Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - strona 2

Najwyżej oceniane - strona 2

Zobacz jako Siatka Lista

409 produktów

  1. Wino

    Sauvignon Blanc Marlborough, Stony Ocean 750 ml

    1L = 62,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    46,99 zł
    1L = 62,65 zł
  2. Wino

    Fragolino Rosso, Marengo 750 ml

    1L = 39,99 zł
    29,99 zł
    1L = 39,99 zł
  3. Wino

    Semi Dry Sparkling “Maestro”, Badagoni 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  4. Wino

    Primitivo Bag in Box, Poggio Fiorito 3 l

    1L = 33,33 zł
    99,99 zł
    1L = 33,33 zł
  5. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Henners Brut NV

    Ocena

    Doskonale wino produkowane tradycyjną metodą. Idealnie zbalansowana mieszanka 3 szczepów, Chardonnay, PN i Pinot Meunier. Drogie ale z klasą doskonałych francuskich szampanów i nieco jednak od nich rozsądniejsze cenowo Anna

    Wino

    Henners Brut NV 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
na stronę