Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Macabeo

Zobacz jako Siatka Lista

7 produktów

  1. Wino

    Campo Viejo, Rioja Semidulce 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  2. Faustino VII Rioja Blanco
    Faustino VII Rioja Blanco to białe, wytrawne wino od renomowanego producenta Bodegas Faustino, jednej z najbardziej rozpoznawalnych winiarni regionu Rioja. Marka znana przede wszystkim z klasycznych czerwonych win pokazuje tutaj świeższe, lżejsze oblicze apelacji. To młoda, nowoczesna interpretacja ...

    Wino

    Faustino VII Rioja Blanco 750 ml

    1L = 47,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    35,99 zł
    1L = 47,99 zł
  3. Faustino VII Rioja Blanco Semidulce
    Faustino VII Rioja Blanco Semidulce to półsłodkie białe wino od renomowanego producenta Bodegas Faustino, z bardzo znanej i szanowanej hiszpańskiej apelacji DOCa Rioja. W tej wersji Faustino prezentuje słodszy styl białego wina - dla tych, którzy wolą łagodniejsze doznania smakowe.   Jak sm...

    Wino

    Faustino VII Rioja Blanco Semidulce 750 ml

    1L = 47,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    35,99 zł
    1L = 47,99 zł
  4. Faustino Cava Semi Seco
    Faustino Cava Semi Seco to hiszpańskie wino musujące od renomowanego producenta Bodegas Faustino. Tym razem marka sięga po tradycję apelacji DO Cava, tworząc eleganckie wino metodą tradycyjną, z drugą fermentacją w butelce i dojrzewaniem na osadzie drożdżowym - jest to metoda znana z produkcji np. s...

    Wino

    Faustino Cava Semi Seco 750 ml

    1L = 59,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
na stronę