Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 47

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Cihuatan Xaman XO Rum | 0,7L | 40%
    Inspiracją do stworzenia rumu było starożytne dziedzictwo Majów. Majowie byli niezaspokojeni i zaciekawieni wszystkim tym co jeszcze nie odkryte. Ta sama ciekawość skłoniła twórców Cihuatán do stworzenia czegoś, czego nigdy wcześniej nie zrobiono: pierwszego rumu Salwadoru, wyrabianego ręcznie w ser...

    Rum

    Cihuatan Xaman XO Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 714,27 zł
    499,99 zł
    1L = 714,27 zł
    • Polska
    • 40% Zawartość alkoholu
    U'luvka Magnum Wódka | 1,75L | 40%
    U’LUVKA reprezentuje sztukę współczesnego gorzelnictwa i rektyfikacji na wysokim poziomie, jednocześnie czerpiąc inspiracje z tradycji alchemików pochodzących z XVI-wiecznego Dworu Królewskiego. W 1606 roku król Zygmunt III zlecił słynnemu alchemikowi, Michałowi Sędziwojowi, stworzenie wódki o wyj...

    Wódka

    U'luvka Magnum Wódka | 1,75L | 40% 1,75 l

    1L = 222,85 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    389,99 zł
    1L = 222,85 zł
  2. Ostatnie Sztuki
    Angostura Rum 1787  | 0,7L | 40%
    Angostura® 1787 - Angostura® 1787 jest to super premium blend rumów starzonych minimum 15 lat, dojrzewających w dębowych beczka i zwieńczenie 130 letniego doświadczenia w sztuce produkcji rumów. Jego nazwa jest uczczeniem roku założenia pierwszej fabryki cukru na słynnej plantacji trzciny cukrowej ...

    Rum

    Angostura Rum 1787 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  3. Whisky miesiąca!
  4. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Bacardi Carta Negra Rum | 1L | 37,5%

    Ocena

    Bacardi Carta Negra Dark Rum jest blendowanym rumem, który kilka lat spędza w opalanych beczkach dębowych. Spośród innych rumów rodziny Bacardi wyróżnia go wyjątkowo wyrazisty smak z interesującymi nutami dymu, lukrecji i przypalonych migdałów. Pomimo tego jest dość słodki, nietrudny i bardzo przyjemny w odbiorze. Robert

    Rum

    Bacardi Carta Negra Rum | 1L | 37,5% 1 l

    1L = 99,99 zł
    99,99 zł
    1L = 99,99 zł
  5. Oxley Gin | 0,7L | 46%
    Oxley Gin to oryginalna marka London Gin, która łączy sprawdzone tradycje destylatorskie z innowacjami technologicznymi. Co wyróżnia ten brand? Jej gin powstaje metodą nowoczesnej destylacji próżniowej przeprowadzanej w wyjątkowo niskiej temperaturze, sięgającej –5 st. C. ...

    Gin

    Oxley Gin | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  6. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Oriol Negre
    Czerwone, wieloszczepowe wino z katalońskiego regionu Empordà. Powstało z połączenia winogron Garnacha Tinta (54%), Merlot (21%) oraz mniejszych domieszek Carignan, Syrah i Tempranillo. Wino zostało wyprodukowane bez dojrzewania w beczkach, co pozwoliło zachować owocowy charakter bukietu i żywą kwas...

    Wino

    Oriol Negre 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  7. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    4.5 (6 opinii)
    Ermitage, Bock

    Ocena

    Jeśli macie dość banalnych win i za cenę do 60 złotych chcecie kupić zupełnie coś innego to Ermitage od BOCKa będzie dla Was odkryciem. Może wielu z Was będzie miało problem z tym najpopularniejszym winem od znakomitego węgierskiego producenta problem. To wino bardzo złożone, bardziej korzenne niż owocowe. Ziemiste i bardzo złożone. Pestki wiśni, dla mnie też orzech i charakter, nadają temu winu bardzo charakterystyczny klimat. Za taką cenę, uzyskać w winie tyle nieoczywistości, subtelności zarazem nie epatując oczywistą owocowością to naprawdę wyczyn. Wino ze zbalansowaną kwasowością, średnią ilością tanin będzie pasowało do wielu potraw jak i pite samodzielnie. Za stosunek jakości do ceny - 5 gwiazdek! Jacek

    Wino

    Ermitage, Bock 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł