Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Appleton Estate

Zobacz jako Siatka Lista

3 produkty

  1. Ocena:
    3.65 (3 opinie)
    Appleton Estate 8 YO | 0,7L | 43%

    Ocena

    Chyba najlepszy rum z Jamajki. Appleton ma swój charkterystyczny, niepowtarzalny smak. Idealny do picia solo. Oczywiście ten 12 letni jest jeszcze smaczniejszy ale 8-ka też daje radę. Cena jak w Appleto Estate na Jamajce. Zdecydowanie polecam. Jarosław

    Rum

    Appleton Estate 8 YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  2. Ocena:
    4.6 (18 opinii)
    Appleton Estate, 12YO, Rare Casks | 0,7L | 43%

    Ocena

    Próbowałem już wielu rumów ale jakoś ten profil smakowy odpowiada mi najbardziej. Mógłbym go nawet używać jako perfum ????ten zapach, głębia smaku… Łukasz

    Rum

    Appleton Estate, 12YO, Rare Casks | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  3. Ocena:
    3.85 (23 opinie)
    Appleton Estate Signature | 0,7L | 40%

    Ocena

    Nie jest to moja opinia, ale goście z Francji obdarowani tym upominkiem, byli zachwyceni aromatem i barwą. Opinia padła, że to prawdziwy Jawajski Rum. który podany w koktajlu robi wrażenie. Jerzy

    Rum

    Appleton Estate Signature | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
na stronę