Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - strona 7

Najwyżej oceniane - strona 7

Zobacz jako Siatka Lista

408 produktów

  1. Whisky

    The One Sherry Cask Whisky | 0,7 L | 46,6% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  2. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Teerenpeli Portti Whisky | 0,5 L | 43%

    Ocena

    Teerenpeli PORTTI, to taka słodko-gorzka podróż przez smaki owoców i dębiny, dopełniona nutami ziół i przypraw. Zachowano tutaj jednak pewien balans, gdyż whisky nie jest przesadnie wytrawna, a tym samym nie jest za słodka. Naturalnie idzie bardziej w kierunku wytrawności i jeśli lubicie typowo słodkie whisky, to zapewne nie będziecie w pełni zadowoleni, jednak Ci co lubią trochę „tego i tego” powinni się w niej całkiem dobrze odnaleźć. Bardzo podobały mi się w niej nuty owoców leśnych, przede wszystkim czarnej porzeczki, która przewijała się na każdym etapie mojej degustacji. WML

    Whisky

    Teerenpeli Portti Whisky | 0,5 L | 43% 500 ml

    1L = 599,98 zł
    299,99 zł
    1L = 599,98 zł
  3. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Haran 8YO Classic Whisky | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Haran Whiskey Classic Original Recipe 8yo, to młoda whiskey gdzie prym wiodą cytrusów i nuty słodu. Nie jest skomplikowana, nie jest też bardzo złożona, a za to jest spójna na każdym etapie konsumpcji. Jest konkretna w tym co chce nam przekazać i dzięki temu nadaje się bardzo dobrze jako whiskey, która otwiera degustację. Trochę jak taki podstawowy speysider, trochę jak właśnie Glen Grant. Czy to dobrze czy może źle, musicie ocenić sami. Whisky zdecydowanie bardziej przeznaczona do relaksu, niż do głębokich analiz. WML

    Whisky

    Haran 8YO Classic Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  4. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Haran 12YO Port Cask Whisky | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Takie odkrycia to ja lubię. Single malt z kraju Basków ( tylko nie z Hiszpanii ;) ) Miękka, dobrze wyleżakowana w beczkach po porto. Muszą mieć dojście do dobrych botteg, bo można wyczuć wysoką jakość beczek. Bardzo owocowa, lekko śmietanową, głęboka w finiszu. Mazowiecki Włóczykij

    Whisky

    Haran 12YO Port Cask Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  5. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Clonakilty Port Cask Whisky | 0,7 L | 43,6%

    Ocena

    Miałem okazje kosztować na WLW w tym roku. Najsubtelniejsza whisky leżakowana w beczkach po porto jaką znam. Sporo nut waniliowych, creme brule, owoców kandyzowanych oraz głębokich nut deserowej czekolady. Łukasz z Wilanowa

    Whisky

    Clonakilty Port Cask Whisky | 0,7 L | 43,6% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  6. Ocena:
    5 (4 opinie)
    Ole Smoky Mango Habanero Whiskey | 0,7L | 35%

    Ocena

    Znakomite połączenie trzech światów: owoców, bourbon-u i ostrości. Smaki znakomicie się mieszają i uzupełniają. Początkowo pikantność może być spora dla mniej doświadczonych, ale potem, z każdym następnym smakowaniem, staje się mniejsza. Polecam z jedną, większą kostką lodu. Łukasz

    Spirit drink

    Ole Smoky Mango Habanero Whiskey | 0,7L | 35% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  7. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rum Real McCoy Single Blended 5yo | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Świetny rum, bez porównania milszy dla podniebienia, niż wszystkie Flor de Caña, nawet 130th. Jeśli lubisz najlepsze Angostury i Mount Gay XO, to ten McCoy będzie idealny. Robert

    Rum

    Rum Real McCoy Single Blended 5yo | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  8. Gin

    Whitley Neill Quince Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  9. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Cepas Antiquas Garnacha, Martínez Corta

    Ocena

    Szlachetne wino, dojrzała Rioja 100% Garnacha. E bukiecie kawa, lubczyk, cedr, wanilia. Świetna integracja alko i mocne taniny. Naprawdę kawał dobrego wina. Szczyt rozwoju Michał

    Wino

    Cepas Antiquas Garnacha, Martínez Corta 750 ml

    1L = 266,65 zł
    199,99 zł
    1L = 266,65 zł
  10. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Mackmyra Svensk Rök | 0,5 L | 46%

    Ocena

    Producent ogłasza, że to trunek "inny niż wszystkie" i ma rację. Zdecydowanie dymna a przy tym średnio ciężka w smaku, o wspaniałych leśnych aromatach. Bardzo przypadła nam do gustu (choć trzeba podkreślić, że to ciekawostka dla lubiących gorzkość i surowość dymnych whisky). Na pewno wrócimy do niej, nawet jeśli cena nie zachęca. Anna

    Whisky

    Mackmyra Svensk Rök | 0,5 L | 46% 500 ml

    1L = 539,98 zł
    269,99 zł
    1L = 539,98 zł