Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - Whisky - strona 3

Najwyżej oceniane - Whisky - strona 3

Zobacz jako Siatka Lista

155 produktów

  1. Ocena:
    5 (5 opinii)
    Teerenpeli Savu Whisky | 0,5 L | 43%

    Ocena

    Teerenpeli Single Malt Whisky SAVU, to whisky bardzo stonowana, spokojna i dość prosta. Przyznam szczerze, że trochę brakowało mi tutaj jakiejś większej głębi, a przede wszystkim jakiegoś wyraźniejszego wpływu tych destylatów z beczek po sherry Pedro Ximenez. Dominują tutaj destylaty z beczek po bourbonie, a dymność jest naprawdę mocno ograniczona. Gdy do niej wracałem, od czasu do czasu wyczuwałem nowe nuty smakowe, ale jakby traciłem te wcześniejsze. WML

    Whisky

    Teerenpeli Savu Whisky | 0,5 L | 43% 500 ml

    1L = 539,98 zł
    269,99 zł
    1L = 539,98 zł
  2. Whisky

    Teerenpeli Kulo 7YO Whisky | 0,5 L | 50,7% 500 ml

    1L = 695,98 zł
    347,99 zł
    1L = 695,98 zł
  3. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Haran 12YO Port Cask Whisky | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Takie odkrycia to ja lubię. Single malt z kraju Basków ( tylko nie z Hiszpanii ;) ) Miękka, dobrze wyleżakowana w beczkach po porto. Muszą mieć dojście do dobrych botteg, bo można wyczuć wysoką jakość beczek. Bardzo owocowa, lekko śmietanową, głęboka w finiszu. Mazowiecki Włóczykij

    Whisky

    Haran 12YO Port Cask Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  4. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Clonakilty Port Cask Whisky | 0,7 L | 43,6%

    Ocena

    Miałem okazje kosztować na WLW w tym roku. Najsubtelniejsza whisky leżakowana w beczkach po porto jaką znam. Sporo nut waniliowych, creme brule, owoców kandyzowanych oraz głębokich nut deserowej czekolady. Łukasz z Wilanowa

    Whisky

    Clonakilty Port Cask Whisky | 0,7 L | 43,6% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  5. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Mackmyra Svensk Rök | 0,5 L | 46%

    Ocena

    Producent ogłasza, że to trunek "inny niż wszystkie" i ma rację. Zdecydowanie dymna a przy tym średnio ciężka w smaku, o wspaniałych leśnych aromatach. Bardzo przypadła nam do gustu (choć trzeba podkreślić, że to ciekawostka dla lubiących gorzkość i surowość dymnych whisky). Na pewno wrócimy do niej, nawet jeśli cena nie zachęca. Anna

    Whisky

    Mackmyra Svensk Rök | 0,5 L | 46% 500 ml

    1L = 539,98 zł
    269,99 zł
    1L = 539,98 zł
  6. Ocena:
    5 (1 opinia)
    King's Inch Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Cena nie zachęca, ale w butelce dostajemy płyn o klasę wyżej niż się spodziewamy. Po prostu bardzo dobra, zrównoważona w smaku i zapachu whisky single malt - taka, jaką jest ;) Nazwa nawiązująca do jednostki miary wskazuje, że z precyzją przygotowano napój spełniający wszystkie kryteria - bez szaleństw i udziwnień, a ma się ochotę na kolejną szklaneczkę. Anna

    Whisky

    King's Inch Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  7. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Elsburh Wayfare batch #2 | 0,7L | 57,9%

    Ocena

    Jeżeli chcesz spróbować coś wyjątkowego w CS i NAS to ta pozycja Ciebie nie zawiedzie. Jej smak i zapach to poezja dla nosa i podniebienia Wyśmienita jakość sama w sobie. Więcej takich pozycji dla miłośników whisky!!!!!! jacek

    Whisky

    Elsburh Wayfare batch #2 | 0,7L | 57,9% 700 ml

    1L = 599,99 zł
    419,99 zł
    1L = 599,99 zł
na stronę