Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Najwyżej oceniane - Wino - strona 3

Najwyżej oceniane - Wino - strona 3

Zobacz jako Siatka Lista

97 produktów

  1. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Cepas Antiquas Garnacha, Martínez Corta

    Ocena

    Szlachetne wino, dojrzała Rioja 100% Garnacha. E bukiecie kawa, lubczyk, cedr, wanilia. Świetna integracja alko i mocne taniny. Naprawdę kawał dobrego wina. Szczyt rozwoju Michał

    Wino

    Cepas Antiquas Garnacha, Martínez Corta 750 ml

    1L = 266,65 zł
    199,99 zł
    1L = 266,65 zł
  2. Wino

    Gavi del Comune di Gavi, Le Clivie 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
Strona
na stronę