Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Dunville’s

Zobacz jako Siatka Lista

5 produktów

  1. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Dunville's Dead Island 2 Whiskey | 0,7L | 40%

    Ocena

    Po whisky nie spodziewałem się niczego specjalnego, bo już tak to bywa z tymi limitowanymi kolekcjami. Jednak tutaj porządne zaskoczenie zarówno w smaku jak i wyglądzie butelki. Z takich ciekawostek to etykieta świeci w ciemności. Polecam spróbować. Kamil RTG

    Whisky

    Dunville's Dead Island 2 Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  2. Dunville's Three Crowns Sherry Finish Whiskey | 0,7 L | 43,5%
    Stworzona w 1808 roku i odrodzona w 2012 roku historia irlandzkiej whisky Dunville’s to historia sławy, fortuny, tragedii i odrodzenia. Teraz przywrócona na należne jej miejsce wśród najlepszych na świecie whiskey. Wielokrotnie nagradzane irlandzkie whisky single malt i vintage blend Dunville’s są s...

    Whisky

    Dunville's Three Crowns Sherry Finish Whiskey | 0,7 L | 43,5% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  3. Dunville's 1808 Whiskey | 0,7 L | 40%
    Stworzona w 1808 roku i odrodzona w 2012 roku historia irlandzkiej whisky Dunville’s to historia sławy, fortuny, tragedii i odrodzenia. Teraz przywrócona na należne jej miejsce wśród najlepszych na świecie whiskey. Wielokrotnie nagradzane irlandzkie whisky single malt i vintage blend Dunville’s są s...

    Whisky

    Dunville's 1808 Whiskey | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 227,84 zł
    159,49 zł
    1L = 227,84 zł
na stronę