Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane

Najwyżej oceniane

Zobacz jako Siatka Lista

409 produktów

  1. Wino

    Orange, Bedoba 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  2. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Redbreast Lustau | 0,7L | 46%

    Ocena

    Miękka, gładka i aromatyczna. Troszkę słodka ale smakowo nieagresywna jednak z charakterem. Ciemne owoce, tak jak w opisie. Aromatyczna czekolada w rodzaju kasztankom Wedla, fajna, niewymagająca. Na pewno powtórzę, mam czasem ochotę na coś mniej wymagającego przyzwyczajenia i Lustau jest idealna na takie dni Idealnie gładka

    Whisky

    Redbreast Lustau | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  3. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rioja Reserva, Campo Viejo

    Ocena

    Dobrze zbalansowane, z przyjemnymi nutami dojrzałych owoców, wanilii i delikatnych przypraw. Smak jest gładki i elegancki, a finisz przyjemnie długi ☺️ Joanna

    Wino

    Rioja Reserva, Campo Viejo 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  4. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Amorale Tre Uva, Cantine Terre Collina

    Ocena

    Bardzo przyjemne, lekkie wino o delikatnym owocowym aromacie i dobrej równowadze smaków. Świetnie sprawdziło się do lekkiej kolacji, na pewno kupię ponownie Cezary

    Wino

    Amorale Tre Uva, Cantine Terre Collina 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
na stronę