Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - Whisky - strona 4

Najwyżej oceniane - Whisky - strona 4

Zobacz jako Siatka Lista

155 produktów

  1. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Amrut Peated | 0,7L | 46%

    Ocena

    Ciekawa pozycja od przyjaciół z Indii. Do smolistych potworów z Islay sporo jej brakuje, za to odwdzięcza się duża złożonością, ciekawymi aromatami i atrakcyjną ceną. Warto spróbować Maciej

    Whisky

    Amrut Peated | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  2. Whisky

    Inchgower 14 YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 421,41 zł
    294,99 zł
    1L = 421,41 zł
  3. Whisky

    Dailuaine 16YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  4. Whisky

    Ardbeg Wee Beastie | 0,7L | 47,4% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  5. Whisky

    Auchentoshan 18YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 528,56 zł
    369,99 zł
    1L = 528,56 zł
  6. Whisky

    Old Pulteney 18YO Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 907,13 zł
    634,99 zł
    1L = 907,13 zł
  7. Ocena:
    5 (4 opinie)
    Bunnahabhain 18 y.o. Islay Single Malt | 0,7L | 46,3%

    Ocena

    To że ta whisky zebrała wiele nagród to nie przypadek biorąc pod uwagę jak wiele ma do zaoferowania doznań smakowo aromatycznych,jednym słowem kozacka łycha. Radosław

    Whisky

    Bunnahabhain 18 y.o. Islay Single Malt | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 1 171,41 zł
    819,99 zł
    1L = 1 171,41 zł
  8. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Jack Daniel's Tennessee Whiskey Sinatra Select | 1L | 45%

    Ocena

    To elegancka, mocniejsza wersja klasyka – pełna dębu, wanilii i przypraw, z długim, wytrawnym finiszem. Warta wydanych pieniedzy. Podane na lodzie łagodnieje, tracąc nieco mocy, a jednocześnie odsłania pełnię swojego ukrytego piękna. Grzegorz

    Whisky

    Jack Daniel's Tennessee Whiskey Sinatra Select | 1L | 45% 1 l

    1L = 739,99 zł
    739,99 zł
    1L = 739,99 zł
  9. Whisky

    Gladstone American Oak Front | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  10. Ocena:
    5 (4 opinie)
    The Chita Suntory Whisky| 0,7L | 43%

    Ocena

    Do tej pory pite japońskiej whisky raczej kojarzyły mi się z aptecznym posmakiem. Chita to miła odmiana o subtelnym i delikatnym smaku z korzennymi nutami, gdzie wyczuwa się też miód i tropikalne owoce. Bardzo przyjemny zapach i jedynie niewielki dodatek lodu lub wody (Japończycy bardzo często rozcieńczając whisky wodą) jest wymagany aby delektować się smakiem tego trunku. Polecam Tomasz

    Whisky

    The Chita Suntory Whisky| 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  11. Ocena:
    5 (8 opinii)
    Glenfiddich 12YO + szklanka | Zestaw | 0,7L | 40%

    Ocena

    Whisky znana i lubiana, wiadomo, szklanka też bardzo ładna, ale sugeruję sprawdzić przy odbiorze, bo ja miałem pękniętą. Oczywiście fakt ten został pozytywnie rozwiązany i zamówiłem kolejną sztukę. Rafał

    Whisky

    Glenfiddich 12YO + szklanka | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
na stronę