Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 52

Zobacz jako Siatka Lista

2156 produktów

  1. Ocena:
    4 (1 opinia)
    Grace O'Malley Bledned Whiskey | 0,7L |40%

    Ocena

    Generalnie nie jest zła. Zupełnie nie czuć ze to blend w zakresie 3-10 lat. W smaku przypomina mi Chivas Regal 12. Bardzo gładka, a moze właściwiej - wyczuwalnie uleżana. Z jednej strony słodka a z drugiej wytrawna. Sam nie wiem w która stronę bardziej ale wydaje mi się mocno karmelowa. Mało pieprzna. Niemniej czegoś mi brakuje. Chyba nie pasuje mi beczka. Napisano, że leżakuje we francuskich beczkach, ale nie napisano po czym. Finisz bardzo słodki. Wyczuwalny miód i owoce. Trochę nie mój kierunek. Mariusz

    Whisky

    Grace O'Malley Bledned Whiskey | 0,7L |40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  2. Jacob's Creek, Moscat Rose
    Aromatyczne i delikatnie słodkie różowe wino o uwodzicielskim bukiecie czerwonych owoców, płatków róży i nut egzotycznych. W smaku lekkie, świeże i owocowe, z subtelną słodyczą i orzeźwiającym zakończeniem.

    Wino

    Jacob's Creek, Moscat Rose 750 ml

    1L = 42,65 zł
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł
  3. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Waterford Hook Head Whisky | 0,7L | 50%
    Hook Head – zdobywca podwójnego złota ( Double Gold) na International Spirit Competition w USA. W cieniu słynnej latarni morskiej Hook Head, Martin Foley uprawia jęczmień, na mokrej, gliniastej glebie. Farma wystawiona jest na oddziaływanie słonej, morskiej bryzy, nawiewanej od zatoki. Whisky produk...

    Whisky

    Waterford Hook Head Whisky | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  4. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Teeling Blackpitts Peated Single Malt | 0,7L | 46%

    Ocena

    Black pitts nie będzie smakować każdemu. Nie jest to uniwersalne whiskey do drinków. Torfowa głębia smaku, długo pozostający dymny posmak to główne cechy tej whiskey. Trzeba naprawdę długo szukać smaków, które obiecuje opis na stronie sklepu, a i tak znajdzie się ich tylko śladowe ilości. Szymon

    Whisky

    Teeling Blackpitts Peated Single Malt | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  5. Ocena:
    4.8 (10 opinii)
    Mac-Talla Mara Cask Strength | 0,7L | 58,2%

    Ocena

    Mocna, pieprzna i intensywnie torfowa, czuć moc i na ciepło i na zimno, finisz długi, wszelkie nuty, które się chwilowo przebijają są od razu pokrywane mocą i torfem. Smak specyficzny jedyny w swoim rodzaju polecam Danyq

    Whisky

    Mac-Talla Mara Cask Strength | 0,7L | 58,2% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  6. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Abasolo Whisky  | 0,7L | 43%

    Ocena

    moje wrażenia: lekko słodki posmak, w ustach na początku bardzo łagodna, później na podniebieniu odczuwalna lekka ostrość , bardzo łagodny , przyjemny zapach, zero dymu i torfu. Roman

    Whisky

    Abasolo Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  7. Whisky

    Compass Box Glasgow Blend | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  8. Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Compass Box Spice Tree | 0,7L | 46%

    Ocena

    Świetny blended malt od Compassbox. Zapach to połączenie goździków, imbiru, wanilii i zielonego jabłka. Można wąchać w nieskończoność. Smak słodko-pikantny. Dużo toffi, wanilii, rodzynek i imbiru. Alkohol świetnie ukryty i przyjemnie rozgrzewający. Artur

    Whisky

    Compass Box Spice Tree | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  9. Ocena:
    4.75 (31 opinii)
    Wild Turkey Longbranch Whisky | 0,7L| 43%

    Ocena

    Jeden z najlepszych bourbonów jakie degustowałem. Współpraca wspaniałego aktora Matthew McConaugheyem i mistrzem destylatorem Eddiem Russellem dała wyśmienity rezultat Robert

    Whisky

    Wild Turkey Longbranch Whisky | 0,7L| 43% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  10. Ocena:
    3.4 (5 opinii)
    Napareuli, Tanadi

    Ocena

    Dostałem to czego oczekiwałem. Brak tutaj finezji, ale jej nie szukałem, jest za to cierpkość, którą lubię oraz intensywny bukiet. Jestem zdecydowanie na tak. Michał

    Wino

    Napareuli, Tanadi 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  11. Tullamore Dew 18YO Single Malt Whiskey | 0,7L | 41,3%
    Irlandzka whisky o głębokiej barwie oraz bogatym słodowym smaku z subtelnymi owocowymi aromatami i długim, słodkim finiszem. Tullamore Dew 18YO dojrzewa w tradycyjnych beczkach po burbonie , a przez ostatnie pół roku jest finiszowana w starannie dobranych czterech typach beczek: po burbonie ...

    Whisky

    Tullamore Dew 18YO Single Malt Whiskey | 0,7L | 41,3% 700 ml

    1L = 599,99 zł
    419,99 zł
    1L = 599,99 zł
  12. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    3 (1 opinia)
    Bols Genever 21 | 0,7L | 38%
    Bols Genever 21st Century to najmłodszy członek rodziny geneverów Bols. Przez bardzo niską zawartości maltspirit w mieszance jest to wariant bardzo łagodny, o silnych nutach kwiatów, przypraw i owoców. Doskonały na czysto, a także w prostych koktajlach, jak np. Elderflower Collins. Cena...

    Gin

    Bols Genever 21 | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 192,84 zł
    134,99 zł
    1L = 192,84 zł