Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 26

Zobacz jako Siatka Lista

2162 produkty

  1. Fitzwilliam - Son of William Single Malt - Imperial Stout Cask Finish | 0,7L | 46%
    Fitzwilliam Irish Whiskey Imperial Stout Cask Finish to single malt o złożonych nutach smakowo-aromatycznych. Whisky jest najpierw starzona w wysokiej jakości beczkach po bourbonie z amerykańskiego dębu, aby nadać jej gładki, pełny charakter. Później jest ona przenoszona do beczek, w których wcześni...

    Whisky

    Fitzwilliam - Son of William Single Malt - Imperial Stout Cask Finish | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  2. Woven Whisky Experience N.9 | 0,5L | 46,1%
    Woven Experience no 9 Holyrood Whisky to delikatna szkocka whisky o zaskakująco czarującym smaku który zmienia się w nosie i na języku. Ta wersja to płyny list miłosny i hołd złożony dzielnicy Leith w Edynburgu, będący domem dla gawędziarzy i marynarzy. N.9 to kontrasty, cytrusy i złożoność smaków z...

    Whisky

    Woven Whisky Experience N.9 | 0,5L | 46,1% 500 ml

    1L = 509,98 zł
    254,99 zł
    1L = 509,98 zł
  3. Woven Whisky Experience no.7 | 0,5L | 45,3%
    Słyszeliście o wyjątkowych winiarzach, którzy wymyślili na nowo najbardziej rozpowszechnioną odmianę winorośli na świecie, aby stworzyć coś skrajnie nowego? My szybko wpadliśmy w obsesję na punkcie znajdowania nut Chardonay w whisky. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby coś wibrującego, podnosząc...

    Whisky

    Woven Whisky Experience no.7 | 0,5L | 45,3% 500 ml

    1L = 539,98 zł
    269,99 zł
    1L = 539,98 zł
  4. Woven Whisky Experience no.10 | 0,5L | 52,4%
    Woven Whisky Experience no.10 to bogaty, głęboki i ziołowy hołd dla wyjątkowych chwil spędzonych w dobrym towarzystwie. N.10 jest złożony i unikalny w każdym aspekcie smaku. Żywiczny i pachnący zapach przywodzi na myśl bogate w rozmowy długie wieczory, które przechodzą w noc, która nigdy się n...

    Whisky

    Woven Whisky Experience no.10 | 0,5L | 52,4% 500 ml

    1L = 1 519,98 zł
    759,99 zł
    1L = 1 519,98 zł
  5. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kozuba Light Whiskey Starkus | 0,75L | 40%

    Ocena

    Świetna oferta. Bardzo dobra cena . Ja osobiście kupiłem na prezent dla bliskiej osoby, która przekazała mi informację zwrotną o smaku który podobno ???? jest delikatny i aromatyczny. Z czystym sumieniem polecam Rafał

    Whisky

    Kozuba Light Whiskey Starkus | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 279,99 zł
    209,99 zł
    1L = 279,99 zł
  6. Kozuba Lemon Vodka | 0,75L | 30%
    Kozuba & Sons Lemon Vodka (30%, 750 ml) to rzemieślnicza wódka cytrynowa, która łączy polską tradycję destylacyjną z nowoczesnym podejściem do smaku. Powstaje na bazie starannie destylowanego spirytusu, wzbogaconego naturalnym aromatem świeżych cytrynowych skórek. Ma łagodny charakter, zbalansowaną ...

    Wódka

    Kozuba Lemon Vodka | 0,75L | 30% 750 ml

    1L = 186,65 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    139,99 zł
    1L = 186,65 zł
  7. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kozuba Corn Vodka | 0,75L | 40%

    Ocena

    To już kolejny produkt od Kozuby i jak każda wódka od nich delikatna, lekka w smaku, świetna do delektowania. Żadnego kaca rano. Kukurydza i ziemniak szczególnie to moi faworyci. WW

    Wódka

    Kozuba Corn Vodka | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 186,65 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    139,99 zł
    1L = 186,65 zł
  8. Likier Kozuba Amaro | 0,75L | 24%
    Wszystkie nasze umiejętności infuzji spirytusu w najlepszym wydaniu! Ten klasyczny, gorzki w smaku likier powstał przy użyciu 14 różnych roślin, aby stworzyć niezwykle bogatą kombinację nut owocowych i gorzkich. Ciesz się na lodzie po posiłku jako digestif ułatwiający trawienie lub użyj go, aby doda...

    Bitters

    Likier Kozuba Amaro | 0,75L | 24% 750 ml

    1L = 239,99 zł
    179,99 zł
    1L = 239,99 zł
  9. Kozuba Agave Spirit Silver | 0,75L | 40%
    Wyjątkowy dodatek do naszej linii alkoholi rzemieślniczych, Sunshine State Agave to nasza wersja słynnej meksykańskiej specjalności. Destylowany w małych partiach z soku z niebieskiej agawy jest pełen owocowych nut i zapewnia bogaty i wyrazisty profil smakowy. Używaj go do tworzenia niesamowitych ma...

    Tequila

    Kozuba Agave Spirit Silver | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 239,99 zł
    179,99 zł
    1L = 239,99 zł
  10. Kozuba Agave Spirit Gold | 0,75L | 40%
    Wyjątkowy dodatek do naszej linii alkoholi rzemieślniczych, Sunshine State Agave to nasza wersja słynnej meksykańskiej specjalności dodatkowo maturowana 6 miesięcy w dębowych beczkach. Destylowany w małych partiach z soku z niebieskiej agawy, jest pełen owocowych nut. Bogaty i odważny profil smakowy...

    Tequila

    Kozuba Agave Spirit Gold | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 293,32 zł
    219,99 zł
    1L = 293,32 zł
  11. Balcones Eclipse Straight Rye Whisky | 0,7L | 64%
    Nasi destylerzy osobiście próbują zawartości każdej beczki Balcones przed butelkowaniem, aby zapewnić jakość i smak do których przyzwyczajamy naszych fanów by spełnić ich wygórowane oczekiwania. Są to autentyczne whisky i whiskey rzemieślnicze i nigdy nie są łączone ze sztucznym barwnikami lub ar...

    Whisky

    Balcones Eclipse Straight Rye Whisky | 0,7L | 64% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  12. Ocena:
    5 (2 opinie)
    The Lakes Single Malt  Whiskymaker’s Reserve No 5 | 0,7L | 52%

    Ocena

    Sherry bomba - mało powiedziane. Sam nos niesie zapowiedź bogactwa smaku. Dużo słodyczy, na języku spójnie, bardzo łagodnie - 52% genialnie ukryte. Łatwość i wielowarstwowość największy plus butelki. Finisz średnio długi, słodki, bardzo przyjemny. Po wielu podobnych pozycjach, również w mocy beczki - tę zapisuję wysoko i kolejne wydania są dla mnie teraz pozycją obowiązkową. Wniosek - BARDZO polecam. Robert

    Whisky

    The Lakes Single Malt Whiskymaker’s Reserve No 5 | 0,7L | 52% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
  13. Ocena:
    5 (4 opinie)
    Balcones Texas Rum Pot Distilled | 0,7L | 59,6%

    Ocena

    W tym przedziale cenowym rewelacja, nie jest słodki wręcz przeciwnie goryczkowy, mięsisty, treściwy bardziej w stylu angielskim niż ulepkowo dosładzanym agricole czy hiszpańskim Paweł

    Rum

    Balcones Texas Rum Pot Distilled | 0,7L | 59,6% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł
  14. Ocena:
    2 (1 opinia)
    Grappa Candolini Bianca Classic | 0,7L | 40%
    Fratelli Branca to jeden z najbardziej cenionych włoskich producentów alkoholi. Historia firmy rozpoczęła się w 1845 roku, kiedy to Bernardino Branca stworzył w Mediolanie recepturę słynnego ziołowego likieru – Fernet-Branca. Już w 1891 roku, za sprawą wdowy po Stefano Branca, Marii Scala, firma roz...

    Grappa

    Grappa Candolini Bianca Classic | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  15. Flame Of Passion Gin | 0,7L | 43%
    One Eyed Spirits to stosunkowo nowy producent alkoholi wysokoprocentowych na światowej scenie. Powstała w 2010 roku i swą siedzibę ma w stolicy Finlandii, Helsinkach. Firma ta wykorzystuje kreatywny marketing do tworzenia marek alkoholi na miarę XXI wieku. Stąd w jej portfolio jako pierwsze pojawiły...

    Gin

    Flame Of Passion Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  16. Cotswolds Cloudy Christmas Dry Gin | 0,7L | 46%
    Gorzelnia Cotswolds to jedna z najmłodszych brytyjskich destylarni i jedna z niewielu leżących w Anglii. Powstała w 2014 roku z inicjatywy amerykańskiego finansisty, Daniela Szora. Znaleźć ją można w okolicach wsi Stourton w środkowej Anglii. Nazwę zawdzięcza pobliskim wapiennym wzgórzom. Produkcja ...

    Gin

    Cotswolds Cloudy Christmas Dry Gin | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  17. Cotswolds Wildflower No.1 Gin  | 0,7L | 41,7%
    Gorzelnia Cotswolds to jedna z najmłodszych brytyjskich destylarni i jedna z niewielu leżących w Anglii. Powstała w 2014 roku z inicjatywy amerykańskiego finansisty, Daniela Szora. Znaleźć ją można w okolicach wsi Stourton w środkowej Anglii. Nazwę zawdzięcza pobliskim wapiennym wzgórzom. Produkcja ...

    Gin

    Cotswolds Wildflower No.1 Gin | 0,7L | 41,7% 700 ml

    1L = 307,13 zł
    214,99 zł
    1L = 307,13 zł
  18. Cotswolds Old Tom Gin | 0,7L | 42%
    Gorzelnia Cotswolds to jedna z najmłodszych brytyjskich destylarni i jedna z niewielu leżących w Anglii. Powstała w 2014 roku z inicjatywy amerykańskiego finansisty, Daniela Szora. Znaleźć ją można w okolicach wsi Stourton w środkowej Anglii. Nazwę zawdzięcza pobliskim wapiennym wzgórzom. Produkcja ...

    Gin

    Cotswolds Old Tom Gin | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  19. Cotswolds Wildflower No.2 Gin | 0,7L | 41,7%
    Gorzelnia Cotswolds to jedna z najmłodszych brytyjskich destylarni i jedna z niewielu leżących w Anglii. Powstała w 2014 roku z inicjatywy amerykańskiego finansisty, Daniela Szora. Znaleźć ją można w okolicach wsi Stourton w środkowej Anglii. Nazwę zawdzięcza pobliskim wapiennym wzgórzom. Produkcja ...

    Gin

    Cotswolds Wildflower No.2 Gin | 0,7L | 41,7% 700 ml

    1L = 294,27 zł
    205,99 zł
    1L = 294,27 zł
  20. Cotswolds Wildflower No.3 Gin | 0,7L | 41,7%
    Gorzelnia Cotswolds to jedna z najmłodszych brytyjskich destylarni i jedna z niewielu leżących w Anglii. Powstała w 2014 roku z inicjatywy amerykańskiego finansisty, Daniela Szora. Znaleźć ją można w okolicach wsi Stourton w środkowej Anglii. Nazwę zawdzięcza pobliskim wapiennym wzgórzom. Produkcja ...

    Gin

    Cotswolds Wildflower No.3 Gin | 0,7L | 41,7% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  21. Cask Noir The Rise of the Badger Clan (Dailuaine) | 0,7L | 50,9%
    Whisky single malt z regiomu Speyside, z destylarni Dailuaine, butelkowana w serii Cask Noir przez niezależną firmę Brave New Spirit. Ta 11-letnia whisky zabutelkowana została z mocą beczki w ilości 288 butelek. Aromat: nuty zbożowe, wraz z czerwonymi owocami, skórką cytrynową, kilkoma aromatyczn...

    Whisky

    Cask Noir The Rise of the Badger Clan (Dailuaine) | 0,7L | 50,9% 700 ml

    1L = 557,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    389,99 zł
    1L = 557,13 zł
  22. Whisky

    Cask Noir Telford's Travel to Gascony (Craigellachie) | 0,7L | 52,3% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
  23. Ostatnie Sztuki
    Cask Noir The Curious Sister (Glenlossie) | 0,7L | 54,1%
    Single malt z regionu Speyside z destylarni Glenlossie zabutelkowany przez niezależną firmę Brave New Spirits. Finiszowana w beczce po Sherry Amontillado. Zabutelkowana z mocą beczki 54,1% w ilości 258sztuk.

    Whisky

    Cask Noir The Curious Sister (Glenlossie) | 0,7L | 54,1% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł