Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Alkohole mocne

Alkohole mocne

Sprawdź nasze propozycje trunków wyselekcjonowanych dla najbardziej wymagających klientów!

Sprawdź nasze propozycje trunków wyselekcjonowanych dla najbardziej wymagających klientów!

Aktywne filtry
  1. Kraj pochodzenia
  2. ✕ Walia
Zobacz jako Siatka Lista

3 produkty

    • Walia
    • 41,3% Zawartość alkoholu
    Aber Rhubarb & Ginger Pink Gin |  0,7L | 41,3%
    Aber Rhubarb & Ginger Pink Gin to wyjątkowy trunek, który łączy w sobie klasykę klasycznego ginu oraz nowoczesne nuty smakowe, przyciągając zarówno koneserów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym popularnym alkoholem. Pierwszy kontakt z Aber Rhubarb & Ginger Pink Gin to ekspl...

    Gin

    Aber Rhubarb & Ginger Pink Gin | 0,7L | 41,3% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
    • Walia
    • 43% Zawartość alkoholu
    Five Wódka | 0,7L | 43%
    Wódka typu premium produkowana w destylarni Penderyn przy użyciu krystalicznie czystej wody pochodzącej z Parku Narodowego Brecon Beacons oraz mieszanki spirytusu zbożowego i jęczmiennego, destylowana pięciokrotnie. Zapach: łagodny i delikatny, kwiatowy, cytrusowo-mineralny, kremowy, z aromatami świ...

    Wódka

    Five Wódka | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
na stronę