Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Haran

Zobacz jako Siatka Lista

4 produkty

  1. Haran 21YO Cask Select Whisky | 0,7 L | 40%
    Haran oznacza w języku bajskijskim „dolina”. W ten sposób honorujemy miejsce naszej destylarni, które znajduje się w Dolinie Ayala, przez którą przepływa krystalicznie czyste źródło wody rzeki Nervión. Whisky Haran 21YO Original Cask Selection jest wytwarzany z wyselekcjonowanych słodów najwyższej ...

    Whisky

    Haran 21YO Cask Select Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  2. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Haran 12YO Port Cask Whisky | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Takie odkrycia to ja lubię. Single malt z kraju Basków ( tylko nie z Hiszpanii ;) ) Miękka, dobrze wyleżakowana w beczkach po porto. Muszą mieć dojście do dobrych botteg, bo można wyczuć wysoką jakość beczek. Bardzo owocowa, lekko śmietanową, głęboka w finiszu. Mazowiecki Włóczykij

    Whisky

    Haran 12YO Port Cask Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  3. Ocena:
    3 (2 opinie)
    Haran 12YO Iberian Whisky| 0,7 L | 40%
    Haran oznacza w języku bajskijskim „dolina”. W ten sposób honorujemy miejsce naszej destylarni, które znajduje się w Dolinie Ayala, przez którą przepływa krystalicznie czyste źródło wody rzeki Nervión. Whisky Haran 12YO Traditional jest wytwarzana z wyselekcjonowanych słodów najwyższej jakości, zgo...

    Whisky

    Haran 12YO Iberian Whisky| 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
na stronę