Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 50

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Jacob's Creek , Sauvignon Blanc
    Świeże i żywe wino prezentujące klasyczny styl szczepu Sauvignon Blanc. Aromaty agrestu, limonki i marakui przeplatają się z nutami świeżo skoszonej trawy i ziół. W smaku rześkie, mineralne i dobrze zbalansowane, z przyjemnym cytrusowym finiszem.

    Wino

    Jacob's Creek , Sauvignon Blanc 750 ml

    1L = 42,65 zł
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł
  2. Wino

    Cabernet Sauvignon „BIN 45”, Lindemans 750 ml

    1L = 53,32 zł
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  3. Wino

    Prosecco Treviso Extra Dry, Maschio 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  4. Ocena:
    4.35 (14 opinie)
    Tamnavulin Speyside Malt Sherry Cask Edition | 0,7L | 40%

    Ocena

    Kupiłem w promocji za niecałe 100zł. W tej cenie to bardzo dobra whisky. Porównywalna z Bushmils 10, czy Glen Moray classic. Słodka, poprawna, delikatna. Owocowy zapach, wykończenie sherry dla mnie niewyczuwalne. Mimo wszystko whisky bardzo przyjemna i warta kupienia. Tomasz

    Whisky

    Tamnavulin Speyside Malt Sherry Cask Edition | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  5. Whisky

    Suntory Whisky Toki | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  6. Dimple Golden Selection Blended Scotch Whisky | 0,7L | 40%
    Ekskluzywny, lekki blend 35 szkockich, długo leżakujących whisky. Wyjątkowo wyważony bukiet z wyczuwalnymi nutami mango i orzechowym akcentem. Golden Selection to kompozycja młodych destylatów starzonych w beczkach po bourbonie i sherry.

    Whisky

    Dimple Golden Selection Blended Scotch Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 142,84 zł
    99,99 zł
    1L = 142,84 zł
  7. Ocena:
    5 (4 opinie)
    The Chita Suntory Whisky| 0,7L | 43%

    Ocena

    Do tej pory pite japońskiej whisky raczej kojarzyły mi się z aptecznym posmakiem. Chita to miła odmiana o subtelnym i delikatnym smaku z korzennymi nutami, gdzie wyczuwa się też miód i tropikalne owoce. Bardzo przyjemny zapach i jedynie niewielki dodatek lodu lub wody (Japończycy bardzo często rozcieńczając whisky wodą) jest wymagany aby delektować się smakiem tego trunku. Polecam Tomasz

    Whisky

    The Chita Suntory Whisky| 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  8. Auchentoshan Sauvignon Blanc Finish Whisky | 0,7L | 47%
    Auchentoshan Sauvignon Blanc to nietuzinkowe połączenie świata single malt whisky i wina. Delikatne 3-krotnie destylowane Auchentoshan finiszowany jest w beczkach po świeżym, jabłkowo- cytrusowym winie Savignon Blanc, co nadaje mu unikatowego smaku i charakteru. Całość butelkowana jest o mocy 47%. A...

    Whisky

    Auchentoshan Sauvignon Blanc Finish Whisky | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  9. Cotswolds Peated Cask Single Malt Whisky| 0,7L | 60%
    To pierwsza działająca na pełną skale destylarnia w pięknej okolicy Cotswolds. Produkuje szeroką gamę prawdziwie angielskich whisky single malt, ginów i likierów, w tym wielokrotnie nagradzany Cotswolds Dry Gin i Cotswolds Single Malt Whisky. Whisky ta nie powstała metodą tradycyjnego wędzenia ziarn...

    Whisky

    Cotswolds Peated Cask Single Malt Whisky| 0,7L | 60% 700 ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  10. Cotswolds Sherry Cask Single Malt Whisky | 0,7L | 57,4%
    To pierwsza działająca na pełną skale destylarnia w pięknej okolicy Cotswolds. Produkuje szeroką gamę prawdziwie angielskich whisky single malt, ginów i likierów, w tym wielokrotnie nagradzany Cotswolds Dry Gin i Cotswolds Single Malt Whisky. To jedyna whisky z serii Cask Expressions, która został...

    Whisky

    Cotswolds Sherry Cask Single Malt Whisky | 0,7L | 57,4% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  11. Ocena:
    4.5 (4 opinie)
    Michter s US*1 Small Batch B. | 0,7 L | 45,7%

    Ocena

    Bardzo dobry bourbon. Wyśmienity w głębokim i aksamitnym smaku, który powolutku rozchodzi się po całych ustach. Pomimo mocy nie daje złego posmaku dominacji alkoholu. Pije się go z każdą szklaneczką łagodniej i smakuje nowe dochodzące słodkie nuty wanilii i ostrych przypraw. Jest doskonałym towarzyszem długich rozmów i krótkich nocy :) Przemysław

    Whisky

    Michter s US*1 Small Batch B. | 0,7 L | 45,7% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł