Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 43

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Elsburh Wayfare batch #2 | 0,7L | 57,9%

    Ocena

    Jeżeli chcesz spróbować coś wyjątkowego w CS i NAS to ta pozycja Ciebie nie zawiedzie. Jej smak i zapach to poezja dla nosa i podniebienia Wyśmienita jakość sama w sobie. Więcej takich pozycji dla miłośników whisky!!!!!! jacek

    Whisky

    Elsburh Wayfare batch #2 | 0,7L | 57,9% 700 ml

    1L = 599,99 zł
    419,99 zł
    1L = 599,99 zł
  2. NMS03 Holyrood New Make - Chocolate Malt | 0,5L | 60%
    NMS03 trzecia edycja z serii stawia na  mocno prażony słód jęczmienny ( chocolate malt), który dzięki tej dodatkowej obróbce cieplnej wzbogaca aromat trunku o nuty kakao i czekolady. Z tego samego powodu chocolate malt jest tradycyjnie używany w produkcji ciemnego piwa, portera i stouta....

    New make

    NMS03 Holyrood New Make - Chocolate Malt | 0,5L | 60% 500 ml

    1L = 399,98 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 399,98 zł
  3. Crafty Hills Harbour Gin | 0,7L | 40%
    Hills & Harbour Gin urzeka nietypowym dla ginu smakiem, w którym jałowiec jest tylko jednym z elementów całej układanki. Nie dominuje nad resztą, nie jest myślą przewodnią, nie przeszkadza, jest delikatnie ukryty. Zamiast niego, zdecydowany prym wiodą cytrusy, egzotyczna słodycz mango, może ananasa,...

    Gin

    Crafty Hills Harbour Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 292,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    204,99 zł
    1L = 292,84 zł
  4. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Amrut Peated | 0,7L | 46%

    Ocena

    Ciekawa pozycja od przyjaciół z Indii. Do smolistych potworów z Islay sporo jej brakuje, za to odwdzięcza się duża złożonością, ciekawymi aromatami i atrakcyjną ceną. Warto spróbować Maciej

    Whisky

    Amrut Peated | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  5. Ocena:
    1 (1 opinia)
    Jura Tide 21YO Whisky | 0,7L | 46,7%
    Dojrzewająca w beczkach po burbonie, wykonanych z białego dębu amerykańskiego, wspaniale wzbogacona leżakowaniem w dziewiczych beczkach, któremu zawdzięcza słodki i dymny, owocowo-orzechowy smak.

    Whisky

    Jura Tide 21YO Whisky | 0,7L | 46,7% 700 ml

    1L = 1 257,13 zł
    879,99 zł
    1L = 1 257,13 zł
  6. Alvarinho Reserva, Oceanus
    Wino portugalskie z regionu Tejo wyprodukowane z odmiany Alvarinho. Fermentacja i maceracja odbywała się powoli w temperaturze 14 stopni Celsjusza na skutek czego wino zachowało świeżość naturalnych odmianowych aromatów.W wyglądzie trunek ma barwę umiarkowanie intensywną, słomkową. W bukiecie wina z...

    Wino

    Alvarinho Reserva, Oceanus 750 ml

    1L = 70,65 zł
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  7. Wino

    Haut Côtes de Beaune, Cellier de Saint Jean 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
    • Meksyk
    • 38% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.75 (8 opinii)
    Olmeca Altos Reposado tequila | 0,7L | 38%

    Ocena

    Moje pierwsze spotkanie z reposado. Bardzo dobrze zaznaczona agawa, typowe dla Olmeca nuty kojarzące mi się z grejpfrutem. Przyprawy, lekka słodycz. Gładka, miejscami lekko maślana. Adam

    Tequila

    Olmeca Altos Reposado tequila | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 221,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    154,99 zł
    1L = 221,41 zł
    • Niemcy
    • 29% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Monkey 47 Sloe Gin Likier | 0,5L | 29%

    Ocena

    W smaku właściwie to nie gin, tylko likier. Zupełnie nie przypomina Monkey 47, więc jego zwolennicy mogą być zawiedzeni. Sprawdza się w lekkich, słodkich koktajlach lub z lodem i krojonym cytrusem. Jole

    Spirit drink

    Monkey 47 Sloe Gin Likier | 0,5L | 29% 500 ml

    1L = 359,98 zł
    179,99 zł
    1L = 359,98 zł
  8. The Glenlivet Spectra whisky | Zestaw | 3x0,2L | 40%
    Po sukcesie poprzednich edycji – Cipher i Code, nadszedł czas na kolejne wielkie wyzwanie. Nowa tajemnicza edycja limitowana jest nie lada sprawdzianem dla zmysłów nawet najbardziej doświadczonych koneserów whisky. The Glenlivet Spectra to kwintesencja wyjątkowego smaku The Glenlivet w trzech zaskak...

    Whisky

    The Glenlivet Spectra whisky | Zestaw | 3x0,2L | 40% 3x 200 ml

    1L = 666,65 zł
    399,99 zł
    1L = 666,65 zł
  9. Ocena:
    4.9 (10 opinii)
    Chivas Regal Whisky 12YO + szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%

    Ocena

    Dostałem od przyjaciele taki prezent Za swoją cenę jedna z najlepszych dwunastek którą piłem Polecam państwu,najlepiej smakuje po prostu z lodem lub bez Jest taki przysmak:wanilia,miód,owoce,beczka awesome___

    Whisky

    Chivas Regal Whisky 12YO + szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 192,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    134,99 zł
    1L = 192,84 zł
  10. Ocena:
    4.8 (17 opinii)
    Ararat Brandy 5 stars | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobre brandy, gdy pite czyste, aromat dębowych beczek nieco przysłania subtelne nuty owoców, ale przyrządzony z niego Brandy Alexander doskonale je wydobywa. Piotr

    Brandy

    Ararat Brandy 5 stars | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 142,84 zł
    99,99 zł
    1L = 142,84 zł
  11. Glenfiddich Grande Couronne Cognac Cask 26YO |0,7 L| 43,8 %
    Glenfiddich Grande Couronne jest uosobieniem luksusu i niezapomnianych chwil. Ten wyjątkowy wariant jest stworzony do celebracji najbardziej wyjątkowych i majestatycznych momentów, stąd hasło „ukoronuj okazję”. Sama nazwa oznacza francuską koronę, która jest obietnicą nadchodzącej przyjemności. Serc...

    Whisky

    Glenfiddich Grande Couronne Cognac Cask 26YO |0,7 L| 43,8 % 700 ml

    1L = 3 571,41 zł
    2 499,99 zł
    1L = 3 571,41 zł
  12. Carménère Reserva, Castillo de Molina, San Pedro
    Wytrawne czerwone wino z Chile, produkowane przez winiarnię San Pedro - jednego z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów w kraju. Odmiana Carménère, pierwotnie uprawiana w Bordeaux, była w Chile przez ponad sto lat mylona z Merlotem. Została ponownie zidentyfikowana w latach 90. XX w...

    Wino

    Carménère Reserva, Castillo de Molina, San Pedro 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  13. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Cali Red by Snoop

    Ocena

    Zamówiłem bardziej jako ciekawostkę. Dziś odebrałem. Świetne wino, przepiękna barwa, wyrazisty smak cierpkich słodkich owoców. Wreszcie wino bez kwasu, bardzo przyjemne, lekkie ale mocno treściwe. Piękna butelka w macie, no i ta szpanerska etykieta ze Snoop Dogg'iem. Zdecydowanie nie polecam, żeby nikt nie wykupił mi już ani jednej butelki! Już zmawiłem kolejne kartony:) Artur

    Wino

    Cali Red by Snoop 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł