Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Bowmore

Zobacz jako Siatka Lista

2 produkty

  1. Ocena:
    4.6 (13 opinie)
    Bowmore 15 YO | 0,7L | 43%

    Ocena

    Bowmore 15 YO - cena jest wysoka, ale dostajemy dużo w zamian. Wszystkie aromaty łączą się ze sobą w sposób wyrazisty - whisky nie do pomylenia z żadną inną. Polecam. Michał

    Whisky

    Bowmore 15 YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł
  2. Ocena:
    3.6 (5 opinii)
    Bowmore NO 1 Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zakupiłem bo już nie mam BOWMORE w barku, dziesiątka z bezcłówki się skończyła :( . No ten napewno nie jest tak dobry, ale również przypadł do gustu. Ocena cena/jakość. Mikołaj

    Whisky

    Bowmore NO 1 Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
na stronę