Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Marki - strona 33

Zobacz jako Siatka Lista

2159 produktów

  1. Two Stacks - Dram in a Can Blended | Zestaw | 4x0,1L | 43%
    Two Stacks Dram in a Can to pierwsza na świecie 43% whisky typu blend w puszce. Wspaniały profil smakowy oparty na wysokiej jakości alkoholu. Opakowanie w puszce jest ośmiokrotnie lżejsze od miniaturowych buteleczek i jest idelane do podróży czy konsumpcji na powietrzu z przyjaciółmi. Skład:woda...

    Whisky

    Two Stacks - Dram in a Can Blended | Zestaw | 4x0,1L | 43% 4x 100 ml

    1L = 242,48 zł
    96,99 zł
    1L = 242,48 zł
  2. Togouchi 15YO Whisky | 0,7 L | 43,8%
    Togouchi to wysokiej klasy i rzemieślnicza japońska marka whisky produkowana przez Chugoku Shuzo z siedzibą w Hatsukaichi w prefekturze Hiroszima, Destylarnia została założona w 1918 roku i produkuje sake i likiery od ponad 100 lat. Produkcja whisky Togouchi rozpoczęła się w 1990 roku. Unikalny proc...

    Whisky

    Togouchi 15YO Whisky | 0,7 L | 43,8% 700 ml

    1L = 1 142,84 zł
    799,99 zł
    1L = 1 142,84 zł
  3. The One Blended Whisky | 0,7 L | 46,6%
    Jest to wyjątkowa mieszanka wyselekcjonowanych szkockich whisky zbożowych i słodowych z Highlands, Speyside i Islay. Sercem każdej kompozycji jest single malt whisky z destylarni The Lakes. The One Whisky Collection jest wizytówką naszego doświadczenia w zakresie dojrzewania i mieszania whisky. Każd...

    Whisky

    The One Blended Whisky | 0,7 L | 46,6% 700 ml

    1L = 307,13 zł
    214,99 zł
    1L = 307,13 zł
  4. Teerenpeli 10YO Single Malt Whisky | 0,5 L | 43%
    Teerenpeli Single Malt whisky są produkowane w destylarni Teerenpeli przy użyciu fińskiego słodu z lokalnej fabryki słodu oraz świeżej i twardej wody gruntowej Salpausselkä. Stosujemy tradycyjne metody destylacji i dojrzewania oraz oryginalne miedziane urządzenia destylacyjne. Teerenpeli Single Mal...

    Whisky

    Teerenpeli 10YO Single Malt Whisky | 0,5 L | 43% 500 ml

    1L = 771,98 zł
    385,99 zł
    1L = 771,98 zł
  5. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Teerenpeli Portti Whisky | 0,5 L | 43%

    Ocena

    Teerenpeli PORTTI, to taka słodko-gorzka podróż przez smaki owoców i dębiny, dopełniona nutami ziół i przypraw. Zachowano tutaj jednak pewien balans, gdyż whisky nie jest przesadnie wytrawna, a tym samym nie jest za słodka. Naturalnie idzie bardziej w kierunku wytrawności i jeśli lubicie typowo słodkie whisky, to zapewne nie będziecie w pełni zadowoleni, jednak Ci co lubią trochę „tego i tego” powinni się w niej całkiem dobrze odnaleźć. Bardzo podobały mi się w niej nuty owoców leśnych, przede wszystkim czarnej porzeczki, która przewijała się na każdym etapie mojej degustacji. WML

    Whisky

    Teerenpeli Portti Whisky | 0,5 L | 43% 500 ml

    1L = 599,98 zł
    299,99 zł
    1L = 599,98 zł
  6. Whisky

    Teerenpeli Kulo 7YO Whisky | 0,5 L | 50,7% 500 ml

    1L = 695,98 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    347,99 zł
    1L = 695,98 zł
  7. Whisky

    Slyrs Bavarian Malt Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  8. Slyrs Bavarian Rye Whisky | 0,7 L | 41%
    Wszystko zaczęło się w 1994 roku: wyszkolony piwowar i mistrz gorzelnictwa Florian Stetter udał się w podróż studyjną do Szkocji. Jest zaskoczony podobieństwami do swojej ojczyzny - Górnej Bawarii: góry, czysta woda i cudownie czyste powietrze. Do tego dochodzi czasami upór Szkotów, który wydaje mu ...

    Whisky

    Slyrs Bavarian Rye Whisky | 0,7 L | 41% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  9. Haran 21YO Cask Select Whisky | 0,7 L | 40%
    Haran oznacza w języku bajskijskim „dolina”. W ten sposób honorujemy miejsce naszej destylarni, które znajduje się w Dolinie Ayala, przez którą przepływa krystalicznie czyste źródło wody rzeki Nervión. Whisky Haran 21YO Original Cask Selection jest wytwarzany z wyselekcjonowanych słodów najwyższej ...

    Whisky

    Haran 21YO Cask Select Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  10. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Haran 12YO Port Cask Whisky | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Takie odkrycia to ja lubię. Single malt z kraju Basków ( tylko nie z Hiszpanii ;) ) Miękka, dobrze wyleżakowana w beczkach po porto. Muszą mieć dojście do dobrych botteg, bo można wyczuć wysoką jakość beczek. Bardzo owocowa, lekko śmietanową, głęboka w finiszu. Mazowiecki Włóczykij

    Whisky

    Haran 12YO Port Cask Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  11. Ocena:
    3 (2 opinie)
    Haran 12YO Iberian Whisky| 0,7 L | 40%
    Haran oznacza w języku bajskijskim „dolina”. W ten sposób honorujemy miejsce naszej destylarni, które znajduje się w Dolinie Ayala, przez którą przepływa krystalicznie czyste źródło wody rzeki Nervión. Whisky Haran 12YO Traditional jest wytwarzana z wyselekcjonowanych słodów najwyższej jakości, zgo...

    Whisky

    Haran 12YO Iberian Whisky| 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  12. Dunville's Three Crowns Sherry Finish Whiskey | 0,7 L | 43,5%
    Stworzona w 1808 roku i odrodzona w 2012 roku historia irlandzkiej whisky Dunville’s to historia sławy, fortuny, tragedii i odrodzenia. Teraz przywrócona na należne jej miejsce wśród najlepszych na świecie whiskey. Wielokrotnie nagradzane irlandzkie whisky single malt i vintage blend Dunville’s są s...

    Whisky

    Dunville's Three Crowns Sherry Finish Whiskey | 0,7 L | 43,5% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  13. Dunville's 1808 Whiskey | 0,7 L | 40%
    Stworzona w 1808 roku i odrodzona w 2012 roku historia irlandzkiej whisky Dunville’s to historia sławy, fortuny, tragedii i odrodzenia. Teraz przywrócona na należne jej miejsce wśród najlepszych na świecie whiskey. Wielokrotnie nagradzane irlandzkie whisky single malt i vintage blend Dunville’s są s...

    Whisky

    Dunville's 1808 Whiskey | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 227,84 zł
    159,49 zł
    1L = 227,84 zł
  14. Ostatnia Sztuka
    Ocena:
    4.85 (6 opinii)
    Clyde May's Alabama Style Whisky | 0,7 L | 42,5%

    Ocena

    Kosztowałem na jednym z festiwali w zeszłym roku, a teraz będę miał stałe źródło! Oficjalny trunek stanu Alabama, a za byle co nie dają takich statutów :) Adam Maj

    Whisky

    Clyde May's Alabama Style Whisky | 0,7 L | 42,5% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  15. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Clonakilty Port Cask Whisky | 0,7 L | 43,6%

    Ocena

    Miałem okazje kosztować na WLW w tym roku. Najsubtelniejsza whisky leżakowana w beczkach po porto jaką znam. Sporo nut waniliowych, creme brule, owoców kandyzowanych oraz głębokich nut deserowej czekolady. Łukasz z Wilanowa

    Whisky

    Clonakilty Port Cask Whisky | 0,7 L | 43,6% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  16. Clonakilty Galley Head Whisky | 0,7 L | 40%
    Znajdujące się na nabrzeżu, w samym sercu miasta Clonakilty, trzy lśniące miedziane alembiki są inspirującym widokiem. To tutaj destylujemy naszą, wielokrotnie nagradzaną markę przy użyciu najlepszych składników, naszego doświadczenia oraz opinii naszych przyjaciół. Tu zaczyna się magia i jest domem...

    Whisky

    Clonakilty Galley Head Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  17. Clonakilty Double Oak Whisky | 0,7 L | 43,6%
    Znajdujące się na nabrzeżu, w samym sercu miasta Clonakilty, trzy lśniące miedziane alembiki są inspirującym widokiem. To tutaj destylujemy naszą, wielokrotnie nagradzaną markę przy użyciu najlepszych składników, naszego doświadczenia oraz opinii naszych przyjaciół. Tu zaczyna się magia i jest domem...

    Whisky

    Clonakilty Double Oak Whisky | 0,7 L | 43,6% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  18. Balcones Rye100 Whisky | 0,7 L | 50%
    Nasi destylerzy osobiście próbują zawartości każdej beczki Balcones przed butelkowaniem, aby zapewnić jakość i smak do których przyzwyczajamy naszych fanów by spełnić ich wygórowane oczekiwania. Są to autentyczne whisky i whiskey rzemieślnicze i nigdy nie są łączone ze sztucznym barwnikami lub aroma...

    Whisky

    Balcones Rye100 Whisky | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  19. Sakurao Original Gin | 0,7L | 47%
    Składniki roślinne ginów Sakurao oddają szeroką gamę nut aromatycznych, głęboko cytrusowych, takich jak kwiat cytryny czy bogaty zapach juzu, a także aromaty japońskiego cyprysu i muszli ostryg. Jednak kluczowym elementem ich tworzenia jest kwiat wiśni, zwany po japońsku sakura. Od jego japońskiej...

    Gin

    Sakurao Original Gin | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  20. Stobcross Single Malt | 0,7 L | 46%
    Stobcross single malt  whisky z destylarni The Clydeside, która została otwarta w Glasgow w 2017 roku. Destylarnię charakteryzuje piękna lokalizacja nad rzeką Clyde, w sąsiedztwie takich atrakcji jak Riverside muzeum czy Glasgow Science Centre. Pracujące w niej zaledwie dwa kotły destylacyjne umożli...

    Whisky

    Stobcross Single Malt | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  21. Whisky Row Rich and Spicy - Highland | 0,7L | 46%
    Whisky Row to seria blended malt whisky od Gleann Mor Spirits, nazwana na cześć zapomnianej nazwy ulicy w Leith w Edynburgu, która była jednym z centrów magazynowania szkockiej whisky w XIX i XX wieku. Edycja Rich and Spicy wykorzystuje whisky dojrzewające w beczkach po sherry, tworząc bogaty, chara...

    Whisky

    Whisky Row Rich and Spicy - Highland | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł