Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 25

Zobacz jako Siatka Lista

2161 produktów

  1. Currach Atlantic Wakame Seaweed Cask Single Malt Irish Whiskey | 0,7L | 46%
    Currach Atlantic Wakame Seaweed Cask Single Malt Irish Whiskey to intrygująca whisky – złożona, ale subtelna, roślinna, ale słodka, lekka, ale wielowymiarowa w smaku i aromacie. Potrójnie destylowana irlandzka whisky Single Malt, początkowo dojrzewająca w beczkach pierwszego napełnienia po Bourbonie...

    Whisky

    Currach Atlantic Wakame Seaweed Cask Single Malt Irish Whiskey | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  2. Amahagan World Edition No. 4 Yamazakura Wood Finish | 0,7L | 47%
    Amahagan World Malt Whisky Edition No. 4 Yamazakura Wood Finish Blended Malt Whisky z destylarni Nagahama jednej z nowszych, kraftowych destylarni w Japonii. Seria World Malt Whisky to zestawienie szkockich whisky słodowych z wyselekcjonowanymi słodowymi whisky z destylarni Nagahama. Amahagan Editio...

    Whisky

    Amahagan World Edition No. 4 Yamazakura Wood Finish | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
  3. Amahagan World Edition 3 Mizunara Wood Finish | 0,7L | 47%
    Amahagan World Malt Whisky Edition No. 3 Mizunara Wood Finish Blended Malt Whisky z destylarni Nagahama jednej z nowszych, kraftowych destylarni w Japonii. Seria World Malt Whisky to zestawienie szkockich whisky słodowych z wyselekcjonowanymi słodowymi whisky z destylarni Nagahama. Amahagan Edition ...

    Whisky

    Amahagan World Edition 3 Mizunara Wood Finish | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 714,27 zł
    499,99 zł
    1L = 714,27 zł
  4. Amahagan World Edition 2 Red Wine Wood Finish | 0,7L | 47%
    Amahagan World Malt Whisky Edition No. 2 Red Wine Wood Finish to Blended Malt Whisky z destylarni Nagahama, jednej z nowszych, kraftowych destylarni w Japonii. Seria World Malt Whisky to zestawienie szkockich whisky słodowych z wyselekcjonowanymi słodowymi whisky z destylarni Nagahama. Amahagan Edit...

    Whisky

    Amahagan World Edition 2 Red Wine Wood Finish | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
  5. Amahagan World Edition 1 Bourbon Cask Finish | 0,7L | 47%
    Amahagan World Malt Whisky Edition No. 1 Bourbon Cask Finish to pierwszy Blended Malt Whisky z destylarni Nagahama, jednej z nowszych, kraftowych destylarni w Japonii. Seria World Malt Whisky to zestawienie szkockich whisky słodowych z wyselekcjonowanymi słodowymi whisky z destylarni Nagahama. Amaha...

    Whisky

    Amahagan World Edition 1 Bourbon Cask Finish | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
  6. Clan Denny Auchroisk 12YO Whisky | 0,7L | 48%
    Whisky Single Malt Single Cask z region Speyside, leżakowana przez 10 lat w beczkach typu Refill Butt. Wydestylowana w maju 2010 roku, butelkowana w czerwcu 2022 roku z mocą 48%. W aromacie, w pierwszej odsłonie rześkość świeżych owoców, która powoli ustępuje akcentom jęczmienia i brązowego cukru. N...

    Whisky

    Clan Denny Auchroisk 12YO Whisky | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  7. Golden Promise Charmed Circle - Holyrood New Make | 0,7L | 43%
    Alkohol destylowany jak whisky z odmiany jęczmienia Golden Promise. Seria ta ukazuje różnorodność unikatowych, choć mało opłacalnych ze względu na koszt produkcji odmian jęczmienia, którego używano kiedyś w branży, kiedy nie rządzili księgowi. Na końcu produkcji, ten jęczmienny new make blendowany ...

    New make

    Golden Promise Charmed Circle - Holyrood New Make | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
    • Szkocja
    • 14,50% Zawartość alkoholu
    Chevalier Charmed Circle - Holyrood New Make | 0,7L | 43%
    Alkohol destylowany jak whisky z odmiany jęczmienia Chevalier. Seria ta ukazuje różnorodność unikatowych, choć mało opłacalnych ze względu na koszt produkcji odmian jęczmienia, którego używano kiedyś w branży, kiedy nie rządzili księgowi. Na końcu produkcji, ten jęczmienny new make blendowany jest ...

    New make

    Chevalier Charmed Circle - Holyrood New Make | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  8. Ole Smoky Blackberry | 0,5L | 20%
    Ole Smoky Moonshine Blackberry to mieszanka soku z jeżyn i młodego destylatu zbożowego z Tennessee. Trunek jest doskonały w połączeniu z lemoniadą popijany późnym popołudniem w gronie przyjaciół.

    Spirit drink

    Ole Smoky Blackberry | 0,5L | 20% 500 ml

    1L = 229,98 zł
    114,99 zł
    1L = 229,98 zł
  9. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Ole Smoky Big Orange | 0,5L | 35%
    Ole Smoky Moonshine Orange to amerykański napój alkoholowy na bazie młodego destylatu zbożowego z Tennessee.Smak, to połączenie świeżego soku pomarańczowego oraz przypraw z młodym destylatem moonshine. To pyszna mieszanka smaków przywołująca wspomnienie ciepłego lata w chłodny jesienny wieczór. Typo...

    Spirit drink

    Ole Smoky Big Orange | 0,5L | 35% 500 ml

    1L = 249,98 zł
    124,99 zł
    1L = 249,98 zł
  10. Mizuho Island Spirits Ryukyu Awamori | 0,72L | 40%
    Mizuho Island Spirits to niedojrzałe Awamori („Ippanshu”) destylowane przez „Mizuho Distillery” na okinańskiej wyspie Ryukyu. Awamori to najstarszy destylowany alkohol z Japonii. Wykonany jest z ryżu i czarnej formy koji (ryż słodowany), destylowanej jednorazowo i produkowanej tylko na wyspach Okina...

    Awamori

    Mizuho Island Spirits Ryukyu Awamori | 0,72L | 40% 720 ml

    1L = 263,88 zł
    189,99 zł
    1L = 263,88 zł
    • Japonia
    • 13,50% Zawartość alkoholu
    Mild Mizuho 5 YO 'Kusu' Awamori | 0,72L | 25%
    Unikalny, wiekowy Awamori pochodzi z japońskiej destylarni Mizuho na wyspie Ryukyu. Ten lokalny rodzaj alkoholu produkowana jest z ryżu z Tajlandii i Koji, który jest raz destylowany. Awamori musi być leżakowane przez minimum trzy lata w słoikach przed butelkowaniem – ta wersja została poddana pięci...

    Awamori

    Mild Mizuho 5 YO 'Kusu' Awamori | 0,72L | 25% 720 ml

    1L = 236,10 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 236,10 zł
  11. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Royal Brackla 12YO Oloroso Sheryy Cask Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Całkiem dobra whisky - taki daily dram. Niestety dość ostra i piekąca pokazuje, że nie jest to najlepszy destylat, ale w swojej kategorii cenowej trzyma niezły poziom - w kategorii wiekowej jest taka sobie, bo jest masa 12stek o wiele lepszych, ale niestety też droższych. Dariusz

    Whisky

    Royal Brackla 12YO Oloroso Sheryy Cask Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  12. Old Pulteney Pineau des Charentes | 0,7L | 46%
    Old Pulteney Pineau des Charentes cechuje kunszt znany z każdej poprzedniej edycji. Dodatkowo wyróżnia ją jak do tej pory najbardziej innowacyjne podejście do dojrzewania w beczce, dzięki czemu oferuje lżejszy, słodszy smak nałożony na klasyczną bazę Old Pulteney. Whisky najpierw starzona jes...

    Whisky

    Old Pulteney Pineau des Charentes | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 471,41 zł
    329,99 zł
    1L = 471,41 zł
  13. Kozuba Straight Rye Whiskey | 0,75L | 45%
    Destylowana w hybrydowym miedzianym kotle destylacyjnym tylko ze słodu żytniego, ta limitowana whiskey żytnia ożywia oryginalny zacier pierwszej whiskey wyprodukowanej przez rodzinę Kozuba w ich pierwszej destylarnii w Polsce.

    Whisky

    Kozuba Straight Rye Whiskey | 0,75L | 45% 750 ml

    1L = 359,99 zł
    269,99 zł
    1L = 359,99 zł
  14. Kozuba Quince Cordial | 0,375L | 32,5%
    Tradycyjna polska nalewka z pigwy, powstaje poprzez macerację prawdziwych owoców, a następnie dojrzewa przez kilka lat, aż osiągnie pożądany pełny i krągły owocowy smak. Nasz syrop z pigwy jest wytwarzany z prawdziwych, całych owoców. W procesie produkcji nie stosuje się konserwantów, sztucznych bar...

    Likier

    Kozuba Quince Cordial | 0,375L | 32,5% 375 ml

    1L = 426,64 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 426,64 zł
  15. Ole Smoky Blue Flame | 0,5L | 64%
    Amerykański młody destylat wyprodukowany w 80% z kukurydzy, mieszanki żyta, pszenicy i odrobiny słodu jęczmiennego oraz miejscowej wody z Tennessee. Czysty, jasny, zdecydowany, o mocy 64%. Niebieski kolor płomienia jest dowodem na wysoką jakość alkoholu.Dla tych, którzy odważą się igrać z ogniem....

    Spirit drink

    Ole Smoky Blue Flame | 0,5L | 64% 500 ml

    1L = 339,98 zł
    169,99 zł
    1L = 339,98 zł
  16. Barelegs Highland Single Malt  | 0,7L | 46%
    Bårelegs Highland Single Malt, pochodzący z destylarni założonej jeszcze w 1898 roku przez Adama Teachera, syna Williama Teachera, twórcy słynnej na cały świat whisky Teachers. Destylarnia produkuje dymny destylat, ale poziom fenoli jest tu dużo niższy od spotykanego w whisky z Islay i waha się pomi...

    Whisky

    Barelegs Highland Single Malt | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  17. Château Marquis de Terme
    Château Marquis de Terme jest winem produkowanym w regionie Margaux we Francji. Trunek reprezentuje grupę win sklasyfikowanych w roku 1855 jako Quatrieme Grand Cru Classe. Opisywane wino zostało wyprodukowane z mieszanki 60% Cabernet Sauvignon, 35% Merlot oraz 5% Petit Verdot. Winogrona te zbierane ...

    Wino

    Château Marquis de Terme 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  18. Matsui Whisky miniaturki: The Peated, Sakura Cask, Mizunara Cask | Zestaw | 3x0,2L |48%
    Zestaw upominkowy, zawierający trzy różne single malty z Japonii: The Matsui The Peated, The Matsui Sakura Cask oraz wielokrotnie nagradzaną The Matsui Mizunara Cask, która właśnie została okrzyknięta japońskim single maltem roku w Jim Murray's Whisky Bible 2020. Wszystkie trzy whisky zawierają 48% ...
  19. Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask Whisky | 0,7L | 54%
    Whisky leżakowana w najwyższej jakości beczkach po hiszpańskiej sherry Oloroso, która nadała whisky bogatych nut owocowych. Niefiltrowana na zimno, butelkowana z mocą beczki 56.3%. W zapachu lepkie toffi, pieczone jabłka i brązowy cukier. Na podniebieniu wyczuwamy cytrusy, dębinę, zimowe jagod...

    Whisky

    Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask Whisky | 0,7L | 54% 700 ml

    1L = 999,99 zł
    699,99 zł
    1L = 999,99 zł
  20. Kavalan Solist Bourbon Cask Whisky | 0,7L | 54,8%
    Whisky dojrzewająca w beczkach z amerykańskiego dębu, w którym uprzednio spoczywał Bourbon, nie filtrowana na zimno oraz oferowana z mocą beczki. Jest wyjątkowo słodka, o zdecydowanym aromacie ananasa, dojrzałych bananów, kokosa, wanilii, z lekko wytrawną, dębową końcówką. Zawartość alkoholu: 54,8...

    Whisky

    Kavalan Solist Bourbon Cask Whisky | 0,7L | 54,8% 700 ml

    1L = 1 057,13 zł
    739,99 zł
    1L = 1 057,13 zł
  21. Fuyu - Mizunara Finish Blended Whisky | 0,7L | 45%
    Fuyu Mizunara Cask Finish to japońska mieszanka dojrzewająca przez 6 miesięcy w beczkach Mizunara (z japońskiego dębu). Ta mieszanka składa się w 50% ze słodu i 50% z whisky zbożowych i została zabutelkowana z mocą 45%. W aromacie wuczuwalne są nuty świeżego miodu z lekko gorzkim karmelem i żółtymi ...

    Whisky

    Fuyu - Mizunara Finish Blended Whisky | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  22. Fitzwilliam - Son of William Single Grain | 0,7L | 43%
    Fitzwilliam Irish Whiskey Single Grain to klarowna i delikatna whisky. Kukurydza nadaje jej lekko „maślany” charakter, który dodaje słodyczy i smaku irlandzkiemu słodowi. Powstała w wyniku potrójnej destylacji i starzona w nowych beczkach z dębu amerykańskiego. Jej słodycz sprawia, że jest idealną w...

    Whisky

    Fitzwilliam - Son of William Single Grain | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł