Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 57

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Whisky

    Bunnahabhain Stiuireadair | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  2. Whisky

    Clynelish 14yo | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  3. Ocena:
    4.9 (18 opinii)
    Cointreau Noir Orange Liqueur With Cognac | 0,7L | 40%

    Ocena

    Wspaniałe odkrycie..szkoda że nie wcześniej :-).Pyszny trunek o niezwykłej i recepturze udawadnia najprawdziwy kunszt francuskich producentów alkoholi..Połączenie walorów najlepszej Brandy z akcentem słodyczy muśniętej odcieniem pomarańczy pełnej słońca - oczywiście po solidnym schłodzeniu w lodówce..Polecam! Jestem pozytywnie zaskoczona tym wyśmienitym trunkiem! Górna półka dla wymagających zarówno kobiet jak i mężczyzn..Niebanalny deser! Zachęcam! Beata

    Likier

    Cointreau Noir Orange Liqueur With Cognac | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 221,41 zł
    154,99 zł
    1L = 221,41 zł
  4. Ocena:
    4.65 (27 opinii)
    Remy Martin VSOP | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobry koniak za rozsądną cenę, do tego 2 szklanki w zestawie limited edition. Polecam. Gdyby jednak ktos podróżował po Dubaju, to na lotnisku dostaniecie najcudowniejsze trunki znanych marek. Niby takie same, ale w smaku zupełnie inne Grzegorz

    Koniak

    Remy Martin VSOP | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  5. Rum

    Angostura Rum 1919 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  6. Ocena:
    4.3 (7 opinii)
    Angostura Rum 5YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobry wyrazisty rum latwo go odroznić od innych po 1 łyku moim zdaniem i dla mnie najlepsze co może być zarówno 5 jak 7 , 10 letnie bardzo dobre. Osobiscie najbardziej przypadla mi do gustu 7 . Dawid

    Rum

    Angostura Rum 5YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  7. Rum

    Angostura Premium White Rum | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 128,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    89,99 zł
    1L = 128,56 zł
  8. Rum

    Botucal Reserva Exlusiva Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł