Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - Inne alkohole

Najwyżej oceniane - Inne alkohole

Zobacz jako Siatka Lista

62 produkty

  1. Brandy

    Metaxa 12* Zeus | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  2. Mezcal

    Montelobos Espadin Joven, Mezcal Artesanal 100% Agave | 0,7L | 43,2% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  3. Gotowy drink

    Kozuba Bar Box Vodka Sour FS | 1,75L | 20% 1,75 l

    1L = 79,99 zł
    139,99 zł
    1L = 79,99 zł
    • Panama
    • 15% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (3 opinie)
    Bumbu Cream Likier  | 0,7L | 15%

    Ocena

    Genialnie skomponowany likier na bazie panamskiego rumu Bumbu XO. Kokos, wanilia, kardamon dominują w smaku. Zupełnie inny profil niż likiery irlandzkie na bazie whiskey. Maciej

    Likier

    Bumbu Cream Likier | 0,7L | 15% 700 ml

    1L = 194,27 zł
    135,99 zł
    1L = 194,27 zł
  4. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Scorch Scotch Whisky Likier | 0,7 L | 29%

    Ocena

    Fantastyczny napitek dla lubiących słodkie i owocowe nuty w whisky. pomarańczowy posmak nadaje temu likierowi niepowtarzalnego uroku. Szklaneczka likieru, garść lodu i dobra muzyka :) :) Artur

    Likier

    Scorch Scotch Whisky Likier | 0,7 L | 29% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
Strona
na stronę