Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 53

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46%
    Penderyn jest w wielu aspektach wyjątkową gorzelnią. Jest to pierwsza od bez mała 100 lat destylarnia działająca w Walii. Zresztą jej inaugurację uświetnił swą obecnością sam król Karol (wtedy jeszcze książę). Penderyn (pol. „Głowa ptaka”) działa od 2000 roku i położona jest w przepięknych okoliczno...

    Whisky

    Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 307,13 zł
    214,99 zł
    1L = 307,13 zł
  2. Ocena:
    3 (3 opinie)
    Syrah, Balga
    Średnio ciężkie wino z regionu Felső-Magyarország. Trunek dojrzewał przez pół roku w dębowych baryłkach, co pogłębiło jego profil aromatyczny. Butelkę wina zamknięto zakrętką, dzięki czemu proces jego dojrzewania zachodzi powoli z powodu bardzo ograniczonego dostępu powietrza.   Degustacja win...

    Wino

    Syrah, Balga 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  3. Wino

    Chardonnay “Ikon” 750 ml

    1L = 35,19 zł
    26,39 zł 32,99 zł
    1L = 35,19 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 32,99 zł
  4. Wino

    Merlot, Balla Géza 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  5. Ocena:
    3.55 (7 opinii)
    Yellow Rose Premium American Whiskey | 0,7L | 40%

    Ocena

    Teksańska whiskey, bardzo delikatna. Wysoko pijalna, a więc osobom, które są początkujące w świecie whiskey powinno smakować. Słodka, waniliowo-owocowa. Dla mnie zupełnie nie nadaje się do picia w koktajlach (czyli np. z Pepsi lub z Colą), bo gubi się jej aromat i smak. Osobom gustującym w mocnych smakach może nie przypaść do gustu – wtedy warto spróbować odmiany Outlaw:) Grzegorz

    Whisky

    Yellow Rose Premium American Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  6. Wódka

    Danzka Currant Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 108,56 zł
    75,99 zł
    1L = 108,56 zł
    • Dania
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.65 (11 opinii)
    Danzka Cranraz Wódka | 0,7L | 40%

    Ocena

    Wódka zaskakuje delikatnym aromatem (żurawina i malina) oraz niezwykłą łagodnością (gdyż w parze z aromatem jest również słodycz). Jednak na dłuższą metę zapach może nieco przypominać gumę do żucia. Emil

    Wódka

    Danzka Cranraz Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 108,56 zł
    75,99 zł
    1L = 108,56 zł
  7. Koniak

    Bache VSOP Triple Cask | Kartonik | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  8. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41%

    Ocena

    Ciekawa whisky. Bardzo przyjemny wstęp do torfowo dymnych whisky. Na nosie przyjemny aromat dymno torfowy z nutami szpitalnymi, morska bryza W smaku świeża, pobudzająca dymno torfowa z słonym akcentem. Finisz średnio długi, dymno-torfowy Jacek

    Whisky

    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł