Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 35

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Benromach Organic 2012 | 0,7 L | 46%
    Benromach Organic to pierwsza na świecie certyfikowana organiczna whisky single malt, zaprezentowana w 2006 roku. Akredytowana przez UK Soil Association, na każdym etapie produkcji. Benromach Organic 2012 zabutelkowano w 2021 roku, po przeprowadzonym przed destylarnię rebrandingu. Od wcześniejszych ...

    Whisky

    Benromach Organic 2012 | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 408,56 zł
    285,99 zł
    1L = 408,56 zł
  2. Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Allt A Bhainne 9YO | 0,7 L | 46%
    9-letnia whisky single malt pochodząca ze zlokalizowanej w regionie Speyside destylarni Allt-A-Bhainne. Leżakowana przez 9 lat w beczkach po bourbonie. Zabutelkowana w lipcu 2022 roku przez niezależną firmę Hart Brothers. W zapachu świeża, z aromatami kokosa, pomarańczy i białej papryki. W smaku pre...

    Whisky

    Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Allt A Bhainne 9YO | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 471,41 zł
    329,99 zł
    1L = 471,41 zł
  3. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Flor De Cana Terra | 0,7L | 40%

    Ocena

    Genialny rum, czuć właśnie jakość rumu, można powiedzieć "wysmaczony", nie jest słodki a wytrawny z niesamowitą dozą głębokich acz nieprzesadzonych przypraw, pyszny☺️ ANNA

    Rum

    Flor De Cana Terra | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  4. Gin

    Whitley Neill Quince Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  5. Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Whitley Neill Connoisseur's Cut | 0,7L | 47%

    Ocena

    Ten gin "zwykły" (niebieska butelka jest dobry, dość łagodny). Kupiłem jeszcze grejpfrutowy (czerwona butelka) i jest rewelacyjny. Nie sądziłem, że smakowe mi przypadną do gustu. Tonic (Schweppes), lód, limonka = delicje :D Marek

    Gin

    Whitley Neill Connoisseur's Cut | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 165,70 zł
    115,99 zł
    1L = 165,70 zł
  6. Ocena:
    4.35 (3 opinie)
    Rammsteim Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    Rammstein Rum to prawdziwy ogień w butelce, idealnie pasujący do ciężkiego, industrialnego klimatu zespołu! Ciemny, mocny, z wyraźnymi nutami dębu, karmelu i subtelną czekoladą – każdy łyk to konkretna dawka metalowej energii. Świetnie wchodzi na czysto, ale w drinkach też robi robotę, dodając charakteru. Butelka prosta, ale z klasą, jak solidny riff na gitarze. To rum dla tych, którzy lubią, jak w życiu i w szklance jest mocno, wyraziście i z pazurem. Dla fanów ciężkiego brzmienia – pozycja obowiązkowa! Jędrzej

    Rum

    Rammsteim Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  7. Ostatnie Sztuki
    Benrinnes 11Y 2010 Collective 5.0 | 0,7L | 48%
    Rocznikowa whisky z destylarni Benrinnes, Jest to piąta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkoholu (43%, 48%, 57,1% oraz cask strenght). Etyk...

    Whisky

    Benrinnes 11Y 2010 Collective 5.0 | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 1 142,84 zł
    799,99 zł
    1L = 1 142,84 zł
  8. Ichiro's Malt Double Distilleries 2021 Whisky | 0,7L | 53,5%
    Ichiro’s Malt Double Distilleries 2021 Chichibu x Komagatake to edycja która powstała we współpracy Chichibu Distillery i Mars Shinshu. Jest to whisky typu blended malt. Powstała w wyniku wymiany destylatami między destylarniami. Jest to pierwszy podobny produkt w historii produkcji japońskiej whisk...

    Whisky

    Ichiro's Malt Double Distilleries 2021 Whisky | 0,7L | 53,5% 700 ml

    1L = 2 642,84 zł
    1 849,99 zł
    1L = 2 642,84 zł
  9. Ichiro's Malt And Grain Whisky| 0,7L | 46,5%
    Japończycy już dawno udowodnili, że potrafią stworzyć doskonałą whisky (dla wielu jedną z najlepszych na świecie, o czym świadczą liczne nagrody). Ichiro’s Malt & Grain to blended whisky na bazie japońskiego single malt i single grain z dodatkiem światowych blended whisky. To prawdziwa kosmopolitka...

    Whisky

    Ichiro's Malt And Grain Whisky| 0,7L | 46,5% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  10. Ostatnie Sztuki
    Patridom XO Rum| 0,7L | 42%
    Ron Patridom XO to rum premium wytwarzany z melasy z trzciny cukrowej, który dojrzewa w tropikalnym klimacie Dominikany przez okres od dwunastu do piętnastu lat w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego. Aromat: owoce, przyprawy, wosk pszczeli, zioła Smak: kokos, owoce, wanilia, zioła ...

    Rum

    Patridom XO Rum| 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  11. Ostatnie Sztuki
    Chichibu The Peated | 0,7L | 53,5%
    Chichibu The Peated 2022 to już czwarta edycja z serii “The Peated” z destylarni Chichibu. Jest to torfowa whisky single malt. Torf jest używany w procesie słodowania do suszenia słodu, w wyniku czego powstaje surowy spirytus o silnie dymnym charakterze. Butelkowana bez filtracji na zimno. Edycja li...

    Whisky

    Chichibu The Peated | 0,7L | 53,5% 700 ml

    1L = 2 128,56 zł
    1 489,99 zł
    1L = 2 128,56 zł
  12. Caol Ila 10Y 2010 Collective 5.0 | 0,7L | 48%
    Rocznikowa whisky z destylarni Caol Ila. Jest to piąta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkoholu (43%, 48%, 57,1% oraz cask strenght). Etykie...

    Whisky

    Caol Ila 10Y 2010 Collective 5.0 | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  13. Mars Kasei | 0,7L | 40%
    Mars Kasei to mieszanka whisky słodowej i zbożowej. Po japońsku „Kasei” znaczy Mars. Kasei to prawdziwy ambasador japońskich whisky. Nuty białych kwiatów łączą się z aromatem dojrzałych owoców a lekki posmak dymu nadaje tej whisky szczególny charakter. Aromat: kwiaty, owoce Smak: delikatny, lekk...

    Whisky

    Mars Kasei | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  14. Wiser's 1998 Ex Libris Smaller Hero | 0,7L | 64,5%
    Wiser’s 1998 Ex Libris Smaller Hero to rocznikowa edycja whisky z destylarni Hiram Walker stworzona dla La Maison Du Whisky. Whisky przedestylowana w 1998 roku. Dojrzewała przez 22 lata w bekach po bourbonie. Zabutelkowana w 2021 o mocy beczki. Edycja jest limitowana i liczy 1428 butelek. Historia d...

    Whisky

    Wiser's 1998 Ex Libris Smaller Hero | 0,7L | 64,5% 700 ml

    1L = 1 785,70 zł
    1 249,99 zł
    1L = 1 785,70 zł
  15. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils
    Białe wino z regionu Chablis. W kieliszku trunek ma barwę jasną, słomkową. Aromat tego wina charakteryzuje się umiarkowaną intensywnością, przywodząc na myśl nuty dojrzałego jabłka, skórki grejpfruta, dojrzałej cytryny oraz delikatnego jogurtu. Smak Petit Chablis “Les Petits Dieux” cechuje dominując...

    Wino

    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils 750 ml

    1L = 166,65 zł
    124,99 zł
    1L = 166,65 zł
    • Niemcy
    • 18% Zawartość alkoholu
    Stork Rose Rye | 0,7 L | 18%
    Historia gorzelni Stork Club jest dość krótka, ale już teraz obfituje w znaczące sukcesy. Gorzelnia ta powstała w 2004 roku w miasteczku Schlepzig, leżącym w idyllicznej nizinie na terenie Rezerwatu Biosfery Spreewald, 60 kilometrów na południe od Berlina. W 2016 roku pieczę nad zakładem przejęło tr...

    Aperitif

    Stork Rose Rye | 0,7 L | 18% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  16. Ocena:
    4.5 (6 opinii)
    Three Scottish Borthers Single Grain 20Y | 0,7 L | 40%

    Ocena

    To whisky mile mnie zaskoczyła. Ma łagodny, miękki smak i delikatny finisz, co czyni ją świetnym wyborem na spokojny wieczór. Piję ją wyłącznie w czystej postaci i w tej cenie uważam, że naprawdę warto spróbować. Maksim

    Whisky

    Three Scottish Borthers Single Grain 20Y | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  17. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Whisky Sm Ileach Cask Strength | 0,7 L | 58%

    Ocena

    Cena odzwierciedla jakość tej whisky. Jest zdecydowanie niższa niż znane marki w CS z Islay. Mamy dużo dymu, słodycz słodu i ogromną moc. Jedyny minus to prawie nieobecny finish. Dość szybko siada na jezyku. Poza tym oceniam ją pozytywnie. Tomek

    Whisky

    Whisky Sm Ileach Cask Strength | 0,7 L | 58% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  18. Mackmyra Intelligens Ai: 02 | 0,7 L | 46,1%
    Mackmyra to historyczna, pierwsza gorzelnia słodowej whisky w Szwecji. Założona w 1999 roku przez grupkę 8 studentów Królewskiego Instytutu Technologii w Sztokholmie, stanęła w miejscu dawnego młyna Mackmyra Bruk tuż przy miejscowości Valbo, na północ od Sztokholmu. W 2011 roku zbudowano nową, nowoc...

    Whisky

    Mackmyra Intelligens Ai: 02 | 0,7 L | 46,1% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł