Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - Whisky - strona 2

Najwyżej oceniane - Whisky - strona 2

Zobacz jako Siatka Lista

155 produktów

  1. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Dunville's Dead Island 2 Whiskey | 0,7L | 40%

    Ocena

    Po whisky nie spodziewałem się niczego specjalnego, bo już tak to bywa z tymi limitowanymi kolekcjami. Jednak tutaj porządne zaskoczenie zarówno w smaku jak i wyglądzie butelki. Z takich ciekawostek to etykieta świeci w ciemności. Polecam spróbować. Kamil RTG

    Whisky

    Dunville's Dead Island 2 Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  2. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kozuba Light Whiskey Starkus | 0,75L | 40%

    Ocena

    Świetna oferta. Bardzo dobra cena . Ja osobiście kupiłem na prezent dla bliskiej osoby, która przekazała mi informację zwrotną o smaku który podobno ???? jest delikatny i aromatyczny. Z czystym sumieniem polecam Rafał

    Whisky

    Kozuba Light Whiskey Starkus | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 279,99 zł
    209,99 zł
    1L = 279,99 zł
  3. Whisky

    Carn Mor Aberlour 2013 | 0,7L | 47,5% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  4. Whisky

    Bain's 15YO Special Release Whisky | 1L | 52,5% 1 l

    1L = 419,99 zł
    419,99 zł
    1L = 419,99 zł
  5. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Picti Coast | 0,7L | 46%

    Ocena

    W zapachu pięknie pachnące żółte owoce, morele, nektarynki, melon, chociaż jak poczytałem znawcy bardziej to opisują jako zielone jabłko. Naprawdę, tak ładnie pachnącej whisky, dawno nie miałem przyjemności próbować. W smaku się to przekłada, dosyć pieprzna. Nawet nie wymaga lodu, wody. Naprawdę ciekawy produkt, a zapach owocowy, robi prze potężnie wrażenie. Jurasinho

    Whisky

    Picti Coast | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
na stronę