Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 55

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Ocena:
    4.8 (23 opinie)
    Bruichladdich The Classic Laddie Whisky | 0,7L |50%

    Ocena

    Nie lubiłam whisky...aż do tej pory. Twórca jest dla mnie bohaterem, jeśli tak można powiedzieć o producencie alkoholu. Delikatna, słodka, wyrazista i dla kobiet! Czapki z głów, na pewno jeśli będzie mnie na nią stać do niej wrócę! Katarzyna

    Whisky

    Bruichladdich The Classic Laddie Whisky | 0,7L |50% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  2. Whisky

    Four Roses Single Barrel bourbon | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  3. Rum

    Santa Teresa 1796 Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  4. Rum

    Bacardi Gran Reserva Diez | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  5. Wino

    Szekszárdi Bikavér “Tüke", Eszterbauer 750 ml

    1L = 51,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  6. Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41%
    Villa Ascenti Gin 0,7l. Włoski gin ze wzgórz Piemontu, destylowany wyłącznie z naturalnych włoskich składników. Selekcja winogron przeprowadzana jest w sierpniu i wrześniu, następnie poddawane są trzykrotnej destylacji.W aromacie można wyczuć nutę winogron Moscato, miętę, tymianek oraz toskańskie ja...

    Gin

    Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    3.65 (3 opinie)
    Casamigos Blanco 100% Agave Tequila | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobra. Czuć piękny słodki aromat wanilii ujawniający się po pierwszych łykach. Do picia solo, ewentualnie z kostka lodu. Do drinków szkoda, wystarczy el jimandor. Yom

    Tequila

    Casamigos Blanco 100% Agave Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  7. Grand Brut Champagne, Perrier-Jouët
    Grand Brut od Perrier-Jouët to ekskluzywne francuskie wino musujące, pochodzące z regionu Champagne. Perrier-Jouët to założona w 1811 roku, jedna z najbardziej prestiżowych marek produkujących szampana. Wino powstaje z trzech klasycznych odmian winorośli: Chardonnay, Pinot Noir i Pinot Meunier, któr...

    Wino

    Grand Brut Champagne, Perrier-Jouët 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  8. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Martell Cordon Bleu koniak | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo lubię ten koniak. Różnica pomiędzy wersją Cordon Bleu a VS Single Destillery jest bardziej niż wyraźna. Już na nosie można poczuć kwitesencję tego trunku. Nie ma tej agresji alkoholowej, która występuje w trunkach klasy VS. W smaku koniak ten jest wytrawny, złożony. Nie jestem koneserem, ale jest to jeden z najlepszych trunków jakie w życiu piłem. Szkoda, że Lidl robi rzadko na niego promocje. Kamil

    Koniak

    Martell Cordon Bleu koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 028,56 zł
    719,99 zł
    1L = 1 028,56 zł
  9. Ocena:
    4.55 (15 opinii)
    The Glenlivet 15YO French Oak Reserve whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Ogólnie nie lubię dymnych Whisky. Ta jest bardzo delikatna i aromatyczna. Praktycznie nie otrząsa. Jeżeli lubisz słodkawe i nie ciężkie whisky, myślę, że przypadnie Tobie do gustu. Na prawdę bardzo dobra i spijalna na codzień . Jakub Ch

    Whisky

    The Glenlivet 15YO French Oak Reserve whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  10. Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40%
    Ekskluzywna kompozycja najbardziej wyszukanych szkockich whisky, z których najmłodsze leżakowały co najmniej 25 lat. Właśnie w tym wariancie, pierwszym naprawdę luksusowym, whisky Chivas Regal została wprowadzona na rynek w 1909 roku. Dostępna jest w limitowanych seriach, w indywidualnie numerowanyc...

    Whisky

    Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 828,56 zł
    1 279,99 zł
    1L = 1 828,56 zł
  11. Ordha 21Y Whisky| 0,7L | 47,4%
    Bezkonkurencyjna kolekcja doskonałych whisky, połączona przez mistrza destylacji - Briana Kinsmana Firma William Grant & Sons, pozostająca w rękach jednej rodziny od 1886 roku, zaprezentowała ekskluzywne wydanie Rare Cask Reserves. Brian Kinsman w towarzystwie holenderskiego specjalisty od wh...

    Whisky

    Ordha 21Y Whisky| 0,7L | 47,4% 700 ml

    1L = 971,41 zł
    679,99 zł
    1L = 971,41 zł
  12. Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck
    Różowy Szampan wyprodukowany z najlepszej jakości winogron. W składzie wina znalazły się grona odmian Chardonnay uprawiane w Montagne de Reims oraz Pinot Noirs z Les Riceys w Côte des Bar - najbardziej wysuniętej na południe winnicy Szampanii. Część win bazowych winifikowana była “na czerwono” czem...

    Wino

    Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł