Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 21

Zobacz jako Siatka Lista

2161 produktów

  1. Glendalough Single Cask Burgundy Whiskey | 0,7L | 42%
    Glendalough Single Cask Burgundy to whiskey typu single cask. W jednej beczce dojrzewa jedynie 500 butelek, których szczegółowe numery są podane na etykiecie. Glendalough to nie tylko nazwa destylarni, ale również szczególnego miejsca w górach Wicklow. Okolica, nazywana „ogrodem Irlandii”, słynie z ...

    Whisky

    Glendalough Single Cask Burgundy Whiskey | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  2. Whisky

    Glendalough Double Barrel Whiskey | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  3. Ocena:
    4.5 (14 opinie)
    Bearface Whisky | 0,7L | 42,5%

    Ocena

    Bardzo nietypowa whisky, która warto spróbować. Nie jest tylko dla fanów kukurydzianych destylatów, ponieważ z powodu użytych beczek i osobliwej maturacji nadaje im to niecodziennych aromatów. Jest słodka, ale delikatnie kąsa podniebienie, a mocno wypalone beczki nadają przyjemnego charakteru. Bartłomiej

    Whisky

    Bearface Whisky | 0,7L | 42,5% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  4. Barcelo Imperial 40 Aniversario Rum | 0,7L | 43%
    Barceló Imperial 40th Aniversario Rum to wyjątkowy blend stworzony z najstarszych rezerw Barceló Imperial z okazji 40-lecia powstania wariantu imperial. Limitowana edycja liczy zaledwie 15 tys. butelek i jest pięknym ukoronowaniem sukcesu marki stworzonej w 1930 roku przez Juliána Barceló. Dziś Ro...

    Rum

    Barcelo Imperial 40 Aniversario Rum | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 1 028,56 zł
    719,99 zł
    1L = 1 028,56 zł
  5. Dictador Rum Platinum | Kartonik | 0,7L | 40%
    Rum Platinum produkowany jest z miodu trzcinowego z pierwszego tłoczenia poddanego z 60-godzinnej fermentacji. Destylowany w alembikach, jak również w kolumnie, a następnie leżakowany w beczkach po Bourbonie i opalanych beczkach po porto, przez okres 25-35 lat. Dzięki unikatowej metodzie starzenia i...

    Rum

    Dictador Rum Platinum | Kartonik | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 642,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    449,99 zł
    1L = 642,84 zł
  6. 2024
    Classic Cut to specjalna, limitowana edycja tworzona co roku przez destylarnię The Macallan. W 2024 roku Steven Bremner z zespołu Whisky Makerów opracował wyjątkową kompozycje whisky wyróżniającą się eleganckim aromatem wanilii oraz marcepana, która po dodaniu odrobiny wody otwiera się bogactwem tr...

    Whisky

    Macallan Classic Cut 2024 | 0,7L | 52,4% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  7. Highland Park Whisky 21-letnia | 0,7L | 46%
    Pochodząca z Kirkwall na Orkadach, Highland Park 21YO to kwintesencja harmonii. Whisky ta dojrzewała głównie w beczkach po sherry z dębu europejskiego (First-fill European Oak Sherry Seasoned Casks), co w połączeniu z aromatycznym, torfowym dymem z wysp tworzy profil niezwykle złożony. Aromat: Subt...

    Whisky

    Highland Park Whisky 21-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 1 857,13 zł
    1 299,99 zł
    1L = 1 857,13 zł
  8. Kozuba Orange | 0,75L | 30%
    Ten owocowy, orzeźwiający i niesamowicie gładki napój spirytusowy jest ręcznie robiony przy użyciu prawdziwych skórek pomarańczy rosnących na słonecznej Florydzie. Niższa moc oznacza więcej smaku i ogólnie łagodniejszy profil smakowy. Delektuj się nim z lodem lub w jednym z Twoich ulubionych koktajl...

    Spirit drink

    Kozuba Orange | 0,75L | 30% 750 ml

    1L = 186,65 zł
    139,99 zł
    1L = 186,65 zł
  9. Ocena:
    5 (4 opinie)
    House of Cane, Asian-Caribbean Rum, Limitowana Edycja | 0,7L | 43%

    Ocena

    Aromat: nienachalny aceton, przejrzałe owoce mango, ananas, banan, zielone jabłko, winogrona Smak: Sok z białych winogron, cukierki lodowe Ice, mięta Finish: pojawia się lekka kwasowość - agrest, kiwi, karambola Polecam :) Łukasz

    Rum

    House of Cane, Asian-Caribbean Rum, Limitowana Edycja | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  10. Chenin Blanc, Dasch Bosch
    Region winiarski Breedekloof znajduje się w zachodniej części Doliny rzeki Breede, będącej częścią Zachodniego Przylądka w Południowej Afryce. Dolina otoczona jest przez dwa pasma górskie i położona między Oceanem Atlantyckim a Klein Karoo. Panuje tam klimat zbliżony do śródziemnomorskiego. Zmiennoś...

    Wino

    Chenin Blanc, Dasch Bosch 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  11. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Lugana, Corte Allodola
    Apelacja Lugana położona jest między Lombardią i Veneto, na południowym krańcu jeziora Garda. Jedną z lokalnie uprawianych odmian winorośli jest Turbiana. Do niedawna odmianę tą nazywano po prostu: Verdicchio lub Trebbiano di Lugana. Wina Lugana dzięki właściwościom smakowym Turbiany znane są z eleg...

    Wino

    Lugana, Corte Allodola 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  12. Wino

    Riesling „M” Feinherb, Markus Molitor 750 ml

    1L = 74,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    55,99 zł
    1L = 74,65 zł
  13. Balvenie 16YO | 0,7L | 47,6%
    The Balvenie French Oak to energetyzująca whisky single malt finiszowana w beczkach po winie z winiarni francuskich z rejonu Charantes - Pineau des Charantes - wzmacnianym winie, wytwarzanym z niesfermentowanego soku winogronowego, do którego dodaje się koniak. Lorne Cousin, Brand Ambassador The...

    Whisky

    Balvenie 16YO | 0,7L | 47,6% 700 ml

    1L = 1 142,84 zł
    799,99 zł
    1L = 1 142,84 zł
  14. Westland Solum | 0,7L | 50%
    Whiskey Outpost Range, zakorzeniona w swoim pochodzeniu, eksploruje nieznane dotąd ścieżki, którymi podążać mogą gorzelnicy specjalizujący się w single maltach. To właśnie amerykańskie single malty – Garryana, Colere oraz Solum – wchodzą w skład naszej nowej kolekcji. Każde z tych wydań jest niczym ...

    Whisky

    Westland Solum | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 928,56 zł
    649,99 zł
    1L = 928,56 zł
  15. Westland Garryana | 0,7L | 50%
    Whiskey Outpost Range zakorzeniona w swoim pochodzeniu, eksploruje nieznane dotąd ścieżki, którymi podążać mogą gorzelnicy specjalizujący się w single maltach. To właśnie amerykańskie single malty – Garryana, Colere oraz Solum – wchodzą w skład naszej nowej kolekcji. Każde z tych wydań jest niczym ...

    Whisky

    Westland Garryana | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 1 099,99 zł
    769,99 zł
    1L = 1 099,99 zł
  16. Westland Colere | 0,7L | 50%
    Trzecia edycja Colere, amerykańskiej whiskey single malt, kryje w sobie jęczmień Pilot. Ta dwurzędowa wiosenna odmiana pochodząca z brytyjskich pól sprawiła nam miłą niespodziankę, gdy dołączyła do naszej stale rosnącej gamy odmian słodu jęczmiennego. W trzeciej edycji po raz pierwszy wykorzystaliśm...

    Whisky

    Westland Colere | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 928,56 zł
    649,99 zł
    1L = 928,56 zł