Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 59

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Ocena:
    4.15 (51 opinii)
    Finlaggan Original Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Tylko dla pasjonatów torfowych whisky, bardzo intensywny dymny aromat który kryje młody wiek tego trunku.. Jest to whisky od której można zacząć swoją przygodę z tego rodzaju whiskey by zbyt dużo nie inwestować w trunek który może nam nie podejść . Polecam Franciszek

    Whisky

    Finlaggan Original Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  2. Ocena:
    3.9 (16 opinii)
    Dewar's 15YO Whisky| 0,7L | 40%

    Ocena

    Podchodziłem z dystansem, wątpliwościami i jakby niechęcią Błąd spróbowałem po woli smak rozpływał się po ustach delikatny wyrazisty aczkolwiek można powiedzieć że coś już przypominający.Przełyk nie drażniła, a nawet nawet smakowała. Pozostawia przyjemne smaki delikatnej beczki, dębu, jakby wrzosowiska. Dla mnie jak najbardziej na tak.szeczgólnie jak za tą cenę Jędrek

    Whisky

    Dewar's 15YO Whisky| 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  3. Brandy

    Torres 15YO Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  4. Ocena:
    5 (6 opinii)
    Lauder's 25YO Blended Whisky | 0,7L | 42%

    Ocena

    Smak whisky Lauders 25YO to nieziemskie doznanie dla wszyskich. Nawet tych co nie lubią mocnych alkoholi bo są po prostu za mocne. W tym wypadku jest inaczej słodycz, aksamit i balsam w postaci łagodnego syropowego smaku z nutą owoców doceni nie jeden. Produkt wysokiej jakości sprawdzi się jako toast w ważnej uroczystości. Polecam. PoczekajGólnęSobie

    Whisky

    Lauder's 25YO Blended Whisky | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  5. Gautier XO Koniak | 0,7L | 40%
    "Najlepszy Koniak świata" - tym tytułem został uhonorowany Gautier XO podczas World Cognac Awards w 2015 roku. Na takie wyróżnienie Gautier XO zasłużył wyjątkowo bogatym i długo utrzymującym się smakiem, w którym przebijają nuty kandyzowanych owoców, cynamonu, tradycyjnie opiekanego chleba oraz kwi...

    Koniak

    Gautier XO Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  6. Whisky

    Highland Park Viking Honour 12YO Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  7. Ocena:
    4.4 (36 opinii)
    St-Remy XO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zawsze przyzwoite brandy, znane przeze mnie od kilkudziesięciu (!) lat, stały bardzo porządny wyrób. Ciekawostka: Kiedyś butelka była stałym elementem konstrukcyjnym lampek nocnych. Polecam! Jan

    Brandy

    St-Remy XO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  8. Wódka

    Ketel One | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 152,84 zł
    106,99 zł
    1L = 152,84 zł
na stronę