Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 45

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Ocena:
    4.65 (15 opinii)
    Glen Turner 12YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Mega pozytywne zaskoczenie - bardzo bogaty, wyborny smak, generalnie można ją złapać nieco taniej, ale nawet w tej cenie przebija konkurencję. Wielkie odkrycie, bo wersja podstawowa jest dużo gorsza w porównaniu z 12tką Paweł

    Whisky

    Glen Turner 12YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  2. Whisky

    Ardbeg Wee Beastie | 0,7L | 47,4% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  3. Ocena:
    4.7 (21 opinii)
    Talisker Port Ruighe | 0,7 L | 45,8%

    Ocena

    Talisker Port Ruighe to obok klasycznej 10-tki petarda wśród single maltów. Jak ktoś chce poczuć smak morza, morskiej bryzy i soli, okraszonej dymem z paleniska i to wszystko polane niewiarygodną ilością słodyczy to otwarcie polecam. Dobra whisky w dobrej cenie! Slainte! Tomasso

    Whisky

    Talisker Port Ruighe | 0,7 L | 45,8% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  4. Whisky

    Lagavulin 8YO | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 407,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    284,99 zł
    1L = 407,13 zł
  5. Johnnie Walker Blue Label Year of the Ox | 0,7L | 40%
    Limitowana edycja Johnnie Walker Blue Label Chinese New Year Rok Wołu . Wersja z 2021 roku została stworzona by uczcić Chiński Nowy Rok pod znakiem Wołu, oddając mu hołd jako symbolowi dobrobytu i wzrostu. Whisky Johnnie Walker Blue Label jest uznawana za doskonały blend. Ta niepowtarzalna szkocka j...

    Whisky

    Johnnie Walker Blue Label Year of the Ox | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 2 071,41 zł
    1 449,99 zł
    1L = 2 071,41 zł
  6. Whisky

    Auchentoshan 18YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 528,56 zł
    369,99 zł
    1L = 528,56 zł
  7. Benriach Malting Season | 0,7L | 47,8%
    Szacunek dla tradycyjnych metod tworzenia od lat wyróżnia destylarnię Benriach. Przedstawiamy limitowaną edycję Benriach Malting Season. Ta niezwykła Speyside Single Malt tworzona jest w 100% ze słodu jęczmiennego wytwarzanego w historycznej słodowni n...

    Whisky

    Benriach Malting Season | 0,7L | 47,8% 700 ml

    1L = 642,84 zł
    449,99 zł
    1L = 642,84 zł
    • Polska
    • 37,50% Zawartość alkoholu
    Beskidzka Karafka Czarna Porzeczka Bio |0,5L | 37,5%
    Beskidzka Karafka BIO to pochodzący z serca Beskidów likier ekologiczny o wyrazistym owocowym smaku, zamknięty w tradycyjnej karafce. Produkowany z soczystych owoców z ekologicznych upraw oraz krystalicznie czystej górskiej wody. Zachwyca doskonałym smakiem i aromatem.

    Likier

    Beskidzka Karafka Czarna Porzeczka Bio |0,5L | 37,5% 500 ml

    1L = 211,98 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    105,99 zł
    1L = 211,98 zł
    • Polska
    • 37,5% Zawartość alkoholu
    Beskidzka Karafka Aronia Bio | 0,5L | 37,5%
    Beskidzka Karafka BIO to pochodzący z serca Beskidów likier ekologiczny o wyrazistym owocowym smaku, zamknięty w tradycyjnej karafce. Produkowany z soczystych owoców z ekologicznych upraw oraz krystalicznie czystej górskiej wody. Zachwyca doskonałym smakiem i aromatem.

    Likier

    Beskidzka Karafka Aronia Bio | 0,5L | 37,5% 500 ml

    1L = 211,98 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    105,99 zł
    1L = 211,98 zł
    • Polska
    • 37,50% Zawartość alkoholu
    Beskidzka Karafka Dereń Bio | 0,5L | 37,5%
    Beskidzka Karafka BIO to pochodzący z serca Beskidów likier ekologiczny o wyrazistym owocowym smaku, zamknięty w tradycyjnej karafce. Produkowany z soczystych owoców z ekologicznych upraw oraz krystalicznie czystej górskiej wody. Zachwyca doskonałym smakiem i aromatem.

