Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Aberlour

Zobacz jako Siatka Lista

9 produktów

  1. Aberlour 14 YO +2 szklanki | 0,7L | 40%
    Produkowany w małych partiach, jest wyrazem kunsztu i doświadczenia jego twórców. Jęczmień pozyskiwany z lokalnych pól, czysta woda źródlana Birkenbush, techniki produkcji mistrza destylatora Graeme Cruikshanka opracowane tak, aby uzyskać charakterystyczny smak o nutach czarnej porzeczki. ...

    Whisky

    Aberlour 14 YO +2 szklanki | 0,7L | 40% 700ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  2. Aberlour A’Bunadh Alba | 0,7L | 58,9%
    Aberlour A'bunadh Alba – użyte w nazwie określenie Alba (z łaciny biały) odnosi się do amerykańskiego białego dębu: Quercus Alba, z którego powstają beczki, służące do dojrzewania tej whisky. W butelce znajduje się trunek o takiej mocy i charakterze, jaki był w beczce, jest on butelkowany bez dodat...

    Whisky

    Aberlour A’Bunadh Alba | 0,7L | 58,9% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  3. Ocena:
    5 (9 opinii)
    Aberlour Whisky 12-letnia + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%

    Ocena

    Whiskey klasyczne. Z nutą cytrusów i owoców. Intensywny głęboki smak. Bursztynowa barwa trunku. Posmak pozostaje na długo w ustach. Zestaw fajny że zgrabnymi szklankami. Polecam, warto spróbować. Zbigniew

    Whisky

    Aberlour Whisky 12-letnia + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  4. Ocena:
    4.8 (11 opinii)
    Aberlour 14YO whisky  | 0,7L | 40%

    Ocena

    Pyszna 14-ka, bogaty złożony bukiet, można się rozmarzyć z każdym łykiem. W smaku owoce, nuty toffi, miód, dojrzała dębina po sherry. Relaksujący długi finisz ... szczerze polecam :) Marcin

    Whisky

    Aberlour 14YO whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
na stronę