Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - strona 6

Najwyżej oceniane - strona 6

Zobacz jako Siatka Lista

409 produktów

  1. Ocena:
    5 (8 opinii)
    Nikka Whisky From The Barrel | 0,5L | 51,4%

    Ocena

    Co tu dużo pisać? Jedna z najlepszych whisky na świecie i ze świecą szukać lepszej, szczególnie w zakresie stosunku jakości do ceny. Dodatkowo bardzo poręczna i minimalistyczna butelka, nie wzbudzająca podejrzeń. Mike

    Whisky

    Nikka Whisky From The Barrel | 0,5L | 51,4% 500 ml

    1L = 399,98 zł
    199,99 zł
    1L = 399,98 zł
  2. Whisky

    Carn Mor Aberlour 2013 | 0,7L | 47,5% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  3. Ostatnia Sztuka
    • Panama
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (6 opinii)
    Naud Hidden Loot, Amber Spiced Rum | Tuba | 0,7L | 40%

    Ocena

    Rewelacyjny jeden z lepszych jakie piłem. lekko słodki, bogaty tak jak opisano. Z czystym sumieniem polecam do picia bez dodatków. Doanie coli w tym wypadku będzie profanacją (choć jak ktoś lubi psuć dobry smak - jego wola). Adam

    Rum

    Naud Hidden Loot, Amber Spiced Rum | Tuba | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  4. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Eiko Wódka | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo czysta w smaku, jako że kompletnie się nie znam na walorach smakowych wódki powiem po prostu, że jest delikatniejsza w smaku niż przeciętna w sklepie. Dawid

    Wódka

    Eiko Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  5. Whisky

    Bain's 15YO Special Release Whisky | 1L | 52,5% 1 l

    1L = 419,99 zł
    419,99 zł
    1L = 419,99 zł
  6. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Picti Coast | 0,7L | 46%

    Ocena

    W zapachu pięknie pachnące żółte owoce, morele, nektarynki, melon, chociaż jak poczytałem znawcy bardziej to opisują jako zielone jabłko. Naprawdę, tak ładnie pachnącej whisky, dawno nie miałem przyjemności próbować. W smaku się to przekłada, dosyć pieprzna. Nawet nie wymaga lodu, wody. Naprawdę ciekawy produkt, a zapach owocowy, robi prze potężnie wrażenie. Jurasinho

    Whisky

    Picti Coast | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł