Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 17

Zobacz jako Siatka Lista

2161 produktów

  1. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Hennessy V.S.O.P Koniak | 0,7L | 40%
    Hennessy V.S.O.P to wyjątkowy koniak, który jest doskonałym połączeniem elegancji oraz głębokiego smaku. Historia gronowego destylatu oznaczanego Very Superior Old Pale sięga 1817 roku, gdy król Jerzy IV zwrócił się do Jamesa Hennessy o "najlepszej jakości eau-de-vie z regionu Cognac". Hennessy V.S...

    Koniak

    Hennessy V.S.O.P Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
    • Kuba
    • 43,10% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.75 (4 opinie)
    Eminente Reserva, Rum 7-letni | 0,7L | 41,3%

    Ocena

    Dobry rum z owocowo-trawiastym posmakiem podobne do tych z Jamajki, 4/5 ponieważ nie różni się za bardzo złożoności od białych tańszych rumów np duppy share Marek

    Rum

    Eminente Reserva, Rum 7-letni | 0,7L | 41,3% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  2. The Lakes Elements Whiskymaker's Project Miniaturki | Zestaw | 7x0,2L | 54%
    The Elements to biblioteka wiedzy o whisky, oferuje rzadki wgląd w umysł twórcy whisky. Próba zrozumienia, w jaki sposób teoria dojrzewania w beczkach po sherry przekłada się na okolice Krainy Jezior, wraz z naszym duchem New Make, była fundamentalnym krokiem w kierunku ustalenia naszej filozofi...

    Whisky

    The Lakes Elements Whiskymaker's Project Miniaturki | Zestaw | 7x0,2L | 54% 7x 200 ml

    1L = 1 571,42 zł
    2 199,99 zł
    1L = 1 571,42 zł
  3. The Lakes The Whiskymaker's Editions Galaxia Whisky | 0,7L | 54%
    Seria Whiskymaker’s Editions jest przykładem poczucia przygody The Lakes Distillery. Każda jednorazowa edycja jest wyrazem twórczej wolności, której nieodłącznym celem jest tworzenie wyjątkowych smaków. Jako ostatnie wydanie Whiskymaker’a Dhavalla Gandhiego, Galaxia umiejętnie łączy w sobie ce...

    Whisky

    The Lakes The Whiskymaker's Editions Galaxia Whisky | 0,7L | 54% 700 ml

    1L = 1 571,41 zł
    1 099,99 zł
    1L = 1 571,41 zł
  4. Ostatnie Sztuki
    The Lakes The Whiskymaker's Reserve No. 7 Whisky | 0,7L | 52%
    Każdy wypust Whiskymaker’s jest artystyczną eksploracją dębu i komponowania whisky single malt - ewolucji smaku i definiowania stylu destylarni. Tworzenie nowej whisky wymaga pewnego rodzaju struktury, ale musi być w niej miejsce na swobodę, na podążanie za przeczuciem i instynktem. Architektura każ...

    Whisky

    The Lakes The Whiskymaker's Reserve No. 7 Whisky | 0,7L | 52% 700 ml

    1L = 571,41 zł
    399,99 zł
    1L = 571,41 zł
  5. Fuji Single Malt whisky| 0,7L | 46%
    Harmonijne połączenie owocowych, soczystych i kremowych nut, które tworzą harmonijną symfonię na podniebieniu. Delikatny aromat dojrzałych jabłek miesza się z słodkim zapachem crème brûlée, prowadząc do bogatego i aksamitnego smaku, w którym dominują soczyste brzoskwinie i owocowa tarta. Finisz jest...

    Whisky

    Fuji Single Malt whisky| 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 528,56 zł
    369,99 zł
    1L = 528,56 zł
  6. Fuji Single Grain whiskey | 0,7L | 46%
    Bujna owocowość i delikatna pikantność stanowią charakter „Single Grain symfonii trzech różnych stylów whisky zbożowej”. To tłumaczenie na język polski odnosi się to do charakterystyki whisky single grain która jest opisana jako połączenie bogatej owocowości i subtelnej pikantności, tworząc symfonię...

    Whisky

    Fuji Single Grain whiskey | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  7. Chevalier de Lascombes
    Chevalier de Lascombes to tzw. „druga etykieta” słynnego Château Lascombes z regionu Margaux. To wino o dużym potencjale dojrzewania. Odcienie purpury na tle głębokiej rubinowej barwy oraz dominujące aromaty świeżych, ciemnych owoców potwierdzają jego wczesną fazę rozwoju.   Degustacja wina Che...

    Wino

    Chevalier de Lascombes 750 ml

    1L = 266,65 zł
    199,99 zł
    1L = 266,65 zł
  8. L’Esprit de Chevalier
    L’Esprit de Chevalier to tzw. „druga etykieta” słynnej posiadłości Domaine de Chevalier, produkującej wina od 1770 roku w regionie Pessac-Léognan w Bordeaux. Wino powstało jako kupaż 50% Cabernet Sauvignon, 45% Merlot i 5% Petit Verdot.   Degustacja wina L’Esprit de Chevalier Trunek wyróżnia s...

    Wino

    L’Esprit de Chevalier 750 ml

    1L = 213,32 zł
    159,99 zł
    1L = 213,32 zł
  9. Ocena:
    4 (1 opinia)
    Macallan Sheratan The Harmony Collection - Amber Meadow Whisky | 0,7L | 44,2%

    Ocena

    Lepszy, znacznie bardziej aromatyczny od mcallan 15 double cask, typowo jesienne smaki, w zapachu nie czuje złożoności, zakończenie umiarkowanie długie, pozostaje przyjemnie w gardle z pieprzony posmakiem. Dobra whisky ale ze ta cenę można znaleźć bardziej wyrafinowany single malt. Marek

    Whisky

    Macallan Sheratan The Harmony Collection - Amber Meadow Whisky | 0,7L | 44,2% 700 ml

    1L = 1 228,56 zł
    859,99 zł
    1L = 1 228,56 zł
  10. Ostatnie Sztuki
    Bushmills Spanish Brandy Casks Causeway Collection Whisky 18-letnia | 0,7L | 54,3%
    Bushmills Spanish Brandy Casks Causeway Collection Ta 18-letnia whisky to rzadki klejnot w koronie najstarszej licencjonowanej destylarni na świecie. Po latach dojrzewania w tradycyjnych beczkach po bourbonie i sherry, trunek został poddany unikalnemu procesowi finiszowania w beczkach po hiszpański...

    Whisky

    Bushmills Spanish Brandy Casks Causeway Collection Whisky 18-letnia | 0,7L | 54,3% 700 ml

    1L = 1 571,41 zł
    1 099,99 zł
    1L = 1 571,41 zł