Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 34

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Whisky Row Smooth and Sweet – Speyside | 0,7 L | 46%
    Whisky Row to seria blended malt whisky od Gleann Mor Spirits, nazwana na cześć zapomnianej nazwy ulicy w Leith w Edynburgu, która była jednym z centrów magazynowania szkockiej whisky w XIX i XX wieku. Aromat: skórka gruszki i krem waniliowy, prowadzące do prażonych przypraw i krówki. Smak: Wosk...

    Whisky

    Whisky Row Smooth and Sweet – Speyside | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  2. Ocena:
    5 (4 opinie)
    Ole Smoky Mango Habanero Whiskey | 0,7L | 35%

    Ocena

    Znakomite połączenie trzech światów: owoców, bourbon-u i ostrości. Smaki znakomicie się mieszają i uzupełniają. Początkowo pikantność może być spora dla mniej doświadczonych, ale potem, z każdym następnym smakowaniem, staje się mniejsza. Polecam z jedną, większą kostką lodu. Łukasz

    Spirit drink

    Ole Smoky Mango Habanero Whiskey | 0,7L | 35% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
    • Polska
    • 40% Zawartość alkoholu
    Jonston Winter Time Gin | 0,7L | 40%
    Jonston Winter Time Gin – Edycja zimowa Jonston Gin Winter Time Gin 2021 powstała z połączenia: baza w alembiku (19 „klasycznych” botaników: jałowiec, kolendra, cynamon, kardamon, anyż, ziarna kakaowca, imbir, mandarynki, pomarańcze, gałka muszkatołowa, lukrecja, irys, żurawina, jarzebina, owoce dz...

    Gin

    Jonston Winter Time Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
    • Polska
    • 40% Zawartość alkoholu
    Plum & Ginger Botanical Wódka | 0,7 L | 40%
    Jonston Botanical Vodka to produkt absolutnie naturalny, zero cukru, zero sztucznych aromatów, wyłącznie świeże botaniki. Ta botaniczna wódka powstaje poprzez macerowanie botaników, wykorzystanie naszych miedzianych 150L alembików z koszami infuzyjnymi, a parametryzowanie smaku i aromatu odbywa się ...

    Wódka

    Plum & Ginger Botanical Wódka | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  3. Ostatnie Sztuki
    Benriach Delux whisky 25-letnia | 0,7L | 46,8%
    BenRiach The Twenty Five 46,8% 0,7l Wykwintną whisky single malt BenRiach The Twenty Five stworzono poprzez połączenie wyselekcjonowanych, dojrzewających przez co najmniej 25 lat destylatów. Do tego procesu wykorzystano aż trzy rodzaje beczek: po bourbonie i sherry, a także nowe, wykonane z dziew...

    Whisky

    Benriach Delux whisky 25-letnia | 0,7L | 46,8% 700 ml

    1L = 2 414,27 zł
    1 689,99 zł
    1L = 2 414,27 zł
  4. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rum Real McCoy Single Blended 5yo | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Świetny rum, bez porównania milszy dla podniebienia, niż wszystkie Flor de Caña, nawet 130th. Jeśli lubisz najlepsze Angostury i Mount Gay XO, to ten McCoy będzie idealny. Robert

    Rum

    Rum Real McCoy Single Blended 5yo | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  5. Takamaka Zepis Kreol Rum| 0,7 L | 43%
    Za produkcją Takamaka Rum stoi destylarnia Trois Frères. Założona w 2002 roku gorzelnia, znajduje się na terenie starej tropikalnej plantacji na Seszelach. Zainspirowani oryginalną recepturą ich dziadka, bracia d’Offray stworzyli pierwszy rum na Seszelach. Obecnie destylują 7 rodzajów rumów od biały...

    Rum

    Takamaka Zepis Kreol Rum| 0,7 L | 43% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  6. Bacoo 3Y White Rum | 0,7 L | 43%
    Nazwa rumu Bacoo wzięła się od BAH-KU złośliwego mitologicznego ducha o magicznych mocach, którego można spotkać na Karaibach, a teraz również w butelkach rumu Bacoo. BAH-KU to postać podobna do krasnala, która nagradza swojego właściciela życzeniami i to nie tylko trzema. Duch ten jak mówi legenda ...

    Rum

    Bacoo 3Y White Rum | 0,7 L | 43% 700 ml

    1L = 208,56 zł
    145,99 zł
    1L = 208,56 zł
  7. Hell Or High Water XO Rum | 0,7 L | 40%
    Hell or High Water XO Ten wyjątkowo rum to połączenie specjalnie wyselekcjonowanych destylatów pochodzących z aż 4 wysp: Barbadosu, Trynidadu, Jamajki i Gujany. Niektóre z nich dojrzewają w beczkach po amerykańskim bourbonie przez okres 15 lat. Aromat owoców tropikalnych, przypraw, czerwonego jabł...

    Rum

    Hell Or High Water XO Rum | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  8. Hell Or High Water Reserva Rum Tuba| 0,7 L | 40%
    Hell of High Water - dawniej Ron the Jeremy – to marka rumów która, po burzliwych przejściach i wielu upadkach odchodzi od kontrowersyjnego wizerunku twarzy tej marki. Dalej jednak chcą tworzyć doskonałe trunki, które pokochało wiele osób na całym świecie. Nowa nazwa Hell of High Water ma oznaczać g...

    Rum

    Hell Or High Water Reserva Rum Tuba| 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  9. Hell Or High Water Reserva Rum | 0,7 L | 40%
    Hell of High Water - dawniej Ron the Jeremy – to marka rumów która, po burzliwych przejściach i wielu upadkach odchodzi od kontrowersyjnego wizerunku twarzy tej marki. Dalej jednak chcą tworzyć doskonałe trunki, które pokochało wiele osób na całym świecie. Nowa nazwa Hell of High Water ma oznaczać g...

    Rum

    Hell Or High Water Reserva Rum | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  10. Ostatnie Sztuki
    Flame Of Passion Pink Gin | 0,7L | 38%
    Gin ten oparty jest na świeżym, ale pikantnym Flame of Passion gin. Wzbogacony został czarną porzeczką, dzięki której nabiera różowej barwy, przyjemnie kwaskowatego smaku i nie jest przesłodzony, jak wiele dostępnych na rynku pink ginów. Destylowany w Holandii w 50-letnim miedzianym alembiku, gdzie ...

    Gin

    Flame Of Passion Pink Gin | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  11. Mackmyra Brukswhisky Whisky | 0,7 L | 41,4%
    Szwedzka whisky leżakowana w beczkach po bourbonie, następnie po sherry, a kolejno w beczkach ze świeżego szwedzkiego dębu. Przyjemnie lekka, łagodna, owocowo-kwiatowa z nieco mocniejszymi torfowymi nutami. W zapachu wyczuwalne gruszki, jabłka, owoce cytrusowe oraz wanilia. W smaku cytrusy z dodatk...

    Whisky

    Mackmyra Brukswhisky Whisky | 0,7 L | 41,4% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  12. Cotswolds Dry Gin | 0,7L | 46%
    To pierwsza działająca na pełną skale destylarnia w pięknej okolicy Cotswolds w Anglii. Produkuje szeroką gamę prawdziwie angielskich whisky single malt, ginów i likierów, w tym wielokrotnie nagradzany Cotswolds Dry Gin. Cotswolds Dry Gin to mieszanka dziewięciu starannie dobranych składników w ty...

    Gin

    Cotswolds Dry Gin | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  13. Cotswolds Reserve Whisky | 0,7 L | 50%
    Ta wyjątkowa whisky pochodzi z angielskiej dystylarni Cotswold i została wyprodukowana w 100% z lokalnie uprawianego jęczmienia. Jęczmień był ręcznie słodowany podłogowo przed destylacją, a następnie dojrzewał w kombinacji beczek po bourbonie pierwszego napełnienia i beczkach po czerwonym winie. Sin...

    Whisky

    Cotswolds Reserve Whisky | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł
  14. Rum

    Botucal Planas Rum | 0,7 L | 47% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  15. Ostatnia Sztuka
    Ocena:
    5 (1 opinia)
    Armagnac Sempe 15YO Saint Pierre GB| 0,7L | 40%

    Ocena

    Staję się powoli od grudnia fanem armaniaków. I w tym wypadku się nie zawiodłem. Jeżeli poszukujesz czegoś ciekawego a jednocześnie innego niż koniak to polecam. DARIUSZ

    Armagnac

    Armagnac Sempe 15YO Saint Pierre GB| 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  16. Akashi Red Wine Cask 5YO Whisky | 0,5 L | 50%
    Akashi Whisky jest produkowana w Eigashima Shuzo, pierwszej japońskiej destylarni, która uzyskała licencję na wytwarzanie whisky w 1919 roku. Stosowana kadź destylacyjna jest mniejsza niż używana przez szkockie i inne japońskie destylarnie. W rezultacie, whisky Akashi nie wymaga tak długiego procesu...

    Whisky

    Akashi Red Wine Cask 5YO Whisky | 0,5 L | 50% 500 ml

    1L = 1 399,98 zł
    699,99 zł
    1L = 1 399,98 zł
  17. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Ryoma Japanese Rum 7-letni, Kikusui Shuzo | 0,7L | 40%

    Ocena

    Lekko wytrawny, . W smaku owoce, zioła. Ma bardzo leki posmak sake, minimalnie też trawa/siano. Jak dać mu się równać w szklance to można poczuć lekko dymnego burbona. Na pewno nietuzinkowy, bo jak Japończycy biorą się za coś dobrego, to pewnością warto spróbować. Piotr

    Rum

    Ryoma Japanese Rum 7-letni, Kikusui Shuzo | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł