Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 56

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Rum

    Dictador Rum 12YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  2. Ocena:
    4.2 (11 opinii)
    2016

    Ocena

    Wino co najmniej dobrej jakości ponieważ, żeby stało się bardzo dobre to w tym przypadku konieczne jest jeszcze wieloletnie leżakowanie, wino treściwe, lekko słodkie, o przyjemnym bukiecie. Marcin

    Wino

    Porto LBV, Armilar 750 ml

    1L = 73,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.35 (3 opinie)
    Herradura Reposado Tequila | 0,7L | 40%

    Ocena

    Jest to jedna z lepszych Tequilla. Uwielbiam . W promocji z Lidla (jak się pojawi) to prawdziwa okazja. Niesamowity smak wanilii świetnie pasuje. Coś wspanialego Paweł

    Tequila

    Herradura Reposado Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
    • Meksyk
    • 38% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.95 (23 opinie)
    El Jimador Blanco Tequila, 100% Agave | 0,7L | 38%

    Ocena

    tequila polecana do drinków przez rodowitą meksykanką. Do drinków, bo oni takich tequili nie piją w shotach z cytryną. Polecam spróbować drink Paloma. Michał

    Tequila

    El Jimador Blanco Tequila, 100% Agave | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  3. Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40%
    Whisky pochodzi ze szwedzkiej destylarni Mackmyra, a nad całym procesem produkcji wraz z członkami zespołu, czuwała master blender Angela D’Orazio. Whisky leżakuje w beczkach po bourbonie oraz w beczkach po sherry oloroso, finiszowana jest dodatkowo w beczkach po niemieckim specjale, jakim jes...

    Whisky

    Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  4. Wino

    Brindisi Rosso Riserva DOP 750 ml

    1L = 59,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł