Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 49

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Heaven s Door Straight Rye Whiskey | 0,7L | 43%
    W 2018 roku ukazała się na rynku amerykańska Whiskey pod szyldem Boba Dylana : Heavens Door, nawiązująca do jednego z jego utworów „ Knockin’ on Heaven’s Door”. Ponieważ marka nie jest uzależniona od jakiegokolwiek koncernu i budżetów, gdyż cały projekt finansował Bob Dylan i Marc Bushala, ważna w ...

    Whisky

    Heaven s Door Straight Rye Whiskey | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 471,41 zł
    329,99 zł
    1L = 471,41 zł
  2. Whisky

    Samuel Gelstons Irish Blended Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  3. Whisky

    Gladstone American Oak Front | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  4. Ocena:
    3 (3 opinie)
    Samuel Gelstons Irish Single Malt  Whiskey| 0,7L | 40%
    Marka powstała w 1830 roku, założona przez kupca Samuela Gelstonsa, zajmującego się handlem winem i alkoholami mocnymi z Belfastu. W 1869 roku po jego śmierci marka została kupiona przez rodzinę Neill, która powróciła z Australii, gdzie zdobyła fortunę podczas tamtejszej gorączki złota. To już piąta...

    Whisky

    Samuel Gelstons Irish Single Malt Whiskey| 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 192,84 zł
    134,99 zł
    1L = 192,84 zł
  5. Heaven s Door Tennessee Bourbon Whiskey | 0,7L | 42%
    W 2018 roku ukazała się na rynku amerykańska Whiskey pod szyldem Boba Dylana : Heavens Door, nawiązująca do jednego z jego utworów „ Knockin’ on Heaven’s Door”. Ponieważ marka nie jest uzależniona od jakiegokolwiek koncernu i budżetów, gdyż cały projekt finansował Bob Dylan i Marc Bushala, ważna w ...

    Whisky

    Heaven s Door Tennessee Bourbon Whiskey | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł
  6. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%
    Johnnie Walker Blue Label to niekwestionowany szczyt kunsztu kupażowania. Ten zestaw łączy w sobie legendarną whisky z dwoma szklankami, których kształt został zaprojektowany tak, aby w pełni koncentrować bogaty bukiet aromatów. To idealna propozycja na prezent, celebrująca wyjątkowe chwile i sukce...

    Whisky

    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 499,99 zł
    1 049,99 zł
    1L = 1 499,99 zł
    • Francja
    • 37,5% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (3 opinie)
    Ciroc Pineapple Wódka | 0,7L | 37,5%

    Ocena

    Ciroc to jedyna na rynku wódka z winogron, destylowana pięciokrotnie. Jest to produkt klasy super-premium, bez konkurencji w klasie. W wersji smakowej Pineapple połączona z ekstraktem z ananasa. W zapachu delikatna woń dojrzałych w słońcu ananasów i wanilii. W smaku czysta, umiarkowanie słodka, alkohol perfekcyjnie zintegrowany, bez efektu palenia. Finish średnio-długi, słodki, z łagodnym posmakiem destylatu winogronowego. Wódka z pewnością okaże się ciekawostką na imprezie; jest idealna do tropikalnych koktajli na bazie soków, jednak solo schłodzona okaże się równie wdzięczna. Polecam. Michał

    Wódka

    Ciroc Pineapple Wódka | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  7. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Remy Martin XO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Mam w barku zarówno ten koniak jak i Hennessy XO. Uważam, że Remy Martin to świetny koniak, trochę łagodniejszy niż Hennessy XO, z lepiej ukrytym alkoholem. Krzysztof

    Koniak

    Remy Martin XO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 142,84 zł
    799,99 zł
    1L = 1 142,84 zł
  8. Jacob's Creek, Moscato
    Lekkie i rześkie wino o intensywnie aromatycznym charakterze. W bukiecie dominują nuty dojrzałych brzoskwiń, winogron i kwiatów pomarańczy z delikatnym akcentem cytrusów. W smaku przyjemnie półsłodkie, świeże i soczyste, z dobrze zbalansowaną kwasowością.

    Wino

    Jacob's Creek, Moscato 750 ml

    1L = 42,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł
  9. Wino

    Verdejo, Beronia 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł