Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 27

Zobacz jako Siatka Lista

2162 produkty

  1. Cask Noir When the Eagles Watch (Ardmore) | 0,7L | 58,5%
    Single malt z regionu Highlands, z destylarni Ardmoer, butelkowany jako seria Cask Noir przez niezależną firmę Brave New Spirit. Finiszowana w beczkach po whisky z wyspy Islay. Limitowana edycja składająca się z 255 butelek. Niefiltrowana na zimno i butelkowana w naturalnym kolorze. Jest to zabawny ...

    Whisky

    Cask Noir When the Eagles Watch (Ardmore) | 0,7L | 58,5% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
  2. Whisky

    Kilchoman Single Malt Machir Bay | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  3. Ocena:
    4.35 (6 opinii)
    West Cork Glengarriff Peat Charred Cask| 0,7L | 43%

    Ocena

    Delikatna, smaczna, cena/jakość - rewelka. Po prostu świetna. Dobra dla początkujących fanów klimatów torfowo-dymnych, albo dla tych, dla których "dymne potwory z Islay" są za mocne :D Paweł

    Whisky

    West Cork Glengarriff Peat Charred Cask| 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  4. Ocena:
    4.5 (4 opinie)
    West Cork Blended Irish Whiskey Stout Cask Matured | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo przeciętna płaska w smaku, wielu aromatów się tam nie doszukamy, głównie beczka w sensie drewno ale po bourbonie czy stoucie nie ma śladu, delikatna. W tym przedziale cenowym taki sexton bije ją na głowę Artur

    Whisky

    West Cork Blended Irish Whiskey Stout Cask Matured | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  5. West Cork Blended Irish Whiskey IPA Cask Matured | 0,7L | 40%
    Zaskakująca aromatami whiskey mieszana (25% single malt, 75% grain), która po początkowym dojrzewaniu w beczkach pierwszego napełnienia po bourbonie, została przelana do beczek po piwie Black’s of Kinsale India Pale Ale, które nadały jej aromatów i smaków charakterystycznych dla piw IPA. Znajdziemy ...

    Whisky

    West Cork Blended Irish Whiskey IPA Cask Matured | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  6. Tanduay Gold Asian Rum | 0,7L | 40%
    Jedwabiście gładki, bardzo przyjemny i przystępny rum produkowany z trzciny cukrowej pokazuje, w jaki sposób Tanduay stał się światowym liderem w dziedzinie ciemnego rumu. Dzięki czystemu i charakterystycznemu smakowi Tanduay Asian Rum Gold jest przeznaczony dla osób poszukujących większej złożonośc...

    Rum

    Tanduay Gold Asian Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  7. Saint James Vieux VO Rum | 0,7L | 42%
    Starzony rum z Martyniki, który zaskakuje swoją aromatyczną złożonością uzyskaną przez co najmniej trzyletnie leżakowanie w małych dębowych beczkach. Aromat jest niezwykle bogaty i złożony. Smak to wspaniałe połączenie nut świeżych owoców (śliwki), suszonych owoców, migdałów, orzechów włoskich i wan...

    Rum

    Saint James Vieux VO Rum | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  8. Whisky

    Paul John Single Malt, Bold | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  9. Ocena:
    5 (8 opinii)
    Nikka Whisky From The Barrel | 0,5L | 51,4%

    Ocena

    Super blendzik japoński, moc niesie ze sobą treść zarazem i to nie byle jaką, może buteleczka mała ale zważywszy na to ile kosztują naprawdę dobre japońskie pozycje to ta jest pewnego rodzaju promocją i tzw. na zachętę Karol

    Whisky

    Nikka Whisky From The Barrel | 0,5L | 51,4% 500 ml

    1L = 399,98 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 399,98 zł
  10. Whisky

    Nikka Days Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  11. M&H Elements Sherry Single Malt | 0,7L | 46%
    Izraelska whisky single malt wchodząca w skład serii Elements. Dojrzewała w beczkach po bourbonie, a także w beczkach sezonowanych koszernym sherry Oloroso i Pedro Ximenez. Mamy tu tylko delikatny wpływ sherry, W aromacie znajdujemy czerwone owoce, nuty karmelu i skórki cytrynowej. W smaku sporo owo...

    Whisky

    M&H Elements Sherry Single Malt | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 442,84 zł
    309,99 zł
    1L = 442,84 zł
  12. Loch Lomond Signature Blend | 0,7L | 40%
    To najwyższej jakości whisky blended, która po długim i powolnym dojrzewaniu jest mieszana i poddawana dalszej maturacji w liczącym ok 100 beczek systemie Solera. System ten składa się z dwóch typów beczek: po sherry oloroso i powtórnie wypalanych. Taka kombinacja nadaje tej whisky cudownej gładkośc...

    Whisky

    Loch Lomond Signature Blend | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 135,70 zł
    94,99 zł
    1L = 135,70 zł
  13. Glen Scotia Campbeltown Harbour | 0,7L | 40%
    Delikatnie torfowa whisky single malt będąca doskonałym wprowadzeniem do asortymentu Glen Scotia. Whisky dojrzewała w beczkach po bourbonie,z których następnie master blender destylarni, wybrał te wyjątkowe, charakteryzujące się idealną harmonią pomiędzy owocowością, a delikatną słonością – tak char...

    Whisky

    Glen Scotia Campbeltown Harbour | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  14. Diamond Pink Royal Dry Gin | 0,7L | 40%
    Pink Royal to owocowy gin, który powstał na bazie oryginalnej receptury Pink 47.Czterokrotnie destylowany, a następnie wyraźnie przyprawiony maliną, jeżyną i żurawiną, co nadaje mu mocno owocowy charakter. Wspaniale smakuje sam w sobie, ale świetnie też komponuje się z lodem i tonikiem lub jako baza...

    Gin

    Diamond Pink Royal Dry Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  15. Whisky Row Smoke and Peat - Islay | 0,7L | 46%
    Whisky Row to seria blended malt whisky od Gleann Mor Spirits, nazwana na cześć zapomnianej nazwy ulicy w Leith w Edynburgu, która była jednym z centrów magazynowania szkockiej whisky w XIX i XX wieku. Aromat: świeży, palony słód, ze szczyptą tytoniu, wędzonego mięsa i wybuchem słodyczy owoców trop...

    Whisky

    Whisky Row Smoke and Peat - Islay | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  16. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Starlino Pink Aperitivo + kieliszek | Zestaw | 0,7L | 17%
    Starlino Pink Aperitivo to pyszny i złożony aperitif wykonany z mieszanki naturalnych owoców, ziół i przypraw, w tym włoskiej skórki pomarańczy, skórki cytryny oraz innych ziół i przypraw. Elegancko pikantne i jasne, z cytrusami dominującymi w podniebieniu. Pachnące strużki anyżu i mentolu prześlizg...

    Aperitif

    Starlino Pink Aperitivo + kieliszek | Zestaw | 0,7L | 17% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  17. Stambecco Tiramisu Liqueur | 0,7L | 24%
    Stambecco Tiramisu, to pierwszy w historii likier o smaku Tiramisu, którego receptura bazuje na najbardziej popularnym deserze świata. Naturalne składniki, pośród których znajdziemy lokalnie pozyskiwaną kawę espresso, a także wanilię, mascarpone i biszkopty, tworzą niezwykle aromatyczny trunek....

    Likier

    Stambecco Tiramisu Liqueur | 0,7L | 24% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  18. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Barelegs Battle Axe Islay Single Malt | 0,7L | 55,7%
    Bårelegs Battle Axe to limitowana edycja Islay Single Malt Scotch Whisky, butelkowana z mocą beczki 55,7%, niefiltrowana na zimno. Kolor: jasny złoty. Aromat: mocny dym torfowy z kremowymi nutami jęczmienia. Smak: intensywny, torfowy, ze sporą dozą słodu jęczmiennego. Bogaty, długi, wędzony finisz. ...

    Whisky

    Barelegs Battle Axe Islay Single Malt | 0,7L | 55,7% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  19. Flatnose Blended Whisky | 0,7L | 43%
    Whisky butelkowana z mocą 43% i co niezwykłe dla whisky mieszanych, niefiltrowana na zimno, to niezwykle oleista, pikantna whisky, tworzona z 15 różnych destylatów, w skład której wchodzą dwie dymne – Bunnahabhain i Caol Ila. Zawartość whisky malt w blendzie stanowi 33%, reszta to whisky grain. Zdob...

    Whisky

    Flatnose Blended Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł