Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - strona 3

Najwyżej oceniane - strona 3

Zobacz jako Siatka Lista

409 produktów

  1. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Lustau Brandy Solera Reserva | 0,7L | 40%

    Ocena

    Świetna relacja jakości do ceny. W ustach przyjemna miękkość,nuty czekolady, karmelu lukrecji. W nosie nieco spirytusowy z nutami wanili i delikatna beczka. Polecam. Paweł

    Brandy

    Lustau Brandy Solera Reserva | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  2. Nalewka

    Nalewka z czarnej porzeczki | 0,5L | 20% 500 ml

    1L = 179,98 zł
    89,99 zł
    1L = 179,98 zł
  3. Brandy

    Metaxa 12* Zeus | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
    • Grecja
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (14 opinie)
    Metaxa Private Reserve Orama Brandy | 0,7L | 40%

    Ocena

    Brendy bardzo dobre. Porównałem od razu do Metaxy 9* i 12* - jest duża różnica. Nie miałem akurat Grande Fine, ale to też zamierzam porównać. Generalnie trunek wart swojej ceny. Tomasz

    Brandy

    Metaxa Private Reserve Orama Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  4. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Ardbeg Corryvreckan Whisky | 0,7L | 57,1%

    Ocena

    Na ten moment to najlepsza whisky, jaką piłem, a próbowałem już wielu. Z wyłączeniem tych droższych. Ma intensywny aromat i długie, przyjemne posmakiwanie. Polecam. Igor

    Whisky

    Ardbeg Corryvreckan Whisky | 0,7L | 57,1% 700 ml

    1L = 757,13 zł
    529,99 zł
    1L = 757,13 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (2 opinie)
    Espolon Reposado Tequila, 100% Agave | 0,7L | 40%

    Ocena

    Cieszę się, że w końcu jest dostępna wersja reposado. Jeszcze 2 lata temu można było ją kupić za 130 PLN, ale tylko w kilku sklepach (nie Lidl). Teraz już mogę odebrać ją w każdym lidlu Paweł

    Tequila

    Espolon Reposado Tequila, 100% Agave | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  5. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Dewar's, Bourbon Cask Whisky 12-letnia | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobra, nie ma tego natrętnego zapachu torfowego dymu wszechobecnego w większości blendowanych whisky, który gdzie indziej przykrywa słodycze. Tu natomiast są kandyzowane owoce, jest karmel, jest kawa, jest radość. W społeczeństwie gdzie standard wyznaczał przez 50 lat czerwony Jaś Wędrowniczek z Peweksu - to jest zupełnie nowe doznanie. Polecam do degustacji tej whisky założyć garnitur, do tamtej wystarczały dziurawe jeansy i pet w zębach. Co nie znaczy, żeśmy się nią w młodości nie radowali;). Ale to jest coś innego, łagodnego i złożonego bez nadmiernego zadymienia Malina

    Whisky

    Dewar's, Bourbon Cask Whisky 12-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  6. Wino

    Prosecco Valdobbiadene Brut, Varaschin 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  7. Wino

    Prosecco Valdobbiadene Superiore Brut, Borgo 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  8. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Deanston Virgin Oak Cask Strength | 0,7L | 58,5%

    Ocena

    Mocna, ale dobrze pijalna jak na taką moc. Nie powiedziałbym, ze ma 58 procent alkoholu. Dobra dla kogoś, kto lubi aromat beczki po burbonie, a nie koniecznie prefereije dymne walory whisky. Tomasz

    Whisky

    Deanston Virgin Oak Cask Strength | 0,7L | 58,5% 700 ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  9. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Bunnahabhain Cask Strength 2023, Whisky 12-letnia | 0,7L | 60,1%

    Ocena

    absolutna delicja! Whisky zachwyca niesamowitym bogactwem i dynamiką smaku – słodycz płynnie łączy się z nutami róży, wiśni i karmelu, przeplatając się z lekką, wytrawną głębią. Pomimo wysokiej zawartości alkoholu (60,1%), moc nie dominuje – jest znakomicie ukryta, a alkohol jedynie podbija intensywność doznań smakowych, nie paląc podniebienia. Smaki rozwijają się nieustannie – na języku nieustannie buzują i eksplodują nowe niuanse. Co chwilę wyłania się coś innego: raz delikatna owocowa słodycz, raz kremowy karmel, innym razem subtelna taniczność. To whisky, która nieustannie się zmienia i zaskakuje przy każdym łyku. Grzegorz

    Whisky

    Bunnahabhain Cask Strength 2023, Whisky 12-letnia | 0,7L | 60,1% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł