Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - Whisky

Najwyżej oceniane - Whisky

Zobacz jako Siatka Lista

155 produktów

  1. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Redbreast Lustau | 0,7L | 46%

    Ocena

    Miękka, gładka i aromatyczna. Troszkę słodka ale smakowo nieagresywna jednak z charakterem. Ciemne owoce, tak jak w opisie. Aromatyczna czekolada w rodzaju kasztankom Wedla, fajna, niewymagająca. Na pewno powtórzę, mam czasem ochotę na coś mniej wymagającego przyzwyczajenia i Lustau jest idealna na takie dni Idealnie gładka

    Whisky

    Redbreast Lustau | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  2. Whisky

    Eagle Rare Whiskey Bourbon 10-letni | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  3. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Deanston Virgin Oak Cask Strength | 0,7L | 58,5%

    Ocena

    Mocna, ale dobrze pijalna jak na taką moc. Nie powiedziałbym, ze ma 58 procent alkoholu. Dobra dla kogoś, kto lubi aromat beczki po burbonie, a nie koniecznie prefereije dymne walory whisky. Tomasz

    Whisky

    Deanston Virgin Oak Cask Strength | 0,7L | 58,5% 700 ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  4. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Bunnahabhain Cask Strength 2023, Whisky 12-letnia | 0,7L | 60,1%

    Ocena

    Bądźmy szczerzy, Bunnahabhain nie ma w ofercie słabych whisky, ale ta pozycja to absolutna topka z tej destylarni. Alkohol mimo wysokiego stężenia niesamowicie dobrze ukryty, czekoladowo-wiśniowa bomba w ustach, która trwa i trwa. Polecam Krzysiek

    Whisky

    Bunnahabhain Cask Strength 2023, Whisky 12-letnia | 0,7L | 60,1% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
na stronę