    Likier

    Beskidzka Karafka Dereń Bio | 0,5L | 37,5% 500 ml

    1L = 211,98 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    105,99 zł
    1L = 211,98 zł
  8. The Dubliner Master Distiller's Reserve Irish Whiskey | 0,7L | 42%
    Interpretacja irlandzkiej whiskey blendowanej przygotowana przez Darryla McNally’ego, cenionego na świecie Master Distillera. Do produkcji The Dubliner Master Distiller’s Reserve użyto wyłącznie najlepszych blendów whiskey typu single malt oraz irlandzkich whiskey zbożowych (10 proc. Irlandzka whisk...

    Whisky

    The Dubliner Master Distiller's Reserve Irish Whiskey | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  9. Ocena:
    4.55 (7 opinii)
    Auchentoshan Three Wood | 0,7L | 40%

    Ocena

    Kolor Bursztynowy. Zapach intensywnie owocowy, czereśnie, klimaty cukiernicze, wanilia, mleczna czekolada. W smaku bardzo słodka, toffi, miód, czereśnie, mleczna czekolada. 3 rodzaje beczek zrobiły robotę. Rewelacyjna whisky. Bez porównania do 12 letniej. Moja osobista ocena 84 pkt. Rafał

    Whisky

    Auchentoshan Three Wood | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  10. Starlino Hotel Orange Aperitif | 0,75L | 17%
    Starlino Hotel ORANGE Aperit. - Starlino to linia włoskich aperitivo, bazująca na recepturze stworzonej w hotelu Starlino w 1906 roku.Produkowane wyłącznie z naturalnych składników we włoskiej fabryce zlokalizowanej w Turynie. Są one doskonałą alte...

    Aperitif

    Starlino Hotel Orange Aperitif | 0,75L | 17% 750 ml

    1L = 133,32 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  11. Bimber potato wódka | 0,7L | 40%
    Bogaty aromat sianokosów, rosy osiadającej na płatkach maków, słodkiego nektaru kwiatów magnoliowatych i syropu klonowego pozyskiwanego w prowincji Quebec. W smaku jędrna, treściwa, skondensowana i esencjonalna, z charakterną nutą pumpernikla, ...

    Wódka

    Bimber potato wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  12. Waterford The Cuvee | 0,7L | 50%
    Waterford Cuvée, enigmatyczny gestalt. Bezprecedensowe spektrum smaków. Najnowocześniejszy sprzęt łączy się ze starożytną wiedzą, lokalnie uprawianym irlandzkim jęczmieniem z przedłużoną fermentacją, niespieszną dest...

    Whisky

    Waterford The Cuvee | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  13. Waterford Organic Gaia 2.1 | 0,7L | 50%
    Waterford Organic Gaia 2.1 - Gaia, pierwsza w Irlandii whisky destylowana z certyfikowanego ekologicznego irlandzkiego jęczmienia. Czystość i definicja smaku. Kolor: głęboka miedź. Aromat: róża poranną porą, biały pieprz, tarta z rabarbarem,...

    Whisky

    Waterford Organic Gaia 2.1 | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  14. Waterford Biodynamic Luna 1.1 | 0,7L | 50%
    BIODYNAMIC LUNA 1.1 to pierwsza biodynamiczna whisky produkowana z jęczmienia uprawianego i zbieranego według ścisłych zasad, które traktują farmę i proces uprawy jęczmienia jako jeden ekosystem. Ta praktyka jest szeroko stosowana u winiarzy, obejmuje u&#380...

    Whisky

    Waterford Biodynamic Luna 1.1 | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  15. Ocena:
    4.8 (21 opinii)
    Botafogo Spiced Gold Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    Jak dla mnie rum pierwsza klasa w tej cenie. Delikatny, a zarazem wyrazisty smak, można wyczuć słodką nutę. Kieliszeczek Botafogo bez żadnych dodatków - sauté smakuje najlepiej. Tomasz

    Rum

    Botafogo Spiced Gold Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł