Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - strona 5

Najwyżej oceniane - strona 5

Zobacz jako Siatka Lista

408 produktów

  1. Ocena:
    5 (5 opinii)
    2023

    Ocena

    Świetne wino (oczywiście schłodzony do odpowiedniej temperatury), sprawdzające się zarówno jako dodatek do posiłku, jak i sączony niezależnie od niego. Sylwia

    Wino

    Brut Millesimato, Bottega 750 ml

    1L = 51,99 zł
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  2. Whisky

    Mortlach 12YO | 0,7L | 43,4% 700 ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  3. Gotowy drink

    Kozuba Bar Box Vodka Sour FS | 1,75L | 20% 1,75 l

    1L = 79,99 zł
    139,99 zł
    1L = 79,99 zł
  4. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Kozuba Wheat Vodka | 0,75L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobra wódka. Schłodzona prawie nie wyczuwalna w smaku. Byłem ciekaw smaku wódki od kozuby po testach ich wyśmienitego whisky, które pomimo dość wysokiej ceny warte jest uwagi smakoszy nieco tańszych gatunków. Polecam w 110% pomimo że ma 40% ???? Mateusz

    Wódka

    Kozuba Wheat Vodka | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 186,65 zł
    139,99 zł
    1L = 186,65 zł
  5. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kozuba Light Whiskey Starkus | 0,75L | 40%

    Ocena

    Świetna oferta. Bardzo dobra cena . Ja osobiście kupiłem na prezent dla bliskiej osoby, która przekazała mi informację zwrotną o smaku który podobno ???? jest delikatny i aromatyczny. Z czystym sumieniem polecam Rafał

    Whisky

    Kozuba Light Whiskey Starkus | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 279,99 zł
    209,99 zł
    1L = 279,99 zł
  6. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kozuba Corn Vodka | 0,75L | 40%

    Ocena

    To już kolejny produkt od Kozuby i jak każda wódka od nich delikatna, lekka w smaku, świetna do delektowania. Żadnego kaca rano. Kukurydza i ziemniak szczególnie to moi faworyci. WW

    Wódka

    Kozuba Corn Vodka | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 186,65 zł
    139,99 zł
    1L = 186,65 zł
  7. Ocena:
    5 (4 opinie)
    Balcones Texas Rum Pot Distilled | 0,7L | 59,6%

    Ocena

    W tym przedziale cenowym rewelacja, nie jest słodki wręcz przeciwnie goryczkowy, mięsisty, treściwy bardziej w stylu angielskim niż ulepkowo dosładzanym agricole czy hiszpańskim Paweł

    Rum

    Balcones Texas Rum Pot Distilled | 0,7L | 59,6% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł