Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - Wino

Najwyżej oceniane - Wino

Zobacz jako Siatka Lista

98 produktów

  1. Wino

    Orange, Bedoba 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  2. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Convivial Rosé, Château Isolette

    Ocena

    Bardzo przyjemny francuski róż. Może nie tak dobry jak róże z hiszpañskiej apelacji Cigales ale godne polecenia. Wyczuwalne aromaty malin i poziomek. Na podniebieniu czuć truskawki i poziomki generalnie to bardzo świeże, owocowe i eleganckie winko do samodzielnego wypicia lub do lekkich dań. Krzysztof

    Wino

    Convivial Rosé, Château Isolette 750 ml

    1L = 59,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  3. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rioja Reserva, Campo Viejo

    Ocena

    Dobrze zbalansowane, z przyjemnymi nutami dojrzałych owoców, wanilii i delikatnych przypraw. Smak jest gładki i elegancki, a finisz przyjemnie długi ☺️ Joanna

    Wino

    Rioja Reserva, Campo Viejo 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  4. Wino

    Fragolino Rosso, Marengo 750 ml

    1L = 39,99 zł
    29,99 zł
    1L = 39,99 zł
  5. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Alazani Valley White, Old Kakheti

    Ocena

    bardzo delikatne i fantastyczne idealnie uzupełnia kubki smakowe swoją subtelnością fantastycznie kompozycje smakowe wyrażają swój słodkawy smak z każdym łykiem jest bardzo wyjątkowe takie jakie lubię . Damian

    Wino

    Alazani Valley White, Old Kakheti 750 ml

    1L = 51,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  6. Wino

    Semi Dry Sparkling “Maestro”, Badagoni 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
Strona
na stronę