Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Apulia

Zobacz jako Siatka Lista

32 produkty

  1. Paolo Leccisi Brindisi D.O.P. "Nicoletto"
    Azienda Agricola Paolo Leccisi Brindisi D.O.P. "Nicoletto" powstaje w rodzinnej Azienda Agricola Paolo Leccisi, położonej w San Pietro Vernotico, na południe od Brindisi, w samym sercu regionu Salento. Apelacja Brindisi DOP należy do najstarszych chronionych oznaczeń pochodzenia w Apulii i od dzie...

    Wino

    Paolo Leccisi Brindisi D.O.P. "Nicoletto" 750ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  2. Paolo Leccisi Aglianico "Gardenia"
    Azienda Agricola Paolo Leccisi Aglianico "Gardenia" powstaje w regionie Puglia IGP, w rodzinnej winnicy Azienda Agricola Paolo Leccisi w Salento. Choć szczep Aglianico kojarzony jest przede wszystkim z Kampanią i Basilicatą, od wielu lat z powodzeniem uprawiany jest również w Apulii, gdzie daje wi...

    Wino

    Paolo Leccisi Aglianico "Gardenia" 750ml

    1L = 62,65 zł
    46,99 zł
    1L = 62,65 zł
  3. Amorale Primitivo di Manduria DOC 15 Fortezza
    Amorale Primitivo di Manduria DOC 15 Fortezza pochodzi z Mandurii - regionu słynącego z wysokiej jakości win z tego szczepu, jednoznacznie się z nim kojarzącego. Gorący klimat południowej Apulii, duża liczba słonecznych dni i ubogie gleby pozwalają uzyskać grona o wysokiej dojrzałości, a w efekcie w...

    Wino

    Amorale Primitivo di Manduria DOC 15 Fortezza 750ml

    1L = 62,65 zł
    46,99 zł
    1L = 62,65 zł
  4. Il Capolavoro Primitivo 17%
    Il Capolavoro Primitivo to czerwone wino pochodzące z włoskiej Apulii, charakteryzujące się rzadko spotykaną, bardzo wysoką zawartością alkoholu na poziomie 17%. Jest to produkt skierowany do odbiorców szukających win o maksymalnej ekstraktywności i sile, gdzie główny nacisk położono na pełną dojr...

    Wino

    Il Capolavoro Primitivo 17% 750ml

    1L = 62,65 zł
    46,99 zł
    1L = 62,65 zł
  5. Bellamico Appasimento Puglia
    Bellamico Appassimento Puglia to wyjątkowe czerwone wino pochodzące z gorącego, skąpanego w słońcu regionu Apulii na południu Włoch. Wino powstaje przy użyciu tradycyjnej metody appassimento, polegającej na częściowym podsuszaniu winogron jeszcze przed rozpoczęciem winifikacji. Proces ten pozwala ...

    Wino

    Bellamico Appasimento Puglia 750ml

    1L = 49,32 zł
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  6. Lacrime Primitivo di Manduria Riserva
    Wino Lacrime Primitivo di Manduria Riserva powstało z winogron ze szczepu primitivo, w cenionej apelacji Primitivo di Manduria DOC, położonej w obcasie włoskiego buta - gorącej Apulii, znanej z pełnych i intensywnych czerwonych win. Oznaczenie Riserva wskazuje na dłuższe dojrzewanie tego wina. &nb...

    Wino

    Lacrime Primitivo di Manduria Riserva 750ml

    1L = 86,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    64,99 zł
    1L = 86,65 zł
  7. Lacrime Primitivo di Manduria
    Wino Lacrime powstało z winogron ze szczepu primitivo, w cenionej apelacji Primitivo di Manduria DOC, położonej w obcasie włoskiego buta - gorącej Apulii, znanej z pełnych i intensywnych czerwonych win.   Jak smakuje Lacrime Primitivo di Manduria? W aromacie wina znajdziemy bardzo dojrzałe ci...

    Wino

    Lacrime Primitivo di Manduria 750ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  8. Zonin Primitivo di Manduria
    Zonin Primitivo di Manduria to czerwone wino od włoskiej winiarni Famiglia Zonin 1821, pochodzące z renomowanej apelacji Primitivo di Manduria DOC w regionie Apulia (Puglia) we Włoszech. Wino powstaje w 100 % ze szczepu primitivo – odmiany doskonale przystosowanej do gorącego klimatu południa Włoch,...

    Wino

    Zonin Primitivo di Manduria 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  9. Primitivo di Manduria, Tavros
    Manduria to obszar uznawany za kolebkę odmiany Primitivo. Winogrona zbierane są tam w pełni dojrzałości, a lokalne wina wyróżniają się intensywnością i mocnym charakterem. Do produkcji wina Tavros wykorzystano selekcjonowane winogrona, a ich fermentacja przebiegała w kontrolowanej temperaturze, dzię...

    Wino

    Primitivo di Manduria, Tavros 750 ml

    1L = 119,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    89,99 zł
    1L = 119,99 zł
  10. Primitivo di Manduria Dolce Naturale, Pliniana
    Słodkie czerwone wino z regionu Primitivo di Manduria, położonego pomiędzy prowincjami Tarent i Brindisi. Powstaje wyłącznie z dojrzałych gron odmiany Primitivo, które przed fermentacją poddaje się kilkutygodniowemu podsuszaniu. Proces zwany appassimento koncentruje cukry i aromaty, pozwalając uzysk...

    Wino

    Primitivo di Manduria Dolce Naturale, Pliniana 750 ml

    1L = 102,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    76,99 zł
    1L = 102,65 zł
  11. Aglianico Salento “Scarfoglio", Trullo di Pezza
    Trullo di Pezza to rodzinna winnica w regionie Apulia, specjalizująca się w uprawie lokalnych odmian winorośli. Jedną z nich jest Aglianico, określane często mianem „Nebbiolo Południa”. Winogrona tej odmiany długo dojrzewają na krzewach, co pozwolą im osiągnąć wysoką koncentrację aromatów i elementó...

    Wino

    Aglianico Salento “Scarfoglio", Trullo di Pezza 750 ml

    1L = 133,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  12. Ostatnia Sztuka
    Chardonnay “70”, Cantine Falcone
    Chardonnay 70 pochodzi z regionu Apulia w południowych Włoszech. Winogrona nabierają tam wyjątkowego charakteru dzięki śródziemnomorskiemu klimatowi. Lokalne winnice położone na wapienno-gliniastych glebach, w strefie intensywnego nasłonecznienia, zapewniają gronom optymalne warunki do osiągnięcia p...

    Wino

    Chardonnay “70”, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  13. Negroamaro 70, Cantine Falcone
    Cantine Falcone w produkcji win stosuje metody, pozwalające uwydatnić głębię smaku wybranych odmian winorośli. Jednym z symboli winiarstwa regionu Apulia jest odmiana Negroamaro.  Profil aromatyczny i smakowyW kieliszku wino ma barwę umiarkowanie intensywną, rubinową. Podczas degustacji rozp...

    Wino

    Negroamaro 70, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  14. Nero di Troia 70, Cantine Falcone
    Wino pochodzące z regionu Apulia w południowych Włoszech, wyprodukowane z odmiany Nero di Troia. Szczep ten znany jest również pod nazwą Uva di Troia, a tradycje jego uprawy w południowych regionach Włoch sięgają czasów starożytnych. Zapraszamy do degustacji.   Profil aromatyczny i smakowyW kie...

    Wino

    Nero di Troia 70, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  15. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Primitivo 70, Cantine Falcone

    Ocena

    Niezbyt mocna konstrukcja wina. Jednym może się to podobać, uznają że jest łagodne, innym przyzwyczajonym do zdecydowanej, wyrazistej konstrukcji, nie. 13% alkoholu wszystko wyjaśnia. Wydaje się że winogrono z tego zbioru miało chyba nieco mniej cukrów. Józef

    Wino

    Primitivo 70, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 39,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    29,99 zł
    1L = 39,99 zł
  16. Primitivo, Il Capolavoro
    Półwytrawne, czerwone wino z serca włoskiej Apulii. To przystępny w odbiorze trunek, którego degustację polecamy nawet mniej doświadczonym smakoszom. Panujący na południu Włoch klimat śródziemnomorski sprzyja produkcji win o łatwo wyczuwalnych aromatach oraz subtelnym posmaku słodyczy. Degustac...

    Wino

    Primitivo, Il Capolavoro 750 ml

    1L = 53,32 zł
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  17. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Zinfandel, Passiamo
    Zinfandel, Passiamo pochodzi z regionu Apulia w Włoszech. Odmiana ta, lokalnie znana pod nazwą Primitivo od wieków nadaje lokalnym winom prawdziwie “południowego” charakteru. Uprawiana jest na glebach wapienno-gliniastych, a pod palącym słońcem nabiera głębi i słodkiej koncentracji. Ciekawostka: gen...

    Wino

    Zinfandel, Passiamo 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  18. Appassimento, Passiamo
    Wino powstałe dzięki tradycyjnej metodzie passito, polegającej na podsuszaniu winogron przed fermentacją. Technika ta wywodzi się z północnych Włoch (głównie z regionu Veneto), i nadaje winu niezwykłą koncentrację struktury i aromatów. Passiamo to seria win dedykowana dla koneserów poszukujących pra...

    Wino

    Appassimento, Passiamo 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  19. Primitivo, Brillìo
    Primitivo "Brillìo" charakteryzuje się wyraźnymi aromatami i półwytrawnym smakiem. Pochodzi z Apulii, regionu znanego z wyrazistych smakowo win, gdzie lokalny klimat i metody produkcji sprzyjają wydobyciu z winogron ich pełnego potencjału aromatycznego.   Degustacja wina Primitivo "Brillìo" ...

    Wino

    Primitivo, Brillìo 750 ml

    1L = 73,32 zł
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  20. Wino

    Primitivo Bag in Box, Poggio Fiorito 3 l

    1L = 33,33 zł
    99,99 zł
    1L = 33,33 zł
na stronę