Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 41

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Whisky

    Tomintoul 15YO Portwood 0,7 L|46 % 700 ml

    1L = 649,99 zł
    454,99 zł
    1L = 649,99 zł
  2. Black Bottle Whisky 10YO | Kartonik | 0,7L |40 %
    Po prawie 20 latach, producent Distell przedstawia nam nową limitowaną edycję whisky Black Bottle. Black Bottle 10 Yo dojrzewa przez 10 lat w beczkach z amerykańskiego dębu przynosząc nam charakterystyczny dymny charakter wyspy Islay. Whisky pachnie miodem, owocami, wanilią oraz subtelnym dymem w tl...

    Whisky

    Black Bottle Whisky 10YO | Kartonik | 0,7L |40 % 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  3. Chelsea Royal London Dry Gin | 0,7L | 43,1 %
    Chelsea Royal London Dry Gin produkowany jest w Londynie w 100% z destylatu zbożowego. Do destylacji używane są tradycyjne alembiki Johna Dore, które nazywane są Rolls Roycem wśród aparatów destylacyjnych. Oprócz bałkańskiego jałowca, do produkcji tego ginu dodaje się arcydzięgiel, nasiona kolendry,...

    Gin

    Chelsea Royal London Dry Gin | 0,7L | 43,1 % 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  4. Westland American Single Malt | 0,7L | 46%
    Nowa Westland American Single Malt Whiskey jest kulminacją ponad dekady pionierskiej pracy nad nową kategorią whiskey, która ulokowała USA na globalnej mapie single malt. Ta najnowsza kreacja egzemplifikuje możliwości, jakie można odkryć w single malt, jak również stanowi kwinte-sencję naszego autor...

    Whisky

    Westland American Single Malt | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  5. Tamnavulin French Cabernet Cask | 0,7L | 40%
    Tamnavulin French Cabernet Cask dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu. Finalnego charakteru nabiera w beczkach po francuskim czerwonym winie Cabernet Sauvignon, dopełniając słodki i łagodny smak whisky Tamnavulin. Intensywne aromaty kwiatowe łączące się z owocami z sadu, marmolada z limonki, cyn...

    Whisky

    Tamnavulin French Cabernet Cask | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  6. Alpha M, Montes
    Alpha M, Montes to jedno z najwybitniejszych win pochodzących z regionu Apalta w Dolinie Colchagua w Chile. Uznawane jest również za jedno z najlepszych win Ameryki Południowej. Trunek ten stanowi mieszankę czterech szlachetnych odmian w następujących proporcjach: 80% Cabernet Sauvignon, 10% Caberne...

    Wino

    Alpha M, Montes 750 ml

    1L = 399,99 zł
    299,99 zł
    1L = 399,99 zł
  7. Chardonnay Gran Reserva Castillo de Molina, San Pedro
    Chardonnay z winnicy San Pedro to wino o typowych cechach odmianowych. W kieliszku jest przejrzyste i błyszcząco o umiarkowanie intensywnej słomkowej barwie. Brak w wyglądzie wina oznak starzenia zapowiada świeżość aromatów. Nos potwierdza wstępne oczekiwania względem jakości wina, jest elegancki, o...

    Wino

    Chardonnay Gran Reserva Castillo de Molina, San Pedro 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  8. Ocena:
    5 (4 opinie)
    Montes Folly

    Ocena

    Bardzo dobre wino. Czuć bogactwo Ameryki Południowej, jeżynę, czarną porzeczkę, jagody. Atak na języku delikatny, subtelny. Złożoność bardzo ładna i wysoka kwasowość. Pięknie poskładane taniny. Winiacz.com

    Wino

    Montes Folly 750 ml

    1L = 479,99 zł
    359,99 zł
    1L = 479,99 zł
    • Polska
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.45 (18 opinii)
    Kind Of Blue Gin | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zmiana koloru ginu robi wrażenie :) smak przeciętny, gdyby nie kolor na pewno bym go nie kupiła. W takiej cenie bądź niższej można znaleźć coś głębszego, ciekawszego w smaku Natalia

    Gin

    Kind Of Blue Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  9. Ocena:
    4.5 (4 opinie)
    Rum Lazy Dodo z tubą 40% 0,7 L

    Ocena

    Patrząc na cena / jakość to mega mnie zaskoczył. Na plus. Bardzo delikatna słodycz jak również racjonalna złożoność w tej cenie, także plus . Bardzo dobry rumik do picia solo. Obiektywny

    Rum

    Rum Lazy Dodo z tubą 40% 0,7 L 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  10. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Samuel Gelstons Whiskey Cream | 0,7L | 17%
    Likier na bazie irlandzkiej whiskey. Soczysta mleczna czekolada i żywa wanilia podszyte aksamitną, bogatą irlandzką whiskey i wykończeniem z nutą delikatnej przyprawy. Świetny sam w sobie, schłodzony, jak również dodany do kawy lub gorącej czekolady. Doskonały do deserów i lodów. Kolor - mokka A...

    Likier

    Samuel Gelstons Whiskey Cream | 0,7L | 17% 700 ml

    1L = 138,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    96,99 zł
    1L = 138,56 zł
  11. High Coast Timmer |48% | 0,7L
    Torfowa whisky single malt dojrzewająca w beczkach po bourbonie pierwszego napełnienia. Timmer to skromny hołd dla mężczyzn i kobiet, którzy kiedyś ryzykowali życiem, walcząc z lodowato zimnymi wodami, kierowali spływami ciężkich kłód w dół rzeki i utrzymywali ciepło, paląc ogień w bladym świetle ks...

    Whisky

    High Coast Timmer |48% | 0,7L 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Butterfly Cannon Tequila Blue 100% Agave | 40% | 0,5L
    Oszałamiający, fioletowo-niebieski trunek o świeżym, cytrusowym aromacie. Nuty klementynki i opuncji tworzą jedyne w swoim rodzaju połączenie najsmaczniejszych owoców tropikalnych. W smaku odnajdziemy również nutę truskawki, arbuza, melona, figi i banana, które doskonale łączy się z rześkim odcienie...

    Tequila

    Butterfly Cannon Tequila Blue 100% Agave | 40% | 0,5L 500 ml

    1L = 269,98 zł
    134,99 zł
    1L = 269,98 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Butterfly Cannon Tequila Cristalino 100% Agave | 0,5L |  40%
    Agawa jest zbierana ręcznie i pieczona w tradycyjnych piecach parowych a następnie tłuczona, fermentowana i destylowana. Butterfly Cannon Silver Cristalino to 100% tequila z agawy, która leżakuje w beczkach do 30 dni zanim zostanie przefiltrowana przez węgiel drzewny, aby uzyskać idealnie czysty, rz...

    Tequila

    Butterfly Cannon Tequila Cristalino 100% Agave | 0,5L | 40% 500 ml

    1L = 269,98 zł
    134,99 zł
    1L = 269,98 zł
  12. Bruadar Liqueur | 24% | 0,7L
    termin „Bruadar” pochodzi z języka szkocko-gaelickiego i oznacza „sen”. Historię tego gatunku możemy śledzić od XVIII wieku, a sam trunek spożywać można w czystej postaci, z lodem a także w koktajlach. Bruadar produkowany jest przez firmę Morrison, bazując na whisky single malt, miodzie i owocach ta...

    Likier

    Bruadar Liqueur | 24% | 0,7L 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
    • Walia
    • 41,3% Zawartość alkoholu
    Aber Rhubarb & Ginger Pink Gin |  0,7L | 41,3%
    Aber Rhubarb & Ginger Pink Gin to wyjątkowy trunek, który łączy w sobie klasykę klasycznego ginu oraz nowoczesne nuty smakowe, przyciągając zarówno koneserów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym popularnym alkoholem. Pierwszy kontakt z Aber Rhubarb & Ginger Pink Gin to ekspl...

    Gin

    Aber Rhubarb & Ginger Pink Gin | 0,7L | 41,3% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł