Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 58

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Whisky

    Deanston Single Malt 12 YO | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  2. Ocena:
    4.6 (18 opinii)
    Glen Moray 12YO Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Dobry alkohol, czuć, że nie jest to prosty blend, ma zapach, ma smak. Wg mnie do picia bez dodatków. Jeden z tych alkoholi, które "psują" człowieka - spróbujesz i chcesz więcej i ciężko wrócić do "niższej półki". Robert

    Whisky

    Glen Moray 12YO Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40%
    OPIS PRODUKTU Patron Reposado to super premium elegancka tequila wytworzona w 100% z niebieskiej agawy. Jej delikatny i słodki smak agawy zawdzięczamy m.in. rzemieślniczemu pieczeniu agawy w kaflowych piecach czy długiej fermentacji w sosnowych kadziach. Jako jedna z nielicznych destylarni tequili ...

    Tequila

    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.2 (5 opinii)
    Patron, Anejo Tequila | 0,7L | 40%

    Ocena

    bardzo ciekawa pozycja. Sezonowana tequila to starszy brat podstawowej wersji. Po jej spróbowaniu pożegnacie cytrynę i sól bez żalu. Nie wiem czy to prawda, ale za picie Anejo z cytryną i solą dają 2 lata w Meksyku ;) Damian

    Tequila

    Patron, Anejo Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.85 (13 opinie)
    Patrón Silver 100% Agave Tequila | 0,7L | 40%

    Ocena

    Rewelacja. Przepyszny trunek do stosowania jak kto lubi. Na czysto wchodzi gładziutko, a na tym najbardziej mi zależało. Nie jest słodki, jeśli się ktoś zastanawia. Andrzej

    Tequila

    Patrón Silver 100% Agave Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  3. Wino

    Shiraz, The Second Fleet 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  4. Whisky

    Glenmorangie Quinta Ruban Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  5. Ocena:
    5 (9 opinii)
    Ardbeg An Oa | 0,7L | 46,6%

    Ocena

    Niezwykle intensywny aromat i bogaty smak. Ten zapach... Nie ukryje się przed światem faktu, że przyjęło się dawkę Ardbeg. Świetna kompozycja. Próżno szukać posmaku spirytusu... :-) Rewelacyjny smak. Nie potrzeba żadnych wspomagaczy, żeby weszła - nawet lodu. Po prostu sama z sobą jest świetna w temperaturze pokojowej. Grzegorz

    Whisky

    Ardbeg An Oa | 0,7L | 46,6% 700 ml

    1L = 407,13 zł
    284,99 zł
    1L = 407,13 zł
  6. Ocena:
    3.55 (7 opinii)
    Talisker Skye Whisky | 0,7L | 45,8%

    Ocena

    Charakter Taliskera w pełni zachowany. Zgodnie z oczekiwaniami pierwsze wrażenia to sól morska i torf. Gdzieś tam w tle występują algi morskie (choć koledzy przy degustacji tego nie potwierdzili)... W porównaniu z 10YO na pewno słodsza, bardziej wyczuwanly wpływ beczek po burbonie. Ale też niestety bardziej alkoholowa... Wyraźnie czuć, że ten NAS jest jak dobra drużyna piłkarska czyli jest to mieszanka turyny z młodością. Podsumowując chyba nieco gorsza od 10 YO ale za tę ceną naprawdę warto. Ciężko dostać dobrego torfiaka poniżej 140zł.... Adam

    Whisky

    Talisker Skye Whisky | 0,7L | 45,8% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  7. Ocena:
    4.05 (30 opinii)
    Naked Grouse Blended Scotch Malt Whisky |0,7L | 40%

    Ocena

    Tą Whisky dostałem w najlepszej cenie na rynku. Musiałem kupić dwie no ale i tak się nie zmarnuje. Dostawa do mojego sklepu w ciągu dwóch dni. Zapakowane w kartonik z kodem zamówienia więź w kasie samoobsługowej wystarczyło zeskanować i już. Super polecam. Paweł

    Whisky

    Naked Grouse Blended Scotch Malt Whisky |0,7L | 40% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  8. Ocena:
    4.85 (7 opinii)
    Grey Goose Wódka | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobry smak, zarówno delikatny, łagodny jak i mocny, czysty. Ciekawa propozycja dla wszystkich którzy szukają wśród czystych wódek czystości smaku. Rafał

    Wódka

    Grey Goose Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł