Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 24

Zobacz jako Siatka Lista

2162 produkty

  1. Tobermory 25 YO Oloroso Cask Finish | 0,7L | 48,1%
    Tobermory 25 YO jest destylowana w jedynej destylarni whisky na wyspie Mull oraz jednej z pierwszych założonych destylarni w Szkocji w 1798 r. Tobermory jest butikowym whisky o ograniczonej dostępności, ze względu na manufakturowy charakter wytwarzania i warunki panujące na małej hebrydyjskiej wysp...

    Whisky

    Tobermory 25 YO Oloroso Cask Finish | 0,7L | 48,1% 700 ml

    1L = 2 857,13 zł
    1 999,99 zł
    1L = 2 857,13 zł
  2. Deanston 15 y.o. Tequila Cask | 0,7L | 52,5%
    Deanston 15 y.o. Tequila Cask Highland Single Malt dojrzewa przez 15 lat w dębowych beczkach po bourbonie i tequili. Do tej wyjątkowej limitowanej edycji wykorzystane zostały beczki po tequili w 100% z niebieskiego agawe extra anejo z regionu Jaliscan, nadające intensywniejsze bardziej tropikalne nu...

    Whisky

    Deanston 15 y.o. Tequila Cask | 0,7L | 52,5% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
  3. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    5 (4 opinie)
    Java Espresso Rum Cream | 0,75L | 17%

    Ocena

    Bardzo smaczny likier. Pije się go bardzo przyjemnie. Łagodny, jednak smak kawy jest mało wyczuwalny. Słodycz dla mnie odpowiednia. Bardzo mi smakuje jako dodatek do lodów kawowych. Polecam. Anna

    Likier

    Java Espresso Rum Cream | 0,75L | 17% 750 ml

    1L = 226,65 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 226,65 zł
  4. Java Caffe Con Horchata | 0,75L | 17%
    Horchata czyli napój produkowany z orzechów tygrysich i migdałów posłużył jako główny składnik do stworzenia ciekawego i wyjątkowego smaku. Producent do swojej sprawdzonej mieszanki kawy i karaibskiego rumu dodał wspomniany wyżej tradycyjny hiszpański napój. Ten likier doskonale sprawdzi się jak dod...

    Likier

    Java Caffe Con Horchata | 0,75L | 17% 750 ml

    1L = 226,65 zł
    169,99 zł
    1L = 226,65 zł
  5. Whisky

    Nc'Nean Organic Single Malt tuba | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 469,99 zł
    328,99 zł
    1L = 469,99 zł
  6. Lochlea Sowing Edition 2nd Crop | 0,7L | 46%
    Destylarania położona jest na farmie, na której też rośnie jęczmień wykorzystywany tylko na jej potrzeby. Farma ta wieki temu była własnością rodziny Roberta Burnsa, a on osobiście pracował na niej w latach 1777-1784. Po ciężkim dniu pracy spotykał się z kolegami w pobliskim klubie, gdzie tworzył sw...

    Whisky

    Lochlea Sowing Edition 2nd Crop | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  7. Ostatnia Sztuka
    Ocena:
    3 (1 opinia)
    Lochlea Our Barley Single Malt Scotch| 0,7L | 46%
    Lochlea Our Barley Single Malt Scotch to wizytówka niezależnej gorzelni z regionu Lowlands, która kontroluje każdy etap produkcji – od zasiewu własnego jęczmienia po butelkowanie. Ta wielokrotnie nagradzana Single Malt to kwintesencja filozofii „z pola do szklanki” (farm-to-bottle), stworzona przez ...

    Whisky

    Lochlea Our Barley Single Malt Scotch| 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  8. Compass Box Delos | 0,7L | 49%
    Do stworzenia jej receptury, sięgnięto po destylaty z najstarszego stocku Compass Box, pochodzące z lat 80' i 90'. Inspiracją do jej stworzenia była niedostępna już na rynku wersja blendowana Asyla, pełna owocowych i słodkich aromatów. Mimo że to kategoria blend, w jej składzie aż 83% zajmują single...

    Whisky

    Compass Box Delos | 0,7L | 49% 700 ml

    1L = 2 128,56 zł
    1 489,99 zł
    1L = 2 128,56 zł
  9. Ocena:
    4 (1 opinia)
    Ardnamurchan Single Malt CS AD 09.22 | 0,7L | 58,4%

    Ocena

    Jak szukasz dymu i torfu - tutaj go NIE MA. Za to jest fantastyczny, złożony, wielopoziomowy i w aromacie i w smaku trunek zabutelkowany w mocy beczki ( w zasadzie to powinno się napisać: “batch strenght” bo to zlane 50 rożnych beczek. Jedna gwiazdka mniej za BRAK torfu, który miał tam być! RADEK

    Whisky

    Ardnamurchan Single Malt CS AD 09.22 | 0,7L | 58,4% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  10. Nagahama Roman 8Yo Pure Malt | 0,7L | 47%
    Nagahama Roman 8YO Pure Malt to odsłona najmłodszej japońskiej destylarni zlokalizowanej nad brzegiem największego jeziora w Japonii – Biwa. To sąsiedztwo ma zbawienny wpływ na proces maturacji albowiem łagodzi panujący tam klimat. W nosie wanilia idealnie równoważy delikatny aromat beczki aby nastę...

    Whisky

    Nagahama Roman 8Yo Pure Malt | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 471,41 zł
    329,99 zł
    1L = 471,41 zł
  11. Masahiro 12YO Oloroso Sherry Cask Whisky | 0,7L | 43%
    Masashiro 12 YO Pure Malt Bourbon and Olorosso Sherry Cask została wydestylowana ze starannie wyselekcjonowanego słodu jęczmiennego dojrzewającego w destylarni Masahiro na Okinawie. Subtropikalne środowisko klimatyczne sprawia, że whisky szybciej wydobywa smaki z dębowych beczek, tworząc niepowtarza...

    Whisky

    Masahiro 12YO Oloroso Sherry Cask Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 714,27 zł
    499,99 zł
    1L = 714,27 zł
  12. Château Larrivet Haut-Brion, Pessac- Léognan
    Château Larrivet Haut-Brion położone jest w apelacji Pessac-Léognan. Winnice tego producenta zajmują powierzchnię około 75 hektarów, na typowych dla regionu, żwirowo-piaszczystych glebach. Do produkcji tego czerwonego wina stosuje się kupaż odmian Merlot, Cabernet Sauvignon oraz Cabernet Franc, a do...

    Wino

    Château Larrivet Haut-Brion, Pessac- Léognan 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
  13. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Müller-Thurgau “Bodzilla"
    Balatonfüred-Csopak to region o umiarkowanym klimacie kontynentalnym, charakteryzującym się ciepłymi i słonecznymi latami oraz chłodnymi zimami. W regionie tym uprawa winorośli ma wielowiekową tradycję. Klimat i ukształtowanie terenu sprzyjają produkcji win o charakterze lekkim i świeżym, a szczegól...

    Wino

    Müller-Thurgau “Bodzilla" 750 ml

    1L = 34,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    25,99 zł
    1L = 34,65 zł
  14. Prosecco Rosé, Zonin
    Wino powstało w północno-wschodnich Włoszech w apelacji Prosecco DOC. Jest kupażem dwóch odmian winogron - glera (85%), odpowiadającej za świeżość i owocowy charakter, oraz pinot nero (15%), która nadaje winu delikatnie różową barwę i aromaty czerwonych owoców. Wino produkowane jest metodą Charmata,...

    Wino

    Prosecco Rosé, Zonin 750 ml

    1L = 59,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  15. Ostatnia Sztuka
    Chardonnay, Pareto's Estate
    Kalifornijskie Chardonnay w okrągłym, lekko beczkowym wydaniu. Już sama barwa zapowiada wino o wyraźniejszym ciele, jest złotawo-żółta, umiarkowanie intensywna. Wino pachnie dojrzałym bananem, kandyzowanym ananasem, pieczonym jabłkiem, wanilią i toffi. W ustach umiarkowana kwasowość, przyjemnie rozg...

    Wino

    Chardonnay, Pareto's Estate 750 ml

    1L = 102,65 zł
    76,99 zł
    1L = 102,65 zł
  16. Apogeo de Apalta, Dos Almas
    Dos Almas to prowadzony w Chile, projekt winiarski włoskiej firmy Zonin 1821. Apogeo de Apalta jest flagowym winem marki. W składzie wina dominują odmiany: Cabernet Sauvignon, Carménère i Petit Verdot, uprawiane w regionie Apalta w Dolinie Colchagua. Przed butelkowaniem, trunek dojrzewał w dębowych ...

    Wino

    Apogeo de Apalta, Dos Almas 750 ml

    1L = 386,65 zł
    289,99 zł
    1L = 386,65 zł
  17. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    3 (1 opinia)
    Gran Reserva Red, Dos Almas
    Dos Almas to prowadzony w Chile, projekt winiarski włoskiej firmy Zonin 1821. Wino Gran Reserva pochodzi z regionu Maipo, a do jego produkcji użyto mieszanki odmian zawierającej 50% Cabernet Sauvignon, 30% Carmenere, 7% Petit Verdot i 13% Syrah.   Profil aromatyczny i smakowy W kieliszku wino p...

    Wino

    Gran Reserva Red, Dos Almas 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  18. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Cabernet Sauvignon, Monterey, District 7
    District 7 Cabernet Sauvignon to wino produkowane przez Scheid Family Wines, renomowaną winiarnię zlokalizowaną w Monterey County w Kalifornii. Nazwa "District 7" odnosi się do oficjalnego numeru regionu winiarskiego Monterey, który jest jednym z 17 okręgów winiarskich w Kalifornii. Winnice Scheid F...

    Wino

    Cabernet Sauvignon, Monterey, District 7 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  19. Gotowy drink

    Kozuba Bar Box Gin Lemonade FS | 1,75L | 20% 1,75 l

    1L = 79,99 zł
    139,99 zł
    1L = 79,99 zł
  20. Ocena:
    4.2 (10 opinii)
    Kozuba Bar Box Margarita FS | 1,75L | 21%

    Ocena

    Kupiłem na spróbowanie. Bo dobre opinie przeczytałem. Kartonik - "ha ha ha" - taka była pierwsza myśl. Ale naprawdę fajny drink, ciekawy smak. Na tyle mi smakował, że jeszcze inne kartoniki - podobne - zamówię. Dariusz

    Gotowy drink

    Kozuba Bar Box Margarita FS | 1,75L | 21% 1,75 l

    1L = 79,99 zł
    139,99 zł
    1L = 79,99 zł
  21. Gotowy drink

    Kozuba Bar Box Vodka Sour FS | 1,75L | 20% 1,75 l

    1L = 79,99 zł
    139,99 zł
    1L = 79,99 zł
  22. Kujira 10YO Ryukyu Whisky | 0,7L | 43%
    Kujira Ryukyu Whisky 10 YO została wykonana w 100% z ryżu Indica. Leżakowana w subtropikalnym klimacie wyspy Okinawa, w beczkach z białego dębu pierwszego napełnienia, przez ponad 10 lat. Odznaczona podwójnym złotem na San Francisco Spirits Competition w 2021 roku, srebrnym medalem na International ...

    Whisky

    Kujira 10YO Ryukyu Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 699,99 zł
    489,99 zł
    1L = 699,99 zł
  23. Kujira 8YO Ryukyu Whisky | 0,5L | 43%
    Kujira Ryukyu Whisky 8 YO Sherry & Bourbon Cask została wykonana w 100% z ryżu Indica. Leżakowana w subtropikalnym klimacie wyspy Okinawa, w beczkach po sherry oraz po bourbonie przez ponad 8 lat. Aromat owocowy, z nutami wanilii i karmelu przełamanych akcentami pieprzu cytrynowego, mięty i dębiny. ...

    Whisky

    Kujira 8YO Ryukyu Whisky | 0,5L | 43% 500 ml

    1L = 859,98 zł
    429,99 zł
    1L = 859,98 zł
  24. Kujira 5YO Ryukyu Whisky | 0,7L | 43%
    Kujira Ryukyu Whisky 5 YO została wykonana w 100% z ryżu Indica. Leżakowana w subtropikalnym klimacie wyspy Okinawa w beczkach z białego dębu pierwszego napełnienia przez ponad 5 lat. Odznacza ją intensywny, dębowy aromat. Na podniebieniu aksamitna, łagodna, z mocno zaakcentowanymi ciemnymi owocami....

    Whisky

    Kujira 5YO Ryukyu Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł