Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - strona 4

Najwyżej oceniane - strona 4

Zobacz jako Siatka Lista

408 produktów

  1. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kaiken Indómito Malbec

    Ocena

    Pierwsze argentyńskie wino, które mi smakowało. Niby intensywność 4/5 ale jak dla mnie takie 3/5 - jest to dla mnie na plus, bo nie przepadam za baaardzo intensywnymi winami Joanna

    Wino

    Kaiken Indómito Malbec 750 ml

    1L = 75,99 zł
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  2. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Château Lynch-Moussas

    Ocena

    To wspaniałe wino pachnie czarną porzeczką i maliną, a w tle pojawiają się subtelne nuty dymu i drewna. W smaku jest pełne, a zarazem świeże i eleganckie, z długim, przyjemnym finiszem. Po prostu świetne Bordeaux, do którego chce się wracać. Piotr

    Wino

    Château Lynch-Moussas 750 ml

    1L = 293,32 zł
    219,99 zł
    1L = 293,32 zł
  3. Ocena:
    5 (6 opinii)
    Patridom Gran Reserva Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    Genialny rum w super cenie. Pijalny, słodki, bogaty w aromaty. Super do sączenia bez dodatków. Zdecydowanie lepszy od wszystkiego co próbowałem z marketowych półek. Tom

    Rum

    Patridom Gran Reserva Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  4. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Tokaji Aszú 6 Puttonyos, Chateau Dereszla

    Ocena

    Bardzo dobry, delikatny, wszystkie smaki zrównoważone, żaden nie jest mocniejszy od drugiego, oceniam bardzo wysoko , jedne z najlepszych. Trochę drogie te Aszu 5 puttonyos z 2014, bardzo podobnie i dużo tańsze, a równie wyśmienite. Marek

    Wino

    Tokaji Aszú 6 Puttonyos, Chateau Dereszla 500 ml

    1L = 269,98 zł
    134,99 zł
    1L = 269,98 zł
  5. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rioja Reserva, Solar Viejo

    Ocena

    Zdumiewająco dobry melanż! Generalnie nie lubię mieszanek wieloszczepowych, ale ta jest doskonała. Rioja pod względem ciężkości daleka jest od Ribera del Duero, numeru 1 dla koneserów hiszpańskich win, ale to, przynajmniej z tego rocznika, bliskie im jest. Polecam! Zbigniew

    Wino

    Rioja Reserva, Solar Viejo 750 ml

    1L = 87,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    65,99 zł
    1L = 87,99 zł