozg...

    Wino

    Chardonnay, Pareto's Estate 750 ml

    1L = 102,65 zł
    76,99 zł
    1L = 102,65 zł
  2. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Cabernet Sauvignon, Monterey, District 7
    District 7 Cabernet Sauvignon to wino produkowane przez Scheid Family Wines, renomowaną winiarnię zlokalizowaną w Monterey County w Kalifornii. Nazwa "District 7" odnosi się do oficjalnego numeru regionu winiarskiego Monterey, który jest jednym z 17 okręgów winiarskich w Kalifornii. Winnice Scheid F...

    Wino

    Cabernet Sauvignon, Monterey, District 7 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  3. Ocena:
    4 (3 opinie)
    Riesling, American Wings

    Ocena

    Powiedziałbym, że to raczej półwytrawne wino ale smakuje wyśmienicie. Delikatne i bardzo dobrze komponuje się z kurczakiem. Czuć te owocowe nuty. Polecam. Rafał

    Wino

    Riesling, American Wings 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  4. Wino

    Cali Red by Snoop 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
na stronę