Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 54

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. 2022
    Mâcon Lugny "Serpolet" od Collin Bourisset to eleganckie białe wino pochodzące z regionu Mâcon w Burgundii. Burgundia, szczególnie w apelacji Mâcon, słynie z upraw odmiany Chardonnay, dającej tam wina o świeżym, owocowym smaku. Marka Collin Bourisset, z siedzibą w Romanèche-Thorins, od lat specjaliz...

    Wino

    Mâcon Lugny, Serpolet, Collin Bourisset 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  2. Whisky

    Finlaggan Old Reserve Port Finish Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  3. Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43%
    Ręcznie wytwarzana luksusowa whisky wyprodukowana we Francji. Do stworzenia tej whisky używa się jęczmienia uprawianego na północno-wschodnim skraju Francji. Woda używana do produkcji tej whisky jest od wieków naturalnie filtrowana przez wapienie, co zapewnia jej krystaliczną czystość. Starzona jes...

    Whisky

    Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  4. Whisky

    Akashi Japanese Meisei Whisky | 0,5L | 40% 500 ml

    1L = 339,98 zł
    169,99 zł
    1L = 339,98 zł
  5. Ocena:
    4.75 (21 opinii)
    Dead Man's Fingers Spiced | 0,7L | 37,5%

    Ocena

    Świetny rum z wyczuwalnymi przyprawami. Ładna bursztynowa barwa. W porownianiu z Captain Morgan Dark Spiced lub Kraken nie jest słodki. Idealny do picia sam z kostkami lodu. Polecam Michał

    Rum

    Dead Man's Fingers Spiced | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 142,84 zł
    99,99 zł
    1L = 142,84 zł
  6. Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Four Roses Small Batch Bourbon Whiskey | 0,7L | 45%

    Ocena

    Bardzo ciekawy, złożony jak na bourbon smak, przyjemny aromat, mimo wyższej zawartości alkoholu bardzo pijalny, lekko korzenny, cytrusowy smak, delikatnie słodki, polecam. Adrian

    Whisky

    Four Roses Small Batch Bourbon Whiskey | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł