Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Miler Spirits

Miler Spirits

Zobacz jako Siatka Lista

12 produktów

  1. Miler Craigellachie 11 YO 1st fill Ribera del Duero Whisky | 0,7L | 56,1%
    Szkocka whisky słodowa (ang. single malt) typu single cask (z pojedynczej beczki) z cenionej wśród koneserów destylarni Craigellachie z regionu Speyside w Szkocji, leżakowana w beczce po hiszpańskim winie z prestiżowego regionu Ribera del Duero. Po 11 latach leżakowania destylat zabutelkowano w mocy...

    Whisky

    Miler Craigellachie 11 YO 1st fill Ribera del Duero Whisky | 0,7L | 56,1% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
  2. Miler Blair Athol 14 YO 1st fill Fino Sherry Whisky | 0,7L | 58,7%
    Szkocka whisky słodowa (ang. single malt) typu single cask (z pojedynczej beczki) z cenionej wśród koneserów destylarni Blair Athol z regionu Highlands w Szkocji, leżakowana w beczce po hiszpańskim winie wzmacnianym Fino Sherry. Po 14 latach leżakowania destylat zabutelkowano w mocy beczki (ang. cas...

    Whisky

    Miler Blair Athol 14 YO 1st fill Fino Sherry Whisky | 0,7L | 58,7% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
  3. Miler Glen Garioch 13 YO 1st fill Amontillado Sherry  Whisky| 0,7L | 56%
    Szkocka whisky słodowa (ang. single malt) typu single cask (z pojedynczej beczki) z cenionej wśród koneserów destylarni Glen Garioch z regionu Highlands w Szkocji, leżakowana w beczce po hiszpańskim winie wzmacnianym Amontillado sherry. Po 13 latach leżakowania destylat zabutelkowano w mocy beczki (...

    Whisky

    Miler Glen Garioch 13 YO 1st fill Amontillado Sherry Whisky| 0,7L | 56% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  4. Whisky Miler Spirits Benrinnes 2011 | 0,7L | 55,2%
    Szkocka whisky słodowa (ang. single malt) typu single cask (z pojedynczej beczki) z cenionej wśród koneserów destylarni Benrinnes z regionu Speyside w Szkocji, leżakowana w beczce po andaluzyjskim winie wzmacnianym sherry oloroso. Po 13 latach leżakowania destylat zabutelkowano w mocy beczki (ang. c...

    Whisky

    Whisky Miler Spirits Benrinnes 2011 | 0,7L | 55,2% 700 ml

    1L = 714,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    499,99 zł
    1L = 714,27 zł
  5. Whisky Miler Linkwood 2012 | 0,7L | 55,1%
    Szkocka whisky słodowa (ang. single malt) typu single cask (z pojedynczej beczki) z cenionej wśród koneserów destylarni Linkwood z regionu Speyside w Szkocji, leżakowana w beczce po whiskey amerykańskiej. Po 12 latach leżakowania destylat zabutelkowano w mocy beczki (ang. cask strength), bez filtrac...

    Whisky

    Whisky Miler Linkwood 2012 | 0,7L | 55,1% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
    • Polska
    • 42% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.2 (40 opinii)
    Miler Wódka Ziemniaczana | 0,7L | 42%

    Ocena

    Jak pierwszy raz zobaczyłem wódkę od Pana Tomka zastanawiałem się czy to nie tylko kwestia reklamy z tym że nie otrząsa itd. Ale nie! Miałem okazję spróbować i jak nie przepadam za czysta wódka tak ta zrobiła na mnie wrażenie i mogę polecić ją z czystym sercem! Nie otrząsa rzeczywiście nawet w temperaturze pokojowej! Łukasz

    Wódka

    Miler Wódka Ziemniaczana | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
na stronę