Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Slyrs

Zobacz jako Siatka Lista

2 produkty

  1. Whisky

    Slyrs Bavarian Malt Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  2. Slyrs Bavarian Rye Whisky | 0,7 L | 41%
    Wszystko zaczęło się w 1994 roku: wyszkolony piwowar i mistrz gorzelnictwa Florian Stetter udał się w podróż studyjną do Szkocji. Jest zaskoczony podobieństwami do swojej ojczyzny - Górnej Bawarii: góry, czysta woda i cudownie czyste powietrze. Do tego dochodzi czasami upór Szkotów, który wydaje mu ...

    Whisky

    Slyrs Bavarian Rye Whisky | 0,7 L | 41% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
na stronę