Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 7

Zobacz jako Siatka Lista

958 produktów

  1. Wino

    Sauvignon Blanc, Stony Ocean 750 ml

    1L = 45,32 zł
    33,99 zł
    1L = 45,32 zł
  2. Ocena:
    5 (4 opinie)
    Sauvignon Blanc Marlborough, Stony Ocean

    Ocena

    Kupiłem na spróbowanie i naprawdę dobre wino. Lekkie, świeże, czuć cytrusy i trochę owoców tropikalnych. Pije się bardzo przyjemnie, na pewno kupię jeszcze raz Wojtek

    Wino

    Sauvignon Blanc Marlborough, Stony Ocean 750 ml

    1L = 62,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    46,99 zł
    1L = 62,65 zł
  3. Wino

    Fragolino Rosso, Marengo 750 ml

    1L = 39,99 zł
    29,99 zł
    1L = 39,99 zł
  4. Muscat Rosé, Koblevo
    Muscat Rosé Koblevo pochodzi z obwodu Mikołajowskiego na południu Ukrainy, wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego. Obszar ten cechuje się sprzyjającym uprawie winorośli klimatem, dzięki czemu powstające tam wina wyróżniają się intensywnością zapachową i harmonijną strukturą. Winiarnia Koblevo należy do najb...

    Wino

    Muscat Rosé, Koblevo 750 ml

    1L = 37,32 zł
    27,99 zł
    1L = 37,32 zł
  5. Ostatnie Sztuki
    Glenfiddich Gran Reserva 21YO Rum Cask CNY | 0,7L | 40%
    Odkryj wyjątkowe połączenie szkockiej tradycji i karaibskiej egzotyki z Glenfiddich Gran Reserva , 21-letnią wyrafinowaną whisky single malt stworzoną z myślą o najbardziej wymagających koneserach. Przez ponad dwie dekady dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu, zyskując głębię, elegancję i niezwy...

    Whisky

    Glenfiddich Gran Reserva 21YO Rum Cask CNY | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 428,56 zł
    999,99 zł
    1L = 1 428,56 zł
  6. Ostatnia Sztuka
    Ocena:
    5 (1 opinia)
    Alazani Valley White, Iveria

    Ocena

    bardzo delikatne i fantastyczne idealnie uzupełnia kubki smakowe swoją subtelnością fantastycznie kompozycje smakowe wyrażają swój słodkawy smak z każdym łykiem jest bardzo wyjątkowe takie jakie lubię . Damian

    Wino

    Alazani Valley White, Iveria 750 ml

    1L = 46,65 zł
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł
  7. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Alazani Valley White, Old Kakheti

    Ocena

    bardzo delikatne i fantastyczne idealnie uzupełnia kubki smakowe swoją subtelnością fantastycznie kompozycje smakowe wyrażają swój słodkawy smak z każdym łykiem jest bardzo wyjątkowe takie jakie lubię . Damian

    Wino

    Alazani Valley White, Old Kakheti 750 ml

    1L = 51,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  8. Barolo Ginestra Riserva, Cascina Chicco
    Dojrzałe Barolo Riserva z parceli Ginestra – jednego z najlepszych naturalnych siedlisk w Piemoncie, przeznaczonych do uprawy odmiany Nebbiolo. W kieliszku prezentuje się w jasnej, miedziano-rubinowej barwie. Profil sensorycznyBukiet wina jest złożony i wymaga długiego napowietrzania przed poda...

    Wino

    Barolo Ginestra Riserva, Cascina Chicco 750 ml

    1L = 533,32 zł
    399,99 zł
    1L = 533,32 zł
  9. Ciliegiolo “Maestralle”, Fattoria Mantellassi
    Wino pochodzące z apelacji Maremma. Zostało wyprodukowane z odmiany Ciliegiolo, tradycyjnie uprawianej wzdłuż zachodniego wybrzeża Toskanii. W kieliszku zwraca uwagę intensywną barwą wskazującą na pełną dojrzałość. Oczekiwaną złożoność i charakter bukietu potwierdza aromat, a następnie smak wina. Tr...

    Wino

    Ciliegiolo “Maestralle”, Fattoria Mantellassi 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  10. Amarone della Valpolicella Classico, Vivaldi
    Wino powstało dzięki tradycyjnej metodzie appassimento, polegającej na suszeniu winogron przed fermentacją. Amarone della Valpolicella Classico, Vivaldi to wino wieloszczepowe, produkowane z lokalnie uprawianych odmian: Corvina, Corvinone i Rondinella. Winogrona te, po zbiorach leżakują przez kilka ...

    Wino

    Amarone della Valpolicella Classico, Vivaldi 750 ml

    1L = 253,32 zł
    189,99 zł
    1L = 253,32 zł
  11. Aglianico Salento “Scarfoglio", Trullo di Pezza
    Trullo di Pezza to rodzinna winnica w regionie Apulia, specjalizująca się w uprawie lokalnych odmian winorośli. Jedną z nich jest Aglianico, określane często mianem „Nebbiolo Południa”. Winogrona tej odmiany długo dojrzewają na krzewach, co pozwolą im osiągnąć wysoką koncentrację aromatów i elementó...

    Wino

    Aglianico Salento “Scarfoglio", Trullo di Pezza 750 ml

    1L = 133,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  12. Ostatnia Sztuka
    Chardonnay “70”, Cantine Falcone
    Chardonnay 70 pochodzi z regionu Apulia w południowych Włoszech. Winogrona nabierają tam wyjątkowego charakteru dzięki śródziemnomorskiemu klimatowi. Lokalne winnice położone na wapienno-gliniastych glebach, w strefie intensywnego nasłonecznienia, zapewniają gronom optymalne warunki do osiągnięcia p...

    Wino

    Chardonnay “70”, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  13. Roero Arneis “Anterisio”, Cascina Chicco
    Roero Arneis “Anterisio” od Cascina Chicco to białe wino z apelacji Roero DOCG, położonej w Piemoncie, we Włoszech. Odmiana Arneis, nazywana „białym nebbiolo”, jest jedną z najbardziej charakterystycznych dla tego obszaru, a wina z niej wyprodukowane zyskują uznanie za elegancję bukietu oraz subteln...

    Wino

    Roero Arneis “Anterisio”, Cascina Chicco 750 ml

    1L = 159,99 zł
    119,99 zł
    1L = 159,99 zł
  14. Corvina, Cantina di Negrar
    Corvina, Cantina di Negrar to umiarkowanie ciężkie czerwone wino pochodzące z regionu Veneto w północnych Włoszech. W lokalnych winnicach odmiana Corvina jest kluczowa dla produkcji słynnych win takich jak Amarone i Valpolicella. Wino powstaje w winnicach położonych na wzgórzach okolic Werony, na gl...

    Wino

    Corvina, Cantina di Negrar 750 ml

    1L = 86,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    64,99 zł
    1L = 86,65 zł
  15. Barbera d’Asti, Dogliotti
    Barbera d’Asti od Dogliotti to intensywne smakowo wino z Piemontu. Pochodzi z apelacji Asti, gdzie ciepły klimat i gliniasto-wapienne gleby sprzyjają dojrzewaniu winogron o wysokiej kwasowości i intensywnym profilu zapachowym. Fermentacja tego wina odbywała się w kontrolowanej temperaturze, a następ...

    Wino

    Barbera d’Asti, Dogliotti 750 ml

    1L = 199,99 zł
    149,99 zł
    1L = 199,99 zł
  16. Ostatnie Sztuki
    Chianti Classico “Monsonaccio”, Varramista
    Chianti Classico Monsonaccio to wino dla miłośników tradycyjnych, tanicznych czerwieni. Dzięki potencjałowi do starzenia (5-8 lat) z czasem smak wina staje się łagodniejszy a bukiet wzbogaca się o dodatkowe aromaty. Trunek pochodzi z serca Toskanii - regionu Chianti Classico, gdzie dominuje odmiana ...

    Wino

    Chianti Classico “Monsonaccio”, Varramista 750 ml

    1L = 133,32 zł
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  17. Negroamaro 70, Cantine Falcone
    Cantine Falcone w produkcji win stosuje metody, pozwalające uwydatnić głębię smaku wybranych odmian winorośli. Jednym z symboli winiarstwa regionu Apulia jest odmiana Negroamaro.  Profil aromatyczny i smakowyW kieliszku wino ma barwę umiarkowanie intensywną, rubinową. Podczas degustacji rozp...

    Wino

    Negroamaro 70, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  18. Nero di Troia 70, Cantine Falcone
    Wino pochodzące z regionu Apulia w południowych Włoszech, wyprodukowane z odmiany Nero di Troia. Szczep ten znany jest również pod nazwą Uva di Troia, a tradycje jego uprawy w południowych regionach Włoch sięgają czasów starożytnych. Zapraszamy do degustacji.   Profil aromatyczny i smakowyW kie...

    Wino

    Nero di Troia 70, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  19. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Primitivo 70, Cantine Falcone

    Ocena

    Niezbyt mocna konstrukcja wina. Jednym może się to podobać, uznają że jest łagodne, innym przyzwyczajonym do zdecydowanej, wyrazistej konstrukcji, nie. 13% alkoholu wszystko wyjaśnia. Wydaje się że winogrono z tego zbioru miało chyba nieco mniej cukrów. Józef

    Wino

    Primitivo 70, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 39,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    29,99 zł
    1L = 39,99 zł
  20. Ostatnie Sztuki
    Semillon-Sauvignon Blanc, Turtle Dreaming
    Klimat Australii, zwłaszcza w regionach nadmorskich, charakteryzuje się wysokim nasłonecznieniem i chłodnymi wiatrami znad oceanu. Warunki te sprzyjają produkcji win o dojrzałych aromatach i zrównoważonej kwasowości. Połączenie szczepów Semillon i Sauvignon Blanc to świeżość, elegancja i pełnia smak...

    Wino

    Semillon-Sauvignon Blanc, Turtle Dreaming 750 ml

    1L = 73,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  21. Sauvignon “Terroir Littoral”, Fortant
    Białe wino wyprodukowane w Langwedocji z wyselekcjonowanych gron Sauvignon Blanc. Fortant de France to eksperymentalny projekt Grupy Vins Skalli, mający na celu promowanie odmian winorośli dopasowanych do klimatu śródziemnomorskiego. Winogrona pochodzą z winnic położonych w strefie nadmorskiej (Litt...

    Wino

    Sauvignon “Terroir Littoral”, Fortant 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  22. Aqua Santa Brut Rosé
    Musujące, różowe wino o intensywnym owocowym charakterze i świeżej, energetycznej strukturze. Już podczas nalewania zwraca uwagę żywą pianą i zapraszającym do degustacji bukietem. Profil sensoryczny Aqua Santa Brut RoséPośród aromatów pojawiających się w kieliszku dominują czerwone owoce - mali...

    Wino

    Aqua Santa Brut Rosé 750 ml

    1L = 73,32 zł
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